bugün

sevdiği entry'ler

türkiye

görsel

fakir insanlar evlenmeli mi sorunsalı

amk fakirlerinin evlenmesinde problem yok, ama bu amk fakirlerinin 5 tane cocuk yapmasinda problem var.

iran kadınlarının başörtüsü eylemleri

bu gibi insanları görünce (örn: bizde ucuz ekmek kuyruğunda bekleyen ekonomi çok iyi veya kötü diyen seçmenler) tatlı tatlı mutluluk tebessümü ediyorum.
neden mi?
istisnasız olarak bu insanların anne babaları şah döneminde humeyni için yürüyüş yapmış, şaha karşı sakal cübbe kara çarşaflarla özgürlük çığlığı atarak yürümüş, humeyninin iran'a gelişi kutlamalarına katılıp ülkeyi din devletine çevirmişlerdir.

evet, ilahi adalet budur.
allah burada "anneleriniz babalarınız hata yaptı, siz aynı hatayı yapmayın ve evlatlarınızı gelecek nesli din değil ahlak sorumluluk saygı temelli akıl bilim ışığında yetiştirin" diyor; umulur ki ibret alırlar-alırız.

unutmadan; saygı sorumluluk ahlak olmayıp aklı bilimi inkar eden insanların dinine lanet olsun.
o insanların dini, anlamı barış olan dinin (islam) yaşandığı geldiği coğrafyayı kan gölüne, cehalet yuvasına, insan çöplüğüne, savaş arenasına çevirdi.
cenneti vadeden insanlar şu an cehennemi yaşatıyor.

9 eylül izmir in kurtuluşu

bugün 100. yıldönümü olan kutlu gün.

bugün 9 eylül, izmir bayramı.

Türk'ün son cüreti olan büyük taarruz'un nihayete erdiği, akdeniz'in incisi güzel izmir'in 3 yıllık işgalinin ve esaretinin sona erdiği büyük günün 100. yılı kutlu olsun...

birtakım nereden peydahlandığı belli olmayan şerefsizler, bu kutlu zafere kulp bulup izmir'in kurtuluşunun kutlanmasında sakınca gördüğü, hatta izmir'in kurşun atılmadan kazanıldığını söylediği şu günlerde, bu nereden peydahlandığı belli olmayan şerefsiz hüsnüyadis bozuntularına cevap olarak aşağıya bir video bırakıyorum.

videoda bir yunan askeri tarih uzmanı, izmir'de yunanların nasıl denize döküldüğünü en ince ayrıntıları ile anlatıyor.

buyrun izleyin;
https://streamable.com/wfar80

konuşan kişi kanada'da yaşayan bir anadolu rumu.

dedesi yunan ordusunda savaşmış ve canını zor kurtarmış. dedesinin kardeşi ise izmir'de milli kuvvetlerimiz tarafından cezalandırılmış.

adam kurtuluş savaşı araştırmalarına yıllarını vermiş.

bakınız yunanların denize döküldüğünü videoda gayet açık bir şekilde anlatıyor.
"türk kuvvetlerinden kaçan yunanlar fransız gemilerine tırmanmaya çalıştılar ama fransızlar halatları kestiler" diyor...

yani bir yunan, üstelik askeri tarih uzmanı bir yunan bile "denize döküldüklerini" kabulleniyor, ama içimizdeki kılıç artığı vatan hainleri "izmir'in kurtuluşunun kutlanmasına gerek yok, izmir'i kurşun sıkmadan aldık" diyebiliyor...

neyse, izmir'in, izmirimizin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı kutlu olsun.

yaşa mustafa kemal paşa yaşa...

nihaventikebir

--spoiler--

elveda sözlük.

mel mel gibson denen mel'un, anası sikişmiş orospu çocuğu yetkili, sırf kendisi gibi düşünmediğim için, beni süresiz çaylak etmiş.

senin doguranını götünden sikeyim mel'un.

elveda...

