bugün

peygamberi allah sanmak

peygamberin, allahın elçisi olduğunu unutmaktır. peygamber de herkes gibi bi insan. yobaz imamların değil adam gibi imamların yazılarını okuyunca bunları zaten görüyoruz. ama müslümanım diyip allahı unutup peygamberin hadislerine (ki yalan hadis çok, ben değil diyanet diyor bunu)uyan kişilere şaşıyorum. akla ziyan şeyler de olsa yapmaya çalışıyorlar. diyanet bas bas bağrıyor sahte, yalan hadislere kanmayın diye ama yok. kafa olmayınca tabi, hadis ortaya sıç dese sıçacaklar. tamam, herkes gibi benim de saygım var ama bi çok müslüman gibi putlaştırmıyorum şükür. remsen tapıyor insanlar. hırkası, sakalı için deli divane oluyorlar. yahu gidersin hırka-i şerife, sakal-ı şerife içten ve saygıyla dualar okur gelirsin. öyle kendini parçalamazsın oralarda. günah günah, kemikleri sızlıyordur peygamberin. ayrıca önce allah a içten bi dua edip saygınızı gösterin, ondan sonra peygamber de dahil olmak üzere diğer kullarına saygı gösterirsin. ( geri kafalar bu kadar yazıdan sonra "vay kafir" demezlerse bana top tüfek olayım e mi?).