bugün

chp yi beğenmiyorum deyip akp ye razı olmak

chp'nin hiç bir şey vadetmemesinden kaynaklanan durumdur. chp'nin mazisini herkes çok iyi bildiğinden dolayı haklı olarak böyle bir tepki vermektedirler. daha da beter olacaktır chp. türkiye solunun önünü açmak için chp'den kurtulmak o'nu yok etmek zorundayız. chp denen örgütü herkes bir şey zannediyor, chp eleştirilemez görülüyor, chp'ye laf ettin mi yaftan hazır. ya işbirlikçisin ya vatan haini. ama işin iç yüzü öyle değil efendiler. ben chp'nin üyesi bir insanım ve ne lanet bir parti olduğunu bu yüzden söyleyip duruyorum. ülkesi için endişeli olan bir yığın insan chp'den birşeyler umut ediyor ama bunun chplilerin umrunda olmadığının hiçbirisi farkında değiller. evet türkiye cumhuriyeti chp'nin umrunda değildir, gittim gördüm. türkiye'nin geleceği için chp'yi aşmak zorundayız. bu seçimde chp'ye verilmeyen her muhalif oy gelecek için büyük değer taşımaktadır. bu halk akp korkusuyla chp'de ısrara devam ederse işte faşizmin en büyük nedeni bu anlamsız chp fetişizmi olacaktır. chp'ye herşeye rağmen oy vermeyi düşünen solcu insanlara sesleniyorum gidin oyunuzu komünist parti'ye verin. solculuğun namusu bunu gerektirir. sahtekar chp'nin laflarına inanmayın. bugün kapitalizmin borazanı the economist'in, new york times'ın desteklediği bir parti nasıl sol bir olur bunu düşünün, listelerine bunca eski fişek sağcıyı alan bir parti onca gerçek solcuyu dışlayan bir partinin soldan nasibi var mıdır düşünün?