bugün

entry'ler (12592)

fox tv dizileri

Entrikadan ve vurma kırma öldürmeden geçilmez.

üst komşudan gelen sucuk kokusu

Bizim eve yazın yan apartmandaki üst komşudan ulaşır.

savcı sayan ın savcı olmaması

Reha muhtarın muhtar olmamasından hallice bir durumdur. o nasıl bir isim amk demişliğim vardır. biraz araştırdığımda, 24 çocuklu * bir ailede büyüdüğünü öğrendim. kabile gibi çocuk yapınca ne isim koyacaklarını şaşırmışlar belli ki. *

gülbin tosun

hayvanlara şiddet/insanlar tarafından katledilen hayvanlar; smalı çocuklar/bebekler gibi konuları israrla sıkça gündeme getirerek kendini duyarlı sanan fakat içinden hadsiz bir saldırgan çıkan bir köpektapar.

aysima bebeğe yardım edelim

sma hastası binlerce çocuktan biri olan aysima bebek adına durumu elverip de az çok bağışta bulunmak isteyen olur ya da birilerine duyurup paylaşılmasını sağlar diye duyurmak istedim. bir an için kendinizi o anne babanın yerine koyun.

Faliyet Nr: 21-594
Vakıf bank
Alıcı: Müberra TEMEL
Açıklama: Aysima
TR94 0001 5001 5800 7313 3046 17
BAĞIŞ yaz 1208 mesaj at, 20 TL bağışla.

cübbeli ahmet hoca

Kalp ameliyatına alınmış şaklaban.
tip 1 diyabet, kalp, böbrek ve iltihaplı romantizma gibi çokça hastalığa sahipmiş.
modern tıbba ve gavur hekimlerin icat ettiği ilaçlara ne gerek var ki iki oku turp gibi olursun..

osman gazi

Bektaşidir.

eren keskin

Daha da beter olmasını dilediğimiz; yetmez ama evetçi ergenekon suçlamaları destekçisi pkk muhibi.
https://t24-com-tr.cdn.am...ira-para-cezasi%2C1036208

savcı sayan ı görünce nedensizce gülümsemek

Çoğu kimse tarafından en azından hayatlarının bir döneminde savcı sanılmış olması nedeniyle yaşanan durumdur. O nasıl bir isim amk. Biraz araştırdığımda, 24 çocuklu * bir ailede büyüdüğünü öğrendim. Kabile gibi çocuk yapınca ne isim koyacaklarını şaşırmışlar belli ki. *

nevşin mengü

(bkz: mülteci gülü)

ersan şen

ara sıra sadizm krizleri geçiren sivri zeka abimiz.

şah ismail

Üç halifeye lanet okumayanların ölüm emrini verecek ve sırf sünni müslüman diye hiçbir suç işlememiş merhum imam ebu hanife'nin mezarını açtırıp cesedini yaktıracak kadar gözü dönmüş, mezhepçi sapık bir katildir. selim nasıl kendi mezhebinden olmayanları katlettiyse bu da aynı şekilde katletmiştir.

kemik veremi

Nabizade nazım'ın 30 yaşında bu dünyadan göçme nedeni olan feci bir hastalık, akciğer veremi (tüberküloz) ile ilgisi yok sanırım. Direkt kemiklere yerleşen bir mikrop sonucu ortaya çıkıyormuş.

2012 de fetoya küfür etmek

(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil)

hayvanların çek git deyince anlamaması

Hayata dair iç burkan detaylardan biridir. *

tengir budun

Ya bırakın allasen adamın oğlu ölümden dönmüş, nickaltını polemik yuvasına çevirmişsiniz. Size ne dini inancından; böyle şeyler inançlı veya inançsız insanların başına gelir diye bir genelleme mi var? Her an her şey olabilir. Eminlik yok hayatta. Kaza belaya açık herkes.
Seksli nick alıp da başkalarına vaaz vermeye kalkan riyakarlar, beni sadece tiksindiriyor. Öngörü teşkil edecek hiçbir durum yokken Muhtemelen alkollüdür yazmış eksi almak için orasını burasını yırtan bir troll de, ya sabır.
Bir an Farz edelim ki tengir günahkar bir insan ve bunun bedelini ödeyecek kişi oğlu mu? Suçun şahsiliği ilkesi diye bir şey duymadınız mı hayatta.
Nice zararlı insanlar bu dünyada gram çile çekmeden göçüp gidiyor. Ben ki bir deist olarak; kendimi "bu milletin a*ına koyacağız" diyen, "oğlum paraları sıfırladın mı" diyenlerden tanrı katında daha değerli görüyorum. Her pisliği yapıp (yolsuzluk, talan, rüşvet, torpil, iftira, yalan..) Dindar geçinenleri nazarında benden değerli tutan bir tanrının da ilahi emirlerini kabul etmiyorum.

muhalefetin sürekli ülke batıyor algısı yaratması

Ülke batıyor değil battı çünkü ülke bu ekonomik enkaz ve dış borç batağından ancak yarı sömürge olarak çıkar..

pott

(bkz: pott hastalığı)

billur kalkavan

Akciğer kanserine yakalanmış, pek sevmem kendisini ama allah şifa versin.
https://m.haberturk.com/b...ucu-haber-3447270-magazin

mehmet efendi

Ambalajı en hoş olan kahvedir, ayrıca yeşil sabunu da bulunur.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.