bugün

entry'ler (1649)

suriye iç savaşına çözüm üret

10 yıllık bir süre için suriye'nin kuzeyine 40 km derinliğinde bir hatta türkmenlerden oluşturulacak jandarma ve polis gücünün konuşlandırılması. bölgenin demografik yapısının yeniden değiştirilmesi. tr saflarında savaşan savaşçılar ve aileleri için rejimin çok kapsamlı af yayımlaması ve doğu suriye'de pkk'ya karşı ortak harekat yapılması. ele geçirilen bölgelerin rejime bırakılıp pkk'nın elemine edilmesi ve kapsamlı anayasa ile seçime gidilmesi. tüm tarafların haklarının gözetildiği siyasi bir mekanizma kurulması ve son olarak ülkenin yeniden imarı meselesi. muhaliflere uzunca bi süre destek verilip savaş uzadığı için maalesef tazminat ödemek durumunda olan türkiye'nin bunun için suriyelilere üniversite eğitimi verip ülkesine göndermesi.
finito.
5 dk'da götten uydurdum senaryoyu.

rus ordusu

call of duty'de koşarken ölen ordudur.

şaka maka sadece mitten ibaret ve tek caydırıcılığı nükleer güç amk.
yere göğe sığdırılamayan rus ordusu ukrayna gibi sikindirik bi güce bile adam akıllı karşı koyamadı. sikindirik diyorum çünkü ordusu paramiliter güçlerden yardım alacak kadar zayıftı.

türk ordusu bunları parçalamaz analarını bile siker.

kablosuz kulaklıklar

100 liralık şayomi kullanıyorum. şu an izlediğim filmi kulaklık azıcık şarj olsun diye 3. durduruşum amk.

kablolu kulaklığı boşluk anımda ısırmak gibi ibnece bi huyum var amk yoksa kablolu candır lan.

dideral

dikkat topladığı söylenen ilaç.
denedim, etkisini göremedim.

uludağ sözlük 2022 tasarımı

hala eski tasarımı kullanıyorum.
sokayım yenisine.

uludağ sözlük

yazdığınız herhangi bir giri içerisinde sevgilinizin olduğunu belirtmişseniz, ya da birlikte olduğunuz birinden bahsetmişseniz haset ibneler tarafından eksi yağmuruna tutulduğunuz platform.

asosyal yavşaklar. neyseki kredi borcumun bitmesine üç ay kaldığı için ben de pek sosyal sayılmam o yüzden fazla vurmucam size ibneler.

maymun çiçeği virüsü

https://miro.medium.com/m...FaYJkRfC5O6fYjsnTSvQ.jpeg

her gece sevişmek isteyen kadın

nemfomanyaktır ya da cinselliğini yeni keşfetmiş kadındır.

tecrübe etmiş biri olarak diyorum ki başa beladır. hoş gözükse de psikolojik olarak deforme oluyorsunuz o yüzden hevesinizi aldıktan sonra son sürat kaçın.

zalbert ramstein

Utanmıyor musun lan duygularımızla oynamaya.

Oylar zafer e eet.

sevgilinizle neden berabersiniz

Tamamen mantıksal sebeplerden ötürü.

zalbert ramstein

galiba bağyan olan yuvzır.

elimden tutup benimle birlikte seçim günü mazbatayı zafer partisi'ne vurur musun ?

okulun kuytu köşesinde sevişen liseli kız

keşke orada onlara recm cezası verseydin madem frank aga.

ne demiş ünlü alim "eline, diline, beline hakim ol" ne demiş peygamber "ayıpları örtün, konuşmayın"
daha neler neler. önce insan kendine bakmalı. sokakta sevişsinler bizene arkadaş. biz kendi ahlakımızı düşünelim.

ümit özdağ

simpsonlar işi fake gibi.

ayrıca bizim dış yardıma, elçilerle yemek yemeye ihtiyacımız yok. türk milleti bugünleri de atlatır, zaferle atlatır.

yazarların küçüklük fotoğrafları

Mahalledeki teyzeler maşallah deyip bizim evden çıkmıyormuş.

görsel

sözlük tipsizlerinin fotoğrafları

az önce başlığı görmemle zaafıma yenik düşüp mekanda hatunla çekildiğim fotoğrafı atacaktım mlsf gözler bukalemuna döndüğü için atmaktan vazgeçtim. çok talep olursa atarım ama yüzleri karalarım elbette. tam taşak geçmelik foti.

cinsellik olmadan aşk

liseye kadar belki.
sonrası sağlıksal bozukluk bence.

bir de ten uyumu diye bir şey yok kendinizi kandırmayın amk.

libary

afedersiniz b*bacancıdır, siyasi hasmımdır, zafer partisi polemikleri yüzünden de kanlımdır ama öyle yamuk tiplerden de değildir.

üzerine atılan iftiralara inanmam.
sarı mikrofon dayi.

stephen kusku

sözlükteki gereksizlerden biri.

seks hikayeleri yazan bu abazan herif 12 yaşında falan değilse ailesine sabır diliyorum.

bakın burası çok önemli, bu işin geçmişi 13 bin yıl öncesine kadar gidiyor amk
http://www.dunyaninilkler...vatifi-en-eski-kondom.jpg

bay efendi v2

normal sözlük'le kafayı yemiş ilginç bi çar.

çocuk gibi oradaki yazarlarla orada uğraşmak yerine burada mızmızlanıyor.

ilginç bir vaka.

türkçe ye çevrilmesi gereken kitaplar

çevrilmemesi büyük bir acı.

en ünlü propaganda kitapları mindwar ve edward bernays'ın yazmış olduğu propaganda kitapları maalesef ingiliççe.
david rockefeller'ın girişimcilik ve ticaretle ilgili yazdığı kitaplar ingilizce.

bunlara ulaşmak ayrı dert, dil öğrenmek ayrı dert amk.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.