--spoiler--

böyle bir entry ile hesabını silmiş eski yazardır. normalde birisi anama böyle küfür etse onu bulur yatırır ağzını yüzünü s...rim gözünün yaşına bakmam. ancak buna sinirlenmedim. çünkü bu ve bunun gibi birkaç tane daha şerefsizin nasıl karaktersizler olduklarını kendi elleri ile böyle ortaya sermeleri iyi oluyor.

bu sürekli kendilerini süper müslüman olarak gösteren yaşam formlarının aslında nasıl kahpeler oldukları ortaya çıkıyor zaman ile. biz burada aylardır yıllardır boşuna bunlarla uğraşmıyoruz. yalan bunlarda kanıtlayamacaklarını bildikleri halde millete iftira atma bunlarda hırsız severlik bunlarda namussuzluk bunlarda ahlaksızlık bunlarda.. bu aşağılık yaratığa millete salça olduğu zaman aklınca destek veren herkes eseri ile gurur duysun. en başta sözlük moderatörleri. bu küfürler bana değil onların ailelerine gidiyor çünkü böyle kahpeleri onlar buralarda zorla tutuyorlar.

amerika yıkılsın çin gelsin diyen tip

Cahil tiptir.

Çin Amerika'ya göre kat kat daha zalim ve özgürlük düşmanıdır.Amerika'nın özgürlük anlayışının yarısı bile Çin'de yoktur.

Özgür dünya için ne olursa olsun Çin'e karşı olunmalıdır.

ikinci çocuğa karar vermek

Nasıl karar veriyorlar acaba...

O çocuk 17-18 yaşında olunca "beni nedeeğğğnnn doğurduuunnn" diye söylenmeye başlayacak.

Bence haklı olarak söylenecekler. Siz bebek istiyorsunuz diye o çocuklar bu pis dünya'da yaşamak zorunda kalıyor. Hayat mücadelesi vermeye çalışıyor.

Biraz düşünün beee... Sanki siz isyan etmediniz ananıza, babanıza.

Edit: aç olduğu halde 7 çocuğu olan andavalları hiç katmıyorum bile.

Paranız varsa doğurun. O çocukları güzel okullarda okutmak zorundasınız. istediği giysileri almak zorundasınız vb vb güzel bir gelecek hazırlamak zorundasınız!

bi siktir git dedirten dinci zırvaları

''Burası bir islam ülkesi!'' Amına koyduğumun andavalları hiç şaşmadan bunu söyler. Türkiye cumhuriyeti siz kudursanız da patlasanız da çatlasanız da islam ülkesi değil laik bir cumhuriyettir.

fetönün siyasi ayağı

Medya elinde olunca her şeyi yapıyorsun lan.

2012 öncesi aynı kaşıkla yemek yiyorsun, seni insanlar uyarıyor “ cemaat devlete sızmış buna kargalar bile güler” diyorsun.

Sonra Aran bozuluyor, bu oruspu çocukları devlete baş kaldırıyor falan.

Sonra hiçbir şey olmamış gibi “ muhalefet fetöcü” diyorsun.

Araştırılsın deniyor önergeyi reddediyorsun.

Peki;

Mağdur gariban askerlerden başka nerdeyse yargılanan kalmadı, parası olan elini kolunu sallaya sallaya çıktı. bunları da mı muhalefet yaptı ?

sözlük hanımlarının bugünkü kıyafetleri

Nereden biliyorsun ateşlerde yanacağını?
Şeyhin mi söyledi? Git ona benden selam söyle. Konuşabilirsen(!) tabi.

sözlük hanımlarının bugünkü kıyafetleri

görsel
Hadi buralara biraz linç yığalım uzun zamandır linç yemiyorum spora gidiyorum evet.

cuckold

tutun karıyı ele siktirin diyen yok..
bi kaç klit nokta var..
her insan bir değil..her insanla her şey yapılmaz..
her ortam bir değil..dünya koca bi köy,türkiyede köy meydanı değil..
seni seven ,dev yarrak isteyen bi karın varsa..ortam uygunsa,hatun cuckoldu..gerçek cuckoldu biliyosa..tek derdi yarraksa..bırak yapsın..senle bi derdi yokki..seni aşşağaladı yı yokki..bıraktığıda yok..
ee bırak arada rahatlasın oda..
yenilmedinki..en başta ortada kimse yokken sen yüreklendirdin karını..karın daha mutlu olsun diye..
e oda eşşek değilse..cidden aiilesine değer veriyosa ..pompa ypar nolucak..daha ileri gitmicek..hatta bu yolu ona sen açtın..düşmanı,yada ona yenilmiş bi asker değilsinki..karının tarafındasın sen dezafer kazandın..aynı gemidesiniz..
öteki adammı..boş ver..
lan yarrakdan bol ne var şu dünyada aq..o gider yenisi gelir..
ama tatlı karın normal evliliğine gayet rahat bi şekilde devam ediyor..
cuckold çiftler ya hemen ayrılırlar..yada en mutlu çift olurlar..ortası yok bunun..
cuckold yapın diyen yok..
şunu diyom..
her kadınla olmaz bu iş..sizin karıyı zenci sikse size bok görmüş gibi bakar karınız..nafakayıda saplar tez zamanda..
samimi söylüyorum..cuckoldu seven kadın yapar..izahı yok başka çünkü..
ha paran çoktur karı paran için razı olur..o sayılmaz bak..karıyla denk olucanız..
hani karı seni rahatlıkla ayrılacak -istese..hani..ama ona rağmen ayrılmıyo..durumu olucak..
lafın kısası..
gavatı olunacak bi kadınla uygun ortamda korkunç keyifli olabilecek hede..
moskovaya 2 ay sonra taşınacak para sıçan gavat bi kardeşinizim..
selam ve hayatın gerçekleri ile...senden önce siktilker zate..sonra sikselerde bi şey değişmez..cidden..önemli olan gerçek sevgidir...
o ha lan tolstoy gibi bitirdim yazıyı..

