tavsiye

türkiyeyi mülteci kampına dönüştüren abd

Özalla peşmergeler geldi Erdoğan'la da ne idiği belirsiz tuhaf milletler korosu oluşturuldu. Herhalde ne Özal ın ne de Erdoğan'ın başına silah dayamadılar. Ne karşılığında bunları ülkeye almayı kabul ettiler? Bütün mesele bu. Ortadoğu'nun en düşük profilli canlılarının benim ülkemde ne işi var?metroda, sokakta kadınları gözlemeye, parkta dolmuşta ülkemin kadınına bakarak mastürbasyon yapmaya mı geldi? Nasıl bunları iki günde serbest bırakabiliyorlar? Ülkenin kadının namusu bazı şeylerden daha değersizse on ülke bitmiştir. Herkes başının çaresine baksın. Tecavüz ve cinayetlerine değinmiyorum bile.
Kendi ülkesini düşünen, vatansever Avrupa ülkesi liderlerine gıptayla bakıyorum. Paraya tapan liderlerin mutsuz vatandaşları dinle, bayrakla, üc kuruş parayla kanmayı sindirebildiği sürece bu kaos bitmez.

mersin de köpek yüzünden ölen 11 yaşındaki kız

itçilerin çözülmesini engellediği bir ilkellik yüzünden bir aile haftalar içinde yok oldu.

köpek dernekçileri, sözde sanatçılar, çakma aydınlar, meslek kuruluşlarını işgal eden haydutlar, hepiniz bedel ödeyeceksiniz. vallahi bedel ödeteceğiz. nasıl buketinizi içeri tıktık, sizi de ait olduğunuz yerlere göndereceğiz.

ne salak salak entryler bunlar

iki gündür şu sözlük aşırı sinirimi bozmaya başladı. 3 4 gün yoktuk yeni tipler türemiş. Boş yapmanın da adabı var. Aaaaaaaa çok sinirlendim aaaa. *

kafamın içi

Ebru Yaşar & Siyam & Zeyd ortak şarkısı.

https://www.youtube.com/watch?v=m86d1VGCXmg

Kafamın içi alev alev
Hadi beni durdur
Dönüşü olmayan bir yol buldum
Sen yine tabi kafanda kurdun
Beni unuttun ama olsun

Bu sefer acımam
Sus bence arama bir daha
Ne bana ne sana son bu veda
Belki çoktan buldun bir deva
Beklerim yakışır sana
Kalbi kırılan şişelere düşüyor
Onla yanıyor ama bana dönüyo
Arama diyorum yine de ariyo
Bela ya bu ergeç beni buluyo
Doluyo doluyo gönlün tez ya
Kader buluyo bana bir bedbah
Sana halimi anlatamam
Çok geç kaldın eyvah

ceza yazan polise saldıran esnaf

Polise artık vur yetkisi verilmelidir.
Şeriat-tarikat toplumları asla medeniyetten anlamaz.
Polisin üzerine vücut kamerası olsun ve polise saldıranlara kurşun yağdırsın.

https://www.instagram.com...l2/?igsh=c3hvcTNqcG85aTFs

gerekirse soğan ekmek yeriz diyen adamın son hali

su veren itfaiyenin hortumunu silkeyim. aferin bu çomar dayıya. hem peygamber de bir hurmayla gününü geçirirdi. peygamberini örnek almalı ki cennete gitsin. heyt aslanım benim.

ne iş yaptığı belli olmayan adamlar

Benimdir. Bir kurumda mı çalışıyorum yoksa kamuya mı bağlıyım kamuya bağlı taşeron muyum yoksa özel sektöre bağlı sözleşmeli miyim bilmiyorum. Bir insan halkla ilişkiler, güvenlik aynı zamanda fen işlerini yapar mı lan. Bak yapıyormuş işte.

Ben aslında yoğum.

120 bıçak darbesiyle öldürülen 15 yaşındaki kız

sermaye düzeniyle liberalizmin insanlara aşıladığı toksik aile kültürünü sikeyim.
boşanmaları, kayıtsız babalık ve annelik duygularını yücelten bireyciliğinizi sikeyim sizin.

orospu çocukları ya.

bunların yarattığı türkiye manzaraları o kadar yarrak kürek ki her geçen gün bu kaypak, dönek ibnelerden tiksiniyorum.

içsel yolculuk enerji frekans 69 bin lira

belki de biz anlamıyoruz, geri zekalı değillerdir belki de...

'Bilinçaltı temizliği, enerji, frekans' sömürüsü Göbeklitepe'ye kadar uzandı.

Son trend: Göbeklitepe'de Sirius yıldızına portal açmak.

Bir içsel yolculuk 69 bin TL...

https://x.com/halktvcomtr...2yAqDzksdtUrG58A&s=19

çinliler her şeyi üretebiliyor türklerin neyi var

Amına goim, bırakta 1 milyarlık insan gücüyle üretsinler bir zahmet, asıl rezillik türkiyede değil, hindistandadır, hintliler bu kadar yoğun insan gücü ile hala endüstri devrini tam anlamıyla yakalayamadılar ki, türkiye gelişmekte olan bir ülke olmasına rağmen kendi radarını yapabilmektedir(Murad aesa radarı) buna örnek gösterilebilinir mesela.