bugün

entry'ler (1253)

hayırlı cumalar

görsel

aldığınız en ilginç iltifat

donun olayım osur osur parçala beni. buna aralıklı olarak iki saat gülmüştüm.

kız kankanın yanlışlıkla içine boşalmak

yanlışlıkla beline strapon takıp arkanıza geçen diğer kız arkadaşınızla iyi anlaşır.

yabancı travestlerin bile tc kızından güzel olması

bana bahane arıyormuşsun gibi geldi.
(bkz: nasıl ibne oldum)

afganların çoğunda neden türk tipi var

lisede tarih dersini dinlemediğiniz çok belli. bugünkü afganistanda büyük selçuklu devleti yaşadı. o topraklarda türkiye selçuklularının temeli atıldı. bir sürü irili ufaklı 80 yıl 100 yıl ömürlü türk devleti kuruldu. ama yönetenler türk, halk afgan, peştun olunca kalıcı bir türk hükmü söz konusu olmadı. o topraklarda bugünkü matemetiğin, fiziğin, tıpın, kitapları yazıldı. gitmeyenler kalanların da 1000 yıl sonra yaşadığı şeye bak. kültürsüz, medeniyetsiz erkek sürüsü ve kadınlarını toplum yaşamı olmayan seks kölesi canlılar olarak yetiştiren insanlar. biliyorum zaten kadınlar hep geri plandaydı ama çok haksızlık be. türk hükmü olsaydı nolacaktı sanki, biz sanki mükemmelmişiz gibi. dünya vahşi dünya kötü.

türban serbestliği özgürlüğü kısıtlamaktadır

türban takan düşünsün. hem türban tak hemde erkek içinde kahkaha at, gözleri boya, sevgili yap, dar pantul giy. götü az geçen sweet giy. ben artık onları iki yüzlü insan yerine koyuyorum. abartısız giyimli bi açık kızdan farklı değiller ama havalar meryem ana. siye. git inandığın dine uymayı bilde ondan sonra kendini benimle muhattap et.

yaz gelsin artık dedirten bir fotonu ekle

görsel
Evimizin önüne havuz yaptıracak paramız yoktu. Çareyi leğende bulduk. Kardeşlerim ve ben cıbı cıbı yapıyoruz.

sözlük kankalarıyla çekirdek kola yapmak

ben çekirdek su yaparım. kola sevmiyorum. çok şekerli. yinede gelebiliyom mu?

tır sürmek

ben kepçe kullanmak istiyorum. swh.

sözlükten dışlanan yazarlar

hiçbir listede yokum. hüzünçlü.

ilk buluşmada bakire miydiniz acaba diye sormak

size bir milyondan aşağı düğün yaptırırsa salak bakiredir ayrıca. swh.

arkadaşın karısının at gibi olması

erkeklerle neden muhattap olunmaması gerektiğini gösteren başlık. uçana kaçana amk.

sözlük yazarlarının don renkleri

beyaz donum var. a-101 den paket halinde almıştım. bi don olmuş 30 lira yakında götümüze giymeye don bulamıcaz. bak söylemedi demeyin.

kablosuz kulaklıklar

çok işlevsel birşey kardeşim applein kablosuzu 1000₺ gibi bi fiyata almıştı. hem gerçekten kaliteli müzik, hemde istediğin gibi değiştirip, sesi ayarlıyabiliyorsun. sadece kulaklığa tık tık yapmak yeterli. diğer kardeşimde de huawei kablosuz var. o da güzel. bi abidede xiami kablosuz vardı. 3-4 saat gidiyor bana diyordu. ama yarım saat dinleyip dinlendiriyordu kulaklarını. otobüste, yürürken, evde. baya iyi yani. kablo bana hep derlemesi toplaması zor gelir. evdeki iki kabloluların da ömrü bitince bende xiaomi kablosuz alıcam.

annenizle babanız arasındaki yaş farkı kaç

5 yaş var aralarında, annem küçük.

kadın götünün dünyadaki en güzel şey olması

kadınları çok abartıyorsunuz beyler.

tası tarağı toplayıp köye yerleşmek

köye gelmeyin. ben kalabalıktan kaçtıkça kalabalık bana geliyor amk.

aşık olunan kişiyle seks yapmak

erkek iri yapılı ve güçlüyse, ben bu kızın kolunu bacağını kırarım sanıyor. mal amk.

cicibebe

bu ikili delirmiş. swh.

sözlük ben geldim

hoşgeldin canım, nasıl geçti çaylaklık?
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.