• bu su götürmez bir gerçektir. şimdi çıkar gene marjinallik uğruna yok kişilik yok karakter yok kriter yok para bilmem ne dersiniz ama işin gerçeği şu ki kızların kadınların karşı cinste aradığı tek şey tip. birazcık tipin varsa ve ağzın 2 kelime laf yapabilme becerisine sahipse başka hiçbir şeye ihtiyacın yok.

yalancıyı sikseler kucaktan inmeyecek tipler şimdi yok karakter adamlık falan filan der ki bunlar hiç inandırıcı şeyler değil. kendimden bahsedeyim, saçı sakalı kesince bi sike benzemiyorum. o tiple görenler bi kahve içmeye çıkalım bile demiyor. ama bi saç sakal yaptığımda gidip etro gömleğimi burberry saatimi falan takıp dışarı çıkayım, yanımda kız varken başka kızın numarasını almışlığım bile oluyor.
    özetle: tipiniz ilgi çekmiyorsa hiçbir şey önemli değil kadınların gözünde.
    13 5 ...
  • hamferdi.
    profil fotonuzda subliminal bir gölge var. saygılar sunarım. evet.
    balli yesil cay
    17 2 ...
  • gereksiz triplere girmeyin beyler bayanlar.

oylayın gitsin.

edit: ay tişikkirler canım yazarlar.
    13 1 ...
  • tamam, getirdi diyelim. adam/kadın kafayı yer lan burada.

- izmirli kızların sanatınıza etkisi nedir?
    - gece 3'te sigara yakıyor musunuz?
    - bim'de satılan hangi ürün sizi daha çok cezbediyor?
    - nickimden donumun rengini tahmin edebilir misiniz?
    - anın görüntüsüne pipinizi atar mısınız?
    - sizce nicki uzun olanın neyi uzundur?
    - mouse imleci ile şu an sizi okşuyorum, hissediyor musunuz?

getirme zall. valla adımız gizli tarikat kurmuş manyaklara çıkar. bırak, bilmesinler bizi.
    26 1 ...
  • insanları manyak gibi tüketime sevk eden gün. varlarını yoklarını sadece bir kaç kere ellerine alıp kullanacakları şeylere veriyor pek çoğu. onu da geçtim hesapsız bir alış veriş çılgınlığı. nasıl da hızlıca tüketirken birilerinin ceplerine cephane gibi yüklüyoruz paraları. farkına varın bazı şeylerin; günümüzde bu tüketim şeysi en az silahlanma kadar tehlikeli.. kaynak aynı kaynak, materyal farklı...
    6 0 ...
  • saygısızlıktan başka bi bok değil, söylenecek daha ağır ithamlarda var da demeyeceğim.
    lan senin yeter dediğin adam şehit. hepsini geç vefat etmiş bi can, insan öylesine duyduğu bi vefat haberine bile yeri geliyor üzülüyor.
    ne ara bu kadar kalpsiz ve hadsiz oldunuz?

yeter denecek bir şey varsa o da böyle leş cümleleri kurabildiğiz, memleketin zeka seviyesi ile alay eden sikko programlardır!
    16 3 ...
  • deniz tarımının çok güçlü olduğu ülkedir.

deniz yat' larla sürülmekte,
    tohum denize yat' larla ekilmektedir.
    hasat yat' larla yapılmakta, tahıl ambarlarına ve silolara yat' larla taşınmaktadır.
    yat' lar türk tarımının olmazsa olmazıdır.
    traktörler gibi yan gelip yat' ma yeri değildir.

not: yine aklımı şeyedesim geldi.
    13 1 ...
  • Güşlü türküye'dir.
    siyasal islamcı, nurcu, fetöcü, gavsçı pislikler nedense bu duruma tepki göstermezler.
    bana güşlü türküye nin fotoğrafını çeker misin

Cam filmi için eylem yapan bu sikko insanlar için 5.05 tl olan mazot ucuz bile.

Olm büyük resimleri göreceğinize, şu küçük resmi görseniz ya biraz.
    27 4 ...
  • Genelleme yapan yurdum öküzünden yüksek olduğunu düşünüyorum.
    Öyle türk kadınları var ki;
    TÜRK adını hem yurdumuzda,
    Hemde yurt dışında gayet iyi temsil ediyorlar.
    Nasada çalışan türk bilim kadınları var.
    Üstelik göbeği yağ bağlamış,
    Uzvu haline gelmiş telefonuyla iç içe yaşayan, asosyal ve hayattaki en büyük becerisi şurada entry girmek olan mahluklar tarafından genelleme içine dahil edilip eleştiriliyorlar bu insanlar.
    Ulan siz zeki misiniz ki başka insanların zekasını sorguluyorsunuz tek hücreli varlıklar.
    5 0 ...
  • ecevit döneminde gerçekleşen hadise. bunu yapan ak parti trollüydü, hatta sonradan kendisine memurluk fakan verildi mükafat olarak ama yine de şu an dolar 4 lirayken kimsenin kasa masa fırlatmaması garip bir durumdur.

gerçi cumhurbaşkanının 100 metre uzağından bile bir yazarkasa atsan, hem hapse girersin hem de o yazarkasayı enlemesine götüne sokarlar orası da ayrı bir ufak ayrıntı.
    33 4 ...