bugün

entry'ler (3673)

kedi

ingiliz beyefendisidir. Varoslara bakmaz.
görsel

ayrılıkçı türklere en uygun parti

(bkz: hdp)

klarnet calan sarapci koala 6

Adam gibi adamdır.
♥️

bim

Erdoğan'ı sevmiyorum diye gidip alışveriş yapacak kadar sürü psikolojisine sahip değilim şükür.

ismi birleşik islam marketleridir. Müslüman bir birey olarak (aslında yaşam tarzimdan dolayı fasık demek daha doğru ama) ağzından peygamberi, Allah'ı; ticarette dini isimleri dusurmeyenlerle isim olmaz.
Bir dönem adı lazım değil bir örgütle de bağları vardı.

Neyse bilin diye yazıyorum. Migrosta da çoğu şey aynı fiyatta. Eskisi gibi pahalı değil.

yazarlardan kehanetler

içerisinde bulunduğumuz coğrafi konumdan kaynaklı siyasi durum ve ülkedeki sosyo-ekonomik durum baz alındığında...
Böyle devam ederse En geç 2030.

sözlük erkeklerinin gözleri

Çünkü Allah öyle yaratmış.

sözlük erkeklerinin gözleri

2 sap erkek oturduk saplayacak birini kesiyoruz. Selam ve furoydyen bakış açısı ile.
(img:#2274224)

sözlük yazarlarının itirafları

Galiba kaderimiz yalnız kurt.
Asenamizi hala bulamadik.

eve hırsız girmesi

An itibariyle fark ettiğim durum.
Bir hafta sonra fark ettik.

3 bin TL nakit para 2 çeyrek altın bir gr altın kayıp.
Bunların koyulduğu yeri bulurken çok da zorlanmamis. Dagitmamis. Ama işin en tuhaf noktası bunların koyulduğu yer benim kamp malzemelerimi koyduğum dolap olması.
içerisinde 3 tüfek bir tabanca. 200 e yakın mermi, husky marka çadır, gece görüş cihazları, fotokapan, balistik plaka ve envai çeşit marka ürün vardı.
Altından çok daha degerli olmalarına rağmen hırsız dokunmamış bile.
Hayır onu gectim Eth kazimi durduktan sonra rafa kaldirdigim ekran kartlarına bile dokunulmamis. Kartalrdan iki tanesi GTX 3060 amk.
Hırsızın vizyonunu sikeyim diyeceğim de az hasarla atlattık. Şimdi güvenlik kamerası sistemlerine bakacağım. Evde hazine var Allahtan birkaç altın alıp çıkmış amk.

türk milleti zekidir

Atamla zıt düştüğümüz iki fikirden biri.
Diğeri demokrasi.

köpeğe tecavüz ederken görüntülenen sapık

Köpeğin sahibi basmasa kopegin de pek bir itirazı yok gibi.

Bide dayak yiyen eleman abi bidaha yapmicam diyor. Kim bilir acaba önceden kaç defa yaptı amk.

Aklıma evli kadınla birlikte olurken olay mahallini kocanin basması geldi.

sertab erener

Türkiye'deki en güçlü sesi olan kadındır. Bunu anlamak için aşk şarkısını dinlemeniz yeterli. O yükselişte çıkan ses normal değil.

Ayrıca şu an bir çaresi bulunur şarkısını dinlemekteyim.

dünyaya kadın olarak gelmek

Aynı karakter,mizaç ve ruh ile dünyaya gelseydim intihar sebebidir benim için.

istediğin zaman istedigin yere gidememek, hesap vermek, belli yaşa kadar calisamamak, cinsel cimada hamile kalma riski vs.

Aşırı özgürüm ve ayakta işiyorum. Klavye başından cemkirip kiskanabilirsiniz.

Amma velakin şaka bir yana baskıya dayanamayıp hayatını sonlandıran kadınlar için çok üzülüyorum.

unuttun mu beni

(bkz: eed)

işten istifa edip uzun bir tatile çıkmak

Borçları temizleyip kenara iki maaş ayırıp yapmayı düşünüyorum.
Elbette benim tatil anlayışım deniz,güneş,kum, otel, club beşlisi olmadığı için aşırı derece para harcamam.
Önce kırılan çadır direklerimin yerine yenisini alayim da gerisi kolay. Bu tempoyla çalışmaktan 2 ay dağdan inmem gari. Sırtım,boynum ağrıyor saçımın önü dökülüyor yeter ya amk.

gecenin şarkısı

Belki biraz - yarıda kalan şeyler.

Yanarım alev alev...

minareyi çalan ne yapar sorunsalı

Yani minareye ihtiyaç duyacak kadar yanıyorsa bilemem yani eved.

dün gece sözlükte yaşanan ahlaksız olay

Yaraklı şeyler atıldı desem kimse sasirmayacak o yüzden pek de bı olayi kalmayan başlıktır. Sözlükte ahlak mi kaldı amk.

warriors of the world

Irak isgali sırasında Amerikan askerlerinin Iraklı direnişçilere çatışma sırasında moral bozmak için açtığı şarkılardan biridir.

sözlük erkeklerinin ayakkabıları

Kış geldi kış.
görsel