bugün

entry'ler (1614)

didem arslan yılmaz

Gündüz kuşağı programlarına katılmasıyla beraber iyice tarzını değiştirmiş tv’ci. Son halini görünce şok olmuş biri olarak gülmekten kendimi alamadım. Vamp ve şuh bir kadın halini almıştır . Pek severdik kendisinin haberci hallerini ..

yaşar hacisalihoğlu

Akp sözcüsü akademisyen . Tartışma programlarında sürekli akp yandaşı yorumlarıyla akademisyen ve rektör kişilik . ilginç

misafir dizisi

Artık seyirciye şu Oyuncuyu koy izlenir dönemi bitmiştiri gösteren yapım. Daha gerçekçi işler beklemektedir seyirci . Böyle mıymıy konuşan tayfasından bunalmıştır .

çok sevilecek kız

En büyük dangalak avuntusudur bu. Sözümona yiğitlerin önüne geleni seçmesi bu benim değil deyip yiyişip ardından yol vermesi ve ona kutsal vahiyle bir temiz kızın geleceğini bekleme arayışı. Hadi be ordan dengolar sizi .. önce kendi pisliğinize bakın !

vodafone online

Sözümona reklamlarda gelecekten söz eden şirketin basit bir başvuruyu dahi gerçekleştiremeyen acziyeti. Vodafone Online den yeni bir hat başvurusu yaparak on gün olmasına rağmen hala hat açılmamış, başvurum kayıtlarda gözükmüyor olması sinir bozucu. Yazık siz daha basit bir işlemi dahi yapamazken sizin neyinize vaatler. Yazık

murat garibağaoğlu

Türkiye’nin en iyi aktörlerinden biridir . Hem performans hem de fiziksel olarak kendini değiştirebilen ender yetenekli bir aktör . Bir performansını izledikten sonra diğerinde ayırt etmek oldukça zordur.. olması gereken oyunculukta esasen budur!

(bkz: Diriliş Ertuğrul) (bkz: Çiçero) (bkz: kulüp) vb

melih gümüşbıçak

Artık maç anlatmamasını dilediğim Spiker. Özellikle Fenerbahçe maçlarını anlatmasını istemiyorum. Emektar biridir ama maç anlatımı yorucu , uzattıkça uzatır vs vs yorucu. Saygım var ama gerçekten anlatımları keyif vermiyor . Zaten exxende anlattığı maçları da pek kazanamıyoruz .. büyük olasılıkla Acun ile yakınlıkları var

murat yenersoy

Fenerbahçe maçlarına yakışmayan spiker . Şu adamı bu maça vermeyin lanet olsun . Gidin ikinci lig maçlarını yahut alt lig takımlarını anlatsın. Bu kadar bir maçı hele ki derbi maçlarını duygusuz , ruhsuz , anlamsız şekilde sunan ki yapısı bu . Sırıtıyorsun kardeşim, bu maça hangi yönetici karar veriyor anlamıyorum !!! Zıkkım olsun Beinsport.. ! insan gibi bir maç izleyim dedim midem bulandı . Onca başarılı spiker varken bu adam verilmez verilemez..!!!!!

oppo enco x

Opponun son çıkan ses sistemiyle göz dolduran ürünü. Lakin saklaması muhafaza etmesi oldukça zor bir ürün . Dynaudio surround teknolojisine sahip küçük kulak içi sinema keyfi . Gürültü engellemesi vs ses kalitesi oldukça iyi olsa da küçük kazalara engel olamamak , kaybetmek pek olası . Artı maliyetleri göze almak gerekiyor ..

ayakkabı

iyisi şifadır kötüsü beladır . iyi ayakkabı almak öncelikle bütçe ve de öğlenden sonra yapılması gereken bir eylemdir .

kızlardaki kedi sevgisi

Can sevmenin temelinde yatan duygudur . içinizde canlı sevgisi varsa kesinlikle kedisi köpeği farketmez sizin içinizi ısıtan, iyi hissettiren varlığıyla mutlu olduğumuz dostlarımız. Keza bir yerine birşey olduğunda daha da panikleyip onu bunu arayarak yardım istediğimiz canlılar . iyidir, iyi hissettirir velhasılı öyle laf olsun diye de evde bulundurulacak şey hiç değildir . Müthiş bir sorumluluktur . Ha evladın olmuş ki çocuğu plan bir babayım hiç farkı yoktur ! Net

gökhan abdik

Son dönemin en başarılı maç spikerlerinden biridir. Duygusal zekası da üst düzey olsa gerek ki Avrupa maçlarında yenilen goller sonrası ses rengiyle üzüntüsünü, attığımız gollerle beraber coşkusunu çok ama çok iyi yansıtan ; maç bilgisi detaylarıyla oldukça hakim başarılı bir kişiliktir. Tebrikler daim olsun .. sevilesi

kızların her şeyden önce paraya bakması

Kadından kadına değişir . Herkesi ateşe atmamak gerek . Kimi kadın vardır evet yetiştirilme şekline göre açlık yoksunluk girdabından bunu arar kimi vardır doymuştur hayatta herşeyin para olmadığı idrak ettirilmiştir önemsemez. Haliyle bu sana denk geldiyse bu da senin cimri bir yapın olduğunu gösterir yahut daha çok kadınlardan beslenen biri olduğunu söylemek gerek. (Bu bir erkek yorumu )

teşkilat dizisi

Mış gibi yapım. Türkiye’deki yapımcılarının neyine dediğimiz bir yapım. Oyunculuklar sahte öyle üç beş eli ayağı düzgün tipi koyarak yaptık olduyla olmayan dizi. Ha her malın alıcısı vardır diyorsan evet her malın alıcısı var evet . Yersen

monica bellucci

Kadını tanımlayan öge.

Anaçlık, cazibe, seksilik. Tadından yenmez . Her erkek mutlaka kadında anaçlık arar. Bu ablamız da onlardan biri . Dönemi vardı ama epeydir sesi soluğu çıkmaz oldu .

utangaç olmak

Kadında seksilik göstergesidir. tabii yakışıyorsa . Numaradan değil sahici olmalı

düzgün erkeklerin hep yalnız olması

Düzgün erkekler yalnız olmaz . Ya beceriksizdir yahut kimseyi kendine layık görmeyip yalnızlığı seçen erkektir. Sonrasında gece olunca da vızıldamaya ben yalnızım demeye başlar.

uyuyamama nedenleri

Gecenin bir yarısı yeni tanıştığınız hatun sizi arayıp kafası güzelleşmiş halde sizi arzuladığını dile getirip kapatması. Hayda

kablo tv

tam 45 dk boyunda tv yi açamadığım sinir krizleri geçirdiğim açmak adına yapmadığım girişimin kalmadığı zıkkım olası tv platformu. lanet olsun ki mecbur kalıp üye olduğum lakin neden uzak durduğumu bir kez daha anladığım şey .

50 metrekare dizisi

Başrol oyuncusu vasat performansıyla yapılmış bir iş. Can sıkıntısından izledim lakin senaryo vs kötü.. bkm parayı yatırmış etrafına isimli oyuncuları koymuş al sana proje demiş ..
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.