bugün

entry'ler (2636)

afganistan için yardım kampanyası başlatılması

asıl hasta adam türkiye afganistan'dan yardım istemeli. nakit olur, akıl olur. 10 yıl önce 30 afgani 1 lira ediyormuş. şimdi 8 afgani 1 lira ediyor.
görsel

insanlar ülkeyi terk etmek için can atıyorlar

20 yıldır ülkeyi çiftlik gibi babam yönetiyor ya. hemen telefon edip öğreniyorum o "ruhsuz eğitim kurumları", "zihinsizleştirilmiş zihin", "köksüz tarih" kimin eseriymiş.
görsel

açız yavşaklığı

"kıbrıs çıkartması kaynaklı ambargodan dolayı çok tüp sırasında bekledim. gerçi o zamanlar daha doğmamıştım" yavşaklarının ikiyüzlülüğünü gördüğümüz başlık.

günün sözü

öküz saraya çıkınca kral olmaz. ama saray ahır olur.

atatürk e benzeyen adam

artık atatürk'e benzemeyen adam olmuş. üzerinden şakalar komiklikler kasanlar üzgün.
görsel

kemalist şamarlamak

görsel

corona virüs oyunu

c orona.
o micron.
v ariant.
i njection.
d elta.

gülse birsel e 2500 lira elektrik faturası gelmesi

yalan dünya'nın çekildiği 2012'de dolar 1.80 tl'ydi ama. ordan hesaplayınca o kadar az olmuyor. burası tayyip hiperenflasyon ülkesi, bunu da hesaba katmak lazım.

fake aktroll monteleri

görsel
görsel

fake aktroll monteleri

nankör bir aktrollün atatürk'ü ve çağdaş insanlarımızı aklınca küçük düşürmek için emek harcayarak hazırladığı pardon sıçtığı, ardından milyon aktrollün bıkanmadan usanmadan pardon utanmadan paylaştığı monte'ler bütünü.

dersimli kemal ile kamer genç arasındaki fark

dersimli kemal, son cumhurbaşkanlığı seçiminde arkadaşın öve öve bitiremediği muharrem ince'yi aday gösteren kişi oluyor.

22 ocak 2022 sedef kabaş ın tutuklanması

hazır tayyip bey sezen aksu'nun dilini koparacak, ikisinin dilini beraber koparsın. sarayında ümmete sesleniş konuşmasında, canlı yayında yapsın bunu. yemin ediyorum herkes enflasyonu, zamları falan unutur, emeline ulaşır, oy'unu en az bir %5 arttırır.

müminler ve kafirlerin intihar oranları

araştırma "müminlerin ve kafirlerin intihar oranları"nı ölçmüyor. araştırma sahipleri "biz ülkeleri çoğunluk dinlerine göre ayırdık. ülke ülke intihar istatistiklerini topladık. ona göre bir hesap çıkardık" demiş.

o saçma hesapla arnavutluk'ta yaşayan herkesi ateist, türkiye'de yaşayan herkesi müslüman saymışlar. türkiye'nin en inançsız insanı intihar etse bile, bu araştırma onu müslüman intihar etmiş sayıyor.

araştırma sahibine mesajım, tüm türkiye çomarları için de geçerli:

"ülkelerin dini olmaz jose manoel'ciğim. bireylerin dini olur."

chp nin parayla tuttuğu kişlere tiyatro yaptırması

---alıntı---
1 tiyatro : https://www.youtube.com/watch?v=2x-m7qıbw60+
---alıntı---
görsel

kedi şeyini görmüş yara zannetmiş. teyzeye mikrofon yerleştirmişler de... hani nerde mikrofon? teyzeye niye mikrofon yerleştirilme ihtiyacı hissedilmiş? o sol alttaki nal kadar ibb el mikrofonu yetmemiş mi? ne zamandan beri sokak röportajına çıkana sesi gelsin diye mikrofon yerleştirilme gereksinimi doğdu?

nişanyanın yunanistandan kovulması

sığınmacı olarak gittiği samos'ta bir köyün bütün evlerini satın alıp "nişanyan tatil köyü"ne çevirmeye falan kalkmış. yunanlılar da kitabına uydurup kıçına tekmeyi basmış. sevan hocam, hiç yunanlılar adanın mülkiyetini bozmana, yabancı yüzdesini patlatmana (hem de türk vatandaşı) izin verirler mi? o iş anca türkiye gibi satılık apartman dairesine promosyon olarak t.c pasaportu dağıtan, dinci/milliyetçi taklidi yapan üçkağıtçıların eline düşmüş ülkede olur.

özlem zengin

kardeşi ak-it gazetesinin tarifine göre "sokakları terörize etmeye amaçlayan hayvansever maskeli itçiler"in elebaşı.
görsel
görsel

yazarların kombi dereceleri

reyiz akdeniz gazını getirene kadar komple kapattım, tezek yakıyorum. gaz gelince o kadar ucuzlayacakmış ki hep kökleyip camlar açık uyuyacakmışız. akp ilçe teşkilattaki amca söyledi.
görsel

kendall jennerın dünyanın en güzel varlığı olması

kendall'ı ben alıyorum. siz de babası bruce jenner'le idare edin.
görsel

köpüğü alınan doların 14tl olması

köpük gidince altından damarlı nahoş bir şey çıktı.
görsel

dersimli kemal seyyid olduğuna göre arap mı

insanlar mitoz bölünmeyle değil, eşeyli üremeyle çoğalıyorlar. bu da farklı milletlerden ataları olabilmesini mümkün kılıyor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.