fetönün siyasi ayağı

iktidar değişmeden ortaya çıkması mümkün olmayandır.

hee bizim ak kenelere sorarsan cehape derler. onlardaki aklı kuşa taksan kuş ters uçar..

orta doğu teknik üniversitesi kapatılsın

Bence imam hatipler kapatılsın din tüccarları türemesin, parlak beyinler saçmalıklarla yıkanmasın.

ODTÜ’yü kapatmak afedersin göt ister. Git şimdi ağlayarak günlüğüne yaz.

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

gizem seven biri. nazlı, kübra, demet de sevebilirdi.

buğdayı rusya ve ukraynadan beklemek

o buğdayın parasını da anglo-amerikan-yahudi bankerlerden borç alıyoruz zaten...

yani buğdayımız yok. ama buğdayı alacak paramız da yok..

20 sene boyunca ülkeyi trabzon-rize-artvin'e yönettirmenin acıklı ve ibret dolu sonu...

laik kesimin filistin dramına seyirci kalması

seyirci kalmayı bırak, kimimiz büyük bir zevk alıyodur.

neden?

cihan harbinde ingilizlerle bir olan Şerif Hüseyin'in piçleri ve diğer arap çöl farelerinin 15 bin osmanlı askerini kör etmesi gibi olaylar hasebiyle.

cayır cayır yansalar bir bardak su döker mi ulan bunlara türkoğlu.

türkiye tarihinin en büyük vatan haini

Bayramda kurban için memlekete gittim. Kurban işini halledip, parçalamaya geçtik. Bu esnada laf Fetö'den açıldı. Herkes bir şeyler söyledi. Fanatik Akapeli babam bile artık dayanamayıp başladı konuşmaya: En çok Fetöcü bizim memleketten çıkmadı mı (Kayseri), diye. Bedava olsun, şeyimde dinamit patlasın diye onların yurtlarına çocuklarını gönderen mi ararsın, "kutlu doğum" diye köylerde şölenler mi yaparsın, adam kayırma ve torpille haksız atamalar mı takip edersin... Bunların hepsini benim Akapeli babam söyledi. Kimse de çıkıp tek laf edemeden dinledi. Demem o ki; Akapeliler de neyin ne fok olduğunu eşşek gibi biliyor. Biz ne kadar konuşursak konuşalım, işlerine gelmediği için ve gâvur inadından dolayı kabullenmiyorlar. Şimdi ben "gâvur inadı" dedim diye alınacak kâmiller içimizde mevcut. Yalnız bizim oralarda öyle derler, ne yapalım? Dedelerimiz te Osmanlı zamanından beri böyle söylemiş, ne yapalım kurban? Camilerin ahır yapıldığına inanıyorsunuz da bu lafı onların dediğine mi inanmıyorsunuz, soyhalar! Tek bir sorunun cevabı aslında başlığı da cevaplandıracaktır. Soruyorum şimdi: istanbul'u kim fethetti? Fatih... Kıbrıs'ı kim kurtardı? Ecevit... Ülkemizi, namusumuzu kim kurtardı? Atatürk... Peki; tarihte ilk kez olmak kaydıyla kışlanın içinden Türk Bayrağı kim zamanında indirilip (2014-Diyarbakır Lice hava askeri üssü) yere bir paçavra gibi atıldı? Cevap... Adam gibi cevap verebilecek akapeli delikanlı çıksın hadi! Sıkar biraz!

türkiye tarihinin en büyük vatan haini

yeni akit denilen orrospu cocuklarıdır.
görsel

sizin gibileri yargılamayıp rahatça dolaşmasına müsade edenlerin de ta amına koyayım.