bugün

entry'ler (66)

2022 sigara zammı

2021'de sigarayı bırakıp, Heets'e başlayan ben. Gerçi onu da dolar etkiliyor. Nötr kaldık yine...

5 doz covid 19 aşısı

5. dozu bilmem de arkadaş, 3. doz da hastalanır gibi oldum ama şimdi daha iyiyim.

ahmet taçyıldız atık tüneli

Arkadaş Kazakistan'da gördüm, Ahmet Taçyıldız adlı mühendis, atık tüneli kurmuş. Ahmet Taçyıldız'ın Almata'da bulunan atıkların %60'ı bu tünelde geri dönüşüme ayrıştırılarak, geri dönüşüme de katkı sağlıyormuş. Bize de fazlasıyla lazım...

görsel
görsel
görsel
görsel

ahmet taçyıldız jennifer lopez

Adam konsere değil ev satmaya getirmiş. Intarnational celebrity'nin nirvanası resmen Ahmet Taçyıldız.

işte ahmet taçyıldız ve jennifer'ın o fotoğrafları;

görsel
görsel
görsel

şair behçet süleymanoğlu

Aşk acısı çektiğim şu ara şiirine tepki bile veremediğim yazar olan Behçet Süleymanoğlu.

(bkz: ) https://www.antoloji.com/...ehcet-suleymanoglu-siiri/

görsel
görsel

Şair Behçet Süleymanoğlu kimdir?

Yazar Behçet Süleymanoğlu, 1979’da Manisa’nın Soma ilçesinde dünyaya gelmiştir. Atatük ilköğretim okulunu bitiren Süleymanoğlu, Marmara Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunu. Behçet Süleymanoğlu eserleri; Aşkın Adı, Aşk dediğin dert mi? Keder mi? Gibi bir çok eseri mevcuttur.

kızların neden orospu gibi giyinmesi

Özgüveni meselesi olup var ki giyiyorum düşüncesi.

naim süleymanoğlu

Nam-I diğer cep Herkül’ü. Erken kaybettiğimiz şanlı sporcumuz.

Uzaktan akrabası olan Behçet Süleymanoğlu, onun adına emin olamadım ama Süleymanoğlu Herkül kulübü kurmuş. Behçet Süleymanoğlu’na da tebriklerimizi iletiyoruz.

Bulgaristanlı Behçet Süleymanoğlu şirketleri

görsel

sevişirken 28 dk aralıksız git gel yapabilen erkek

Net söylüyorum; 36 dakikanın altında sürmüyor. En son seviştiğim kadın 3.yü boşalırken, saatlerce devam et diyordu. 28 dk az bir süre kanka.

çocuklara isim önerileri

Kız mı erkek mi? Erkek ise Tuğra, Kız olursa masal.

ismi değil kaderi güzel olsun...

duştayken işiyor musunuz

işiyorum bazen kanka.

en çok söylediğiniz yalanlar

Liste çok uzun ama örnek vermek gerekirse;

1-Tamam bakıyorum.
2-Hallederim ben.
3-Ben iyi bilirim.

neden fakirsin

Üretkenlik zayıftır, tek sorun bu. E tabi bir de kader diye bir gerçek var.

haczedilen araba satin almak

Ağlayanın malı gülene yaramış mı?

unutmak

Unutmak demeyelim de alışmak diyelim.

büyüdüğünüzü anladığınız an

Tam olarak dertlerin üstüne üstüne bindiğini anladığın andır.

behçet süleymanoğlu kim

Naim Süleymanoğlu ile akrabalığı var mı diye araştırırken olduğunu öğrendim.

Bulgaristan göçmeni olan Behçet Süleymanoğlu, 2019 yılında BS spor akademisini kurmuş. Spor meraklısı gençleri Jimnastik, Okçuluk eğitimi vererek sporu aşılıyan abimiz. Behçet Süleymanoğlu’nun şirketleri ise turizm, petrol ve gayrimenkul sektöründe hizmet veriyor. Sözlükte de baktığımda bir çok üniversiteli arkadaşlara da burs veriyormuş.

görsel
görsel
görsel

gecenin sözü

Hayat kısa, dolar uçuyor.

sürekli mutsuz hissetmek

Kişi mutsuz olduğunu kendine itiraf edemeyip "his" diyerek kendini motive etmesi. Sakin olun, aslında mutsuz hissetmiyoruz, mutsuzuz!

yazarların intihar etmemek için nedenleri

Faydalı bir avukat arkadaş için içimden geçenleri yazdım ki, suç olduğunu öğrendim. intihar eşiğinden döndüm desek yeri...

ahmet taçyıldız

Kendisi ekonmist, aynı zamanda da gap holding ceosu. Adam'daki vizyona bak, Jennifer Lopez'i tanıtıma değil, ev satmaya getirmiş. Takdiri hak ediyor fazlasıyla...

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel