bugün

evlenmeden çocuk sahibi olmak

evlilik disi iliskiden olmasi hasebiyle "veled-i zina" cocugudur, "gayrimesru cocuk" tur , hatta ve hatta "pic" tir bile.. toplumumuzda da boyledir , her yerde de marjinaldir. gecerliligi yoktur.

ne kadar kolaymis ahkam kesmesi , ne kadar kolay eksi oyluyorsunuz bpyle.. peydahlayin o zaman birer tane de gorelim demezler mi adama? kolay mi babasiz cocuk buyutmek? veya annesiz bir cocuga annelik yapabilmek? yahu kolay mi? "anne benim babam kim? nerede yasar? neye benzer?gozleri , saclari ne renk?" sorularina cevap vermek? babasini- annesini hic bilmeden cocugu buyutmek , sirf kendi yalnizligini gidermek adina bir cocuga sahip olmak "anne-baba olmayi ben de yasamak istiyorum" diyerek bir cocugu hayat denen atesin ortasina atip, diger cocuklara gore hayata 1-0 yenik baslamasini saglamak ne demektir? sag kolu sag bacagi kesik biri gibidir annesiz veya babasiz cocuk..

dusundunuz mu hic sprem bankasindan bir cocuk sahibi oldunuz? buyudu 1 sekilde.. geldi evlenme cagina.. guzel de bir kiza asik oldu.. annasi babasi sormaz mi babasi nerede diye? "bosandilar?" , "öldü?" ,"yoksa???" yaaa..

daha korkuncunu dusunun lutfen.. sperm bankasindan hamile kaldiniz ve caniniz kiziniz birine asik oldu.. ve asik oldugu kisi de sizinle ayni durumda.. yani sperm bankasindna hamile.. buyrun.. buradan yakin. "yoksa bunlar kardes mi?"

hepsi bir tarafa "aile.. aile.. aile"..

ailesiz cocuk nasil bir seydir hic dusundun mu eksi veren kardes? cocuk oda oda kosturup diger odada annesiz veya babasiz.. ailesiz iste ya.. gunun sonunda durumu bu.. ama dur pardon..sen moderndin degil mi? sahi.. unutmusum ben..!