bugün

uludağ sözlük günlüğü

sevgili sozluk,

bugun adam akıllı entry girmedim, biliyorum ben sana layık bir yazar degilim ama aslında sen benim o kadar da skmde degilsin hani. oyle eglencesine giriyorum entry yazıp cıkıyorum onden mi arkadan mı davalarına girmiyorum hos seninde aslında onemli bir misyonun oldugunu unutmak uzereyim, sana yazılan daha onceki iyimser polyannanın midesini rahatlatan ve halının silinip temizlenmesine vesile olan kusmugu tadında ki entryleri gorunce bende yazayım dedim iyi mi ettim kotu mu ettim bilimiyorum.

sozluk senin iradeni merak ediyorum. neler yapabilecegini bu curcuna bu kosusturma iyi has ama neye vesile, hep aynı yalan mnkym sozluk, hem eglenip hem bilgi sahibi oluyoruz hep aynı hep aynı monotona bindi iyice gec bunları, bunlar senin gibi asmıs bir sozlugun eregi olmaktan cıkmıs olmalıdır bence. haksızsam haksızsın de...

klavye bosalması oncesi dogruga ulasmak uzereyken sozluk, bilmeni isterim ki sen iyi bir hedesin. biliyorum biraz ironik oldu ama idare et, ben seni sevdim sen beni sevmesende olur zaten ask budur ama yine de hadi neyse mnkym...