bugün

allah belanı versin türk telekom

bana bu satırları cep telefonundan yazmak durumunda bırakan telekoma haykırışım.

Yargıtayın verdiği ruhsata dayanarak bu belanın üzerinize olması dileğimi gevşek gevşek saydırıyorum. Siz değil misiniz yargıtay eliyle internet kullanan ama sabit telefon kullanmayan insanların paralarını cukka eden ?!? Trilyonları kılçıksız olarak hüpleten ?!? Ben de sizin gibi sövüşleseydim milleti, seyrantepedeki stada endoplazmik radikalim arena ismini aslanlar gibi verirdim. Alt yapı yatırımı yok, internet hızı yerlerde sürünüyor, müşteri temsilcileriniz her sorunun cevabını telekom müdürlüklerine başvurarak halletmemizi istiyor, ama son ödeme tarihi ay sonu olan ve otomatik ödemenin atladığı kıytırık bir adet fatura yüzünden caaaaart diye hattını kesmeyi biliyorlar. Lafı uzatmayalım. Hukuk zemininde sizden kurtulmanın imkanı yoksa, hukuk sınırları içinde sövmenin imkanı var. Recep ayında beddualar bile red olmaz. Şu mübarek gecede haykırıyorum. Allah belanızı versin!

internet çok mu lazım dersen değil ama mesele o değil. Belki de geçici bir ağrıza var, adamların günahı yok. O zaman şöyle yapıyoruz; durum yukarıdaki gibiyse allah belanızı versin, değilse yine allah belanızı versin. ohhhh be!

Zalimin yargıtayı varsa mazlumun allahı var, duası var, sözlüğü var...

Not: mod abilerim, silmeyin ağlarım bak, 5 saatte zor yazdım zaten.