bugün

entry'ler (2990)

medieval 2 total war

Bu oyunda Fransız piçleri kadar şerefsiz ülke yok. ibneler, kimi alsam bununla müttefikken saldırıya uğradım. Bi sefer de şaşırtın lan götlekler. Hayır saldırma demiyorum yine saldır ama en azından aramız kötüleşsin nötr olalım sonra ansızın dal sıkıntı yok. Ama bu ibnelere güvenip ne zaman arkamı dönsem yedim pıçağı sırtımdan. Siz siz olun güvenmeyin Fransızlara.

fiyat kalite ilişkisi

Her zaman geçerli olmasa da genel geçer kuraldır. Fiyat ve kalite doğrusal olarak artar. Kalite ucuz bir şey değildir çünkü.

televizyonda rte çıkınca yapılanlar

Evdeysem direkt kanal değiştiririm saniye beklemem, misafirlikteysem telefonla ilgilenirim. Zaten ben haber izlemeyi dinlemeyi de sevmem. Çok saçma geliyor artık haber takip etmek. Gereksiz mutsuzluk kaynağı.

erkeklerin güzellik tabirleri

Yılan, tısss.

tanıştığı kız fake çıkınca kendini öldüren adam

Salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk diyecektim ama ölmüş. Taarı günahlarını affetsin.

istanbulu terk ettikten sonra yaşanabilecek şehir

Oslo. Biraz zor oturum izni falan alabilmek ama müthiş güzel bir yer. Aklım ve gönlüm kaldı zalımda.

yırtık kot pantolon modası

Sanırım bitmek üzere. Geçen Kadıköy’e indiğimde kimsede denk gelmedim. Azalarak bitiriyor, bitsin de.

hayatında 9 ülke bile gezememiş tip

Şimdilik 2 oldu. En kısa sürede 9 yapacağım pampa kusura bakma.

bir kitaba 15 tl veren insan

15 lira para mı lan it?
Klasiklerden bir kitap almıştır muhtemelen. Yoksa 15’e pek kitap yok.

28 eylül 2019 galatasaray fenerbahçe maçı

harcanan 2 saate yazık valla. film izlesem daha keyif alırdım amk. götümün dünya derbisi.

sözlük yazarlarının kullandığı parfümler

Normalde Burberry klasik kullaniyorum ama bu sefer değişiklik yaptım issey miyake intense kullanıcam. Biraz da bunun dadına bakalım nasılmış.

ağır depresyonda olanlara tavsiyeler

Acilen psikoloğa gidin, bir uzmandan yardım alın. Başka türlüsü bu zıkkımdan kurtulma yolunda anlamsızdır.

24 ağustos 2019 medipol başakşehir fenerbahçe maçı

Atamaya böyle sokarlar son dakikada da olsa. Fenerli değilim, ibb yi zaten sevmem ama fenerin yenmesine sevindim. Çok iyi oldu çok da iyi güzel oldu tamam mı!

sözsüz müzik önerileri

Çello dinlemekten zevk alanlar için apocalyptica’nın cult albümünü öneririm.
Daha soft bir şeyler isterseniz yansımalar‘ın sonbahar Albümü ve özellikle serzeniş parçasını tavsiye ederim. Çok çok iyidir.

z ile başlayan en güzel şey

(bkz: zamcık)

paradontax

Ulan Deniz suyundan mı yapmışlar bu boku anlamadım ki, her seferinde aşırı tuzlu bir karışımla dişlerimi fırçalıyor hissediyorum. Bi haftadır kullanıyorum dr tavsiyesiyle, bi faydasını görmedim hala. Umarım önümüzdeki süreçte işe yarar yoksa çok pis küfrederim, bi çuval para verdim Japon çükü kadar tüpe çünkü.

insanlar neden evlilikten korkuyor

- Sorumluluk
- Maddi olarak büyük bir yük altına girme korkusu (borç)
- bazıları için çevresinde gördüğü kısa sürede bitiren evlilikler ya da kısa sürede birbirinden bıkan ve mutsuz bir şekilde evliliğe devam eden insanlar.

güzel kızların tipsiz erkeklerle çıkma nedenleri

1. Para
2. arkadaşlık sonucunda oluşan yakınlaşma
3. Çene
4. Kafa uyumu sonucu gelen yakınlık

Bunlardan herhangi birisi olunca bir şekilde birliktelik olur arkadaşlar. Başka bir neden aramayın.

kurtlar vadisi efsane sözler ve diyaloglar

Ulaaağnnn! Ben senin anan mıyım, üstündeki adam mıyım ki gözüm içine bakarak beni tehdit edeceksin!
Laz Ziya’dan testereye.

telefon rehberindeki ilginç isimler

Hakan taşıyan.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.