bugün

sevdiği entry'ler

türkiye ye gireceğiz ve eşlerinizi esir alacağız

Yarrak alırsınız amk. Ulan gündüz vakti küfürbaz haydoya dönüştürecek bu başlık beni ya. Valla denemesi bedava, gel ve yiyorsa esir al bizleri, söz erkekleri bu işe karıştırmayacağız, sorunu sadece biz kadınlar çözeceğiz.

Gelin lan öyle lafla olmaz bu işler ya… biz Türk kadınları Nezahat Onbaşı’nın, şerife Bacı’nın, Halide onbaşı’nın, Halime Çavuş’un Tayyar rahmiye’nin, gördesli Makbule’nin torunlarıyız gelin lan… onların ruhunu canlandıracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Bu arada akpliler, sizin ümmet kardeşlerinize sıçayım, alın eserinizle gurur duyun.

sözlük erkeklerinin bugünkü kıyafetleri

görsel

balık etli kızların zayıflardan daha çekici olması

Çok kilolu olmayıp, vücut hatları hafif dolgun olan kızların kuru götlü çelimsiz kızlara kıyasla daha çekici olması durumudur. Övünmek gibi olmasın, Tartışması dahi gereksiz bir realitedir. Zayıf ve kuru götlü, olanlar çatlayabilir bu arada, izin veriyorum. Ayy yazık gerçekten, vitaminsizler sizi..

evli arkadaşlarda oluşan bekarları küçümseme tribi

evli olarak kıskanıyoruz sizde evlenin sonuçta bizden daha fazla mutlu olmaya hakkınız yok.

giresun da genelevin olmaması sorunsalı

işsiz mi kaldın?

böyle giyinirsen biz de bakarız diyen yaşlı adam

Bazen işten dönerken bir apartmandan çok güzel yemek kokuları geliyor. Of diyorum bu ne güzel koku. Hepsi bu kadar. Ama sizin mantığınızla baktığımda apartmana dalıp kapıyı vurup yemeğin tadına bakmam lazım lamicimi yok kardeşim. Hakkım çünkü. Komşum da o kadar güzel yemek yapmasaymış. Haddimi hududumu bilmemem lazım. Demem o ki çok boş yapıyorsunuz be kardeşim. Göz bu hepimiz bakıyoruz. Ama bakıp geçiyoruz. Fazlası karşı taraf rahatsızsa tacize girer. Uzatma. adam zengin olsaymış ihihiiii yaparmış diyen akılsızlara ne demeli. Kurtulun şu aşağılık kompleksinden artık ya. Akıllı olan her erkek istediği kızı tavlayabilir. Ama aklı olmayan tipler sorunun akılda değil de parada olduğuna inanıyor. Yazık vallahi yazık.
Bir de biz bu yaşlıları napıcaz ya. Sen koskoca adamsın. Hani nerede yaşlandıkça gelen hoşgörü, hani iyi niyet, hani sakinlik, hani aklı başındalık. Edeceğin aklı selim iki lafla ortamı pamuk gibi yapabilirdin. Boşa mı geçti o upuzun seneler. Size de yazık. Çok yazık.