bugün

entry'ler (48)

saç ekimi

Pimpirikli babam bile saç ektirdikten sonra güvenle bioxcin kullandı. Kesinlikle etkili olduğunu düşünüyorum eğer böyle bir işlem yaptırmışsanız veya yaptıracaksanız şans verin bence.

nutraxin

Kullandığım vitaminler arasında en iyi vitamin nutraxinin multivitamini. iki haftadır kullanıyorum yorgunluk boyun ağrısı vs bir şey kalmadı çok çok memnunum.

bioder

çevreden duyumlarla epilasyondan sonra karınca yumurtası yağını kullanmaya başladım bioderin. Özellikle bel ve göbek bölgesinde etkili olduğunu düşünüyorum epilasyonun işlevini destekliyor. Düzenli kullanmaya devam edeceğim.

restorex

Gün aşırı yağlanan saç yapısına sahibim birkaç ürün denedim yağı önliyim derken kupkuru ve sert yaptı saçlarımı. Restorexin yağlanma karşıtı şampuanını aldım en son vee aradığımı buldum diyebilirim. Hem dolgun gösteriyor hem de yumuşacık yapıyor saçı fazla söze gerek yok.

bioblas

Fiyat olarak uygun olması beni biraz tereddüt ettirmişti ama gerçekten kaliteli bir ürün. Saçlarımdaki dökülmeye iyi geldi ve kokusu da güzel. Bioblastan vazgeçmem artık. Alın aldırın.

bioxcin

Önceden saçımı tarayamazdım bile çok dökülüyor diye. Tarakta ve etrafta gördüğüm saç tellerim moralimi bozardı. Tavsiye üzerine bioxcin şampuan kullanmaya başladım ve gayet iyi sonuç aldım. böyle bir probleminiz varsa denemelisiniz.

derma estetik

onda soğuk dalga uygulaması yaptırdığım yer. 10 dakika içerisinde işlem tamamlandı ve mükemmel sonuç aldım.
internet sitelerinden detaylı bilgi alabilirsiniz; https://www.dermaestetik.com.tr/

saç ekimi

Babamın saç ekimi tedavisi sonrası ailece beklentimiz çim adam gibi saç
çıkmasıydı bioxcin forte sayesinde beklentimize hızlı ulaştık. En mutlusu babam
tabi.

restorex

Yıllardır saçlarımla aram hiç iyi değildi. Dönem dönem dökülme sorunları matlığı
tülermesi derken ümitsizce restorex denemeye karar verdim. Çevrem bile fark etti
farkı neyse ki iyi bi arkadaşım da söylüyorum sırrı :D

nutraxin

Kolajen kullanması gerekenlerin yaşlı insanlar olduğunu düşünürdüm önceden.
25 yaşında bile ergen gibi sivilce çıkaran birisi olarak bir de ben deneyeyim şu
kolajeni dedim araştırıp nutraxini denemeye karar verdim. Dıştan bakmak kadar
içten de desteklemek gerekiyormuş cilt bakımını. Sivilce derdine son!!

bioblas

Saçlarım bir türlü istediğim gibi uzamadığı için saçma sapan şampuanlara paramı
çarçur ediyordum. Bıoblas Botanic oils kullandığımdan beri çok şükür istediğim
uzunluğa geldiler. Ne yalan söyliyim ben de çok şaşkınım.

bioder

Son zamanlarda fiyat performans bakımından kullandığım en iyi ürün olabilir.
Hem param cebimde kaldı hem de nefret ettiğim kıllardan kurtuldum. 10/10.

bioxcin

‘’Bioxcin saçlarınız dökülmesin’’ sloganıyla aklımda kalan marka. Günün birinde
gerçekten böyle bir sıkıntı yaşayınca kullanmaya başladım. Aşırı doğru slogan bu
arada. Saçıma elimi sürünce bile tel tel elimde kalıyordu şimdilerde 2-3 tel ya
geliyor ya gelmiyor. Denemeyen kalmasın aloo.

oyun info

telefon ya da pc farketmeksizin çalışan, reklam çöplüğüne dönüşmemiş temiz bir oyun sitesi.

cengiz inler

Küçük bedende ürün bulabildiğim tek markadır net.

restorex

Saç uzatma etkili olduğunu iddia eden pek çok şampuan markasını aynı zamanda pek çok saç bakım kürünü de kullandım zamanında ama fiyat ve performans açısından en etkili ve en başarılı bulduğum markadır.

nutraxin

bitmek tükenmek bilmeyen sivilcelerimin en büyük düşmanı markadır. kolajen ürünüyle hem cildimi rahatlatmış, hem de özgüvenimi geri kazanmama yardımcı olmuştur. kullanmaya başladığımdan beri bir tane yeni sivilcem çıkmadı yahu.

bioblas

uzamamaya ve dökülmeye yemin etmiş saçlarımı tokatlayıp kendine getiren markadır. botanic oils serisiyle kendi aşmış ve piyasadaki yerini güçlendirmiştir. şahsen daha iyi bir şampuan kullanmadım.

bioder

Karınca yumurtası yağıyla aşk hayatım hariç her derdimi çözmüş markadır. öyle bir ürün ki hem tüylerimi azaltıp bitiriyor, hem batıklarıma iyi geliyor hem de cildi nemlendiriyor. allahtan belanızı mı istiyorsunuz daha yahu.

bioxcin

Saç derisi problemimi çözebilen tek markadır. aquathermal şampuanı hem kepekle olan savaşıma son vermiş hem de kafamı rahatlatmıştır. Hem gerçek anlamda hem de mecazen.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.