bugün

sevdiği entry'ler

gideon reid morgan jj

ilhamını criminal minds dizisinin bau ekibinden almış yeni bir nick.

ısparta zirvesi

Var mı Isparta’da olan yazarlar merak ettim. Varsa yeşillendirin bakalım.

ısparta zirvesi

Keşke ben diyebiliseydim. Geçen gün yabancı bir çiftin Isparta gezi videosunu izledim. Isparta güzelmiş.

ısparta zirvesi

Bugün gerçekleşen zirvedir.
Vay be kocaaa Isparta’da bu kadar kişi miydik. Hayretler gerçekten.

ece versene bu gece

Ece isimli bir kızdan isteme yolu.

aykolik

iyi niyetli, saygılı bir yazar.

aykolik

diyalog sahibi, espritüel, saf, samimi bir yazar. ayrıca hafiften breaking bad dizisindeki gus' ı andırıyor.

aykolik

pazartesi kıyıköy'e gittik de oradan bir fotoğrafım.

görsel

entry silip kaçma cesaretsizliği

(bkz: başlık başına kalan yazara yüklenilmesi)

ileri-geri yapmanın değişik bir yoludur.

Kötü olduğu kadar entrysinin arkasında duramayacak derecede cesaretten uzak olanların sergilediği şımarıklık.
Tamam kötü, boş, gereksiz işlerle uğraşıyorsun, takıntılısın da bari cesur ol be !

magicanetva yı bağırta bağırta pompalamak

o nickinle ancak millete rezil oluyorsun lan götoş. çok konuşma da domal hadi. bu aleti sen kaldırdın ve sen indireceksin. seni kevaşem diye diye bağırtmak istiyorum bebeyim *

magicovento

dobralığı çok hoşuma giden bir yazar.

metrobüs vs marmaray

üsküdar'dan bahçelievler'e döneceksem marmaray'ı, kadıköy'den döneceksem ya vapuru ya da metrobüsü ama genelde vapuru tercih ederim ama moda'dan beşyol'a metrobüsle gitmiştim. biz bahçelievler'de oturduğumuz için marmaray da bize uyuyor. ikisi de ayrı güzel. metrobüsün daha çok yerden geçmesi çok güzel, marmaray'ın da daha hızlı gitmesi bence. moda'ya metrobüsle gitmiştim mesela.

oytunkaran

Bayadir ortada olmayan keko.

oytunkaran

bayağıdır yok, kafa dinliyoruz. evet.

oytunkaran

sözlükteki '' evet '' ile biten entry ekolünün, diğer temsilcisinin aksine iyi niyetli ve ince düşünceli olmayıp, fanatik fenerli troll panpa ekolünün de temsilciliğini yapan üyesi olan troll.

oytunkaran

yaman trolldü. çok açık eksi oylardı.

oytunkaran

sözlükteki en sevindirici gelişme kendisinin daha az yazması olan yorucu ve yaman troll. iyi oldu.

oytunkaran

Yaman troll. Bir de fener fanatiği… gel de sev bunu.