bugün

medyum ayşe bacı

bugün beni dumura sürüklemiş olan bir medyum ki$isi. sitesini bu zamana kadar 15513883 kişi ziyaret etmiş. http://medyumaysebaci.sitemynet.com/ adresini inceleyerek ne demek istedigimi anlayabilirsiniz.
fal bakmanin ücreti 30ytl, banka hesaplari falan var. msn'de falınıza bakabilir, isterseniz telefondan faliniza bakabilir.*

bir de siteye sunu yazmış,

--spoiler--
YÜCE YARADAN'IMIZIN iZNiYLE
36 YILLIK DENEYiM TECRÜBELERiMLE
CiNLERiMiN GÜCLERiYLE YARDIMA MUHTAÇ
iNSANLARA YARDIM ETMEKTEN
ONUR VE MUTLULUK DUYUYORUM...

MEDYUM AYŞE BACI

TEŞEKKÜR.....
Çok uzun yıllardan beri Türkiye de bu ilmi resmi olarak yapanlardan biriyim. Pisayada Medyum Cinci Hoca manevi şifacı gibi isim ve ünvanlar altında bu mesleği icra ettiğini iddia eden büyücü falcı sahtekar dolandırıcı ve halkımıza inanç ve umut sömürüsü yapan kişilerden olmadığımı yıllardır yaptığım çalışmalar ve güven duyan..
Sayın MÜŞTERiLERiMiZiN;
Teveccühleri ortaya koymuştur.
--spoiler--

görün bakin nerden nereye gidiyoruz...
resmi olarak iş yapiyorum diyor, free host kullaniyor varmı böyle birşey ya.* ileti$im kurup host mu etsem ne yapsam sitesini... hem nazardan da korur beni...*

guzel ülkemin güzel insanlari da bu şekilde kendilerinin sömürülmesine göz yumuyorlar. yumuyorlar ki bu kadin internette bile iş yapmaya başlamış ve bu kadar hit almış...

siteyi mutlaka ama mutlaka ziyaret edin diyorum, yuh diyorum, çü$ diyorum, oha diyorum, bu kadar da olmaz diyorum, başka da bir şey demiyorum.

(bkz: hepsi gerçek)