bugün

sevdiği entry'ler

21 saattir entry girmeyen yazar

Bi derdim vardır. Merak ettirmiştir.

Ses, ses, bir, iki...

Evet.

kadınların ve erkeklerin piyasa değeri

erkeklerin değeri yıllar geçtikçe artarken, kadınların 40 yaşından sonra hızla düşüyor ve neredeyse sıfır oluyor. acıklı bir durum :(

https://thepowermoves.com/sexual-market-value/

astroloji bir bilim dalı mıdır

(bkz: astroloji bir bilim dalı mıdır/#47071077) evet, aristo'yu sevmez. platon'un kurmaya çalıştığı sistemi yanlış yorumlayıp mahvetti diye aristo'yu suçlar, basit bulur.

durup durup çok güzelsin diyen erkek

sürekli sürekli güzellikten bahsediyorsa ve güzelliğe takıntılı ise sizi kısa vade ilişki için uygun görüyor demektir. hemen uzaklaşın. ahahah

herkesin bir piyasa değeri var. ahahah

https://thepowermoves.com/sexual-market-value/

vahşi köpek terörü

Türkiyede şehirlerde yaşayan köpekler ikiye ayrılır. Vahşi köpekler ve evcil köpekler. Şehirlerde sahibi olmayan her köpek vahşi köpektir ve insanlar için potansiyel tehdittir. Vahşi içgüdülerinin tetiklenmesi çok kısa bir zaman alır ve avlanma moduna geçtikleri anda çok sıkıntılı anların oluşması kesindir. Şehirler vahşi köpeklerin doğal yaşam alanları değildir. Ama biz de onların yaşam alanlarına diye başlayanlara ise bir çift sözüm var ne yapalım. Şehirlerimizi onlara terk edip yeniden taş devrine mi dönelim.

babanızın nefret ettiğiniz garip davranışları

Artık ne o davranışlar ne babam kaldı.

şaka maka çok yakışıklı olmam

Bi derdim var sana demedim aslında. Hoppili ye sordum. Dediğin komiğime gitti zira. Ayrıca sana kanka demem. Eheeh.

Evet

fotoğraf

Olsun sen de sempatiksindir belki..

ece senin adın iki hece

2007'de falan ece adlı bir kıza demiştim böyle tekerleme gibi. ne gülmüştü. demekki bana aşıkmış.

annesiz sözlük istiyoruz

cümle garip oldu, zaten ilgi çeksin diye de garip yapıldı aslında.

arkadaşlar kapıdan girerken ailelerinizi dışarıda bırakın. sürekli küfürleşme vs. bakın birilerini çok kızdırmışımdır, nah da yapmışımdır, ama asla kimseye küfür etmedim. bana küfreden dengesiz çok oldu, ben yine seviyeye inmedim. bir çingene kavgası sürüp gidecek kendini bozduğunda. kısaca işte küfretmeyin birbirinize de bana da. Şunu da unutmayın, hayat çok acayiptir, olmadık yerde küfürleştiğiniz insanla karşı karşıya gelirsiniz. bunların hepsi internetin ilk çağlarında yaşandı.

vaktiyle bana ölüm tehditleri savuranlarla dolu yeşil sözlük vardı. sanal cihatlar ilan ediyorlardı, beni keseceklerdi falan. gittim 20 kişi oturdukları mekana ortalarına oturdum. kimsenin öyle kesmeyi falan totosu yemedi, hatta deli herhalde buraya geldi diye bir tık çekindiler. sonra bazılarıyla iyi anlaştık. lan aklıma şey geldi, yeşil sözlükten hatun düşürmüştüm asdklşsdka. ilk defa da random güldüm şurada, konu dağıldı.

neyse küfredene çelik ayna!

sharon stone un 32 yıl sonra aynı pozu vermesi

https://youtu.be/1qAEW_0SAPw?si=iZHT_iTB1NQDqrU9

sharon stone un 32 yıl sonra aynı pozu vermesi

görsel

kavanoz açabilen kadın

en imrendiğim kadındır. bıçak sokmak falan yok bende böyle bir kabiliyet.

pet şişeyi açarken bile elim acıyor.

magicovento ve bi derdim var konuşurken dinlemek

Birikimli, kültürlü, zeki ve diyalog sahibi iki üstadın sohbetinden keyif almak isteyen kişinin bira ve sigara yaparak gerçekleştirdiği hoş aktivite.

sikimi de açsam bakmayacaksınız

tepki çekecek söz öbeği.
gerçek freedom bu değil arkadaşlar.
zopa yersiniz bak.

görsel

felan diyen insan iticiliği

bazı kelimeleri kafaya göre değiştirmek nasıl bir şuursuzluk hakikaten anlamıyorum.

anadilini düzgün konuşup yazamayan insan bana okumayı öğrendikten sonra okulu bırakmış gibi geliyor. mesleği ne olursa olsun çok aşağı buluyorum.

felan ne mesela? hiç utanmıyorsun da. aç bi sayfa bi kitap oku. eline kitap değsin.

(bkz: eğitimsiz insan)

japon kültürü

yaklaşık 6 aydır japon tv izliyorum (nhk), o nedenle az çok öğrendiğim bir kültür. hiç sevemiyorum bu japonları, çok yapmacık, aşırı taklit ürünü ve sinsi bir millet gibi geliyor bana (17 yıldır japonyada yaşayan bir kadın japonları yılana benzetmişti, sinsi oldukları için, çok haklı). o kadar teknolojiye rağmen hala kaşık-çatal kullanmamak için direniyorlar. çok saçma bence. ülkenin her yeri türbe dolu, tuhaf manyakça bir din anlayışları var. eski gelenek diye birçok saçma ilkel alışkanlıkları sürdürüyorlar. hani sınıfın zeki öğrencisi vardır bir de çalışkan öğrencisi. zeki öğrenci yüksek not almasa, hatta sınıfta kalsa bile bilirsin ki o hayatta çok başarılı olacak. diğer çalışkan öğrencinin dersleri çok iyidir ama yeteneği zekası yoktur, dersleri geçer belki hayatta da başarılı olur ama her şeyi taklittir, yaratıcı değildir. bu japonları sınıfın çalışkan öğrencisine benzetiyorum.

bir oturusta yenecek lahmacun sayisi

Buradaki lahmacundan bahsediyorsak 3, bizim memlekettekilerden bahsediyorsak 1.

Ama lahmacun yemeyelim. 2012 sonrası o kadar çok ailevi cenazeye katıldım ki iki şeyden tiksindim, birincisi lahmacun ikincisi bulaşık yıkamak.

fakıllı mağarası

görsel

Düzce'nin Akçakoca ilçesine giderseniz mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum. Yazın ortasında bile bir klima havası. Ayrıca dediklerine göre astım hastalarına da iyi geliyormuş.