bugün

entry'ler (3209)

ekim ayı

Şahsımın ayı.

ukrayna rusya savaşı

Ukrayna reyiz gotveren Putin e saplamaya devam ediyor.
Taa savaş başlamadan önce dediğim gibi sonuç ms-1 beyler. Herkes ayılara 1.05 ukrlere 3.80 oran vermişken ben sonucu söylemiştim dinlemediniz.

idlib de 33 askerimizi şehit eden bu orospu evlatlarına saplamaya devam etmeleri için her gece dua etmeye devam.

lordmarcusamoralistprimses

Nifk6 Başlığını gördüm ya,
*

çok çalışmak ne boka yarıyor

Daha çok para kazanıp daha çok harcamak için elbette.
Gece hayatı, gezip tozmak, karı kız işleri bir kenara kamp malzemeleri ve silahlarımi koyduğum dolaptaki eşyaların maliyeti abartısız 50-60k tabi pasif gelir için aldığım(kripto para madenciliği) 45 bin tale degerinde ekran kartları da var(bugün itibariyle değeri yüz bin liraya yakın).

Evet tüm bunları köpek gibi çalışarak aldım. Ailede zaten evler, araba ve toprak olduğu için öyle ekstrem geçim derdim de yok. iş kurmak istesem aile desteği var yani parayı o yüzden çarçur ediyorum.

uludağ sözlük yakışıklısını seçiyor

Bir elimde on dörtlü bir elimde güller var.
(img:#2261416)

frank lucas a gülmek

Günahtır.

görsel

artık sözlüğe fotoğraf atmayı istememek

Ulu ortaya ağlayan emoji fırlattıran durumdur.
Eksi butonunun gözükmemesiyle vuku bulmuştur. Emeği geçenlerin abv.

ona bir beddua et

Osman Öztunç un beddua şarkısını hediye ediyorum direkt.

Ehe ğ şaka şaka inşallah mutludur. istesem de edemem♥️

uludağ sözlük

Gece 00 00 da itiraf başlığının akmamasiyla öldüğü tescillenmiş site.

recep tayyip erdoğan karşıma çıkabilirmi

20 yıldır karşındayım hala bir basarini göremedik dese göt gibi kalır ortada.

günaydın sözlük

Günaydın arkadaşlar.

görsel
görsel
görsel

ak partinin yeniden seçileceği gerçeği

Her seçim akp ye oy atacağıma ellerin kirilsaydi dediler yine seçildiler. Oylar çalınıyor, sığınmacılar oy kullaniyor vs bahaneler hep var ama sonuçta kazanıyorlar.

Bizim millet Stalin in tavuğu misali yine sikilmek için oy atar şüphem yok.

türkiye yunanistan savaşı

Felsefe yapmaya gerek yok. Türk ordusu Rus orduhahahahası gibi değil doktrin geliştirebilen elindeki imkanları maksimum etkiyle kullanabilen bir ordudur.
Tek endişem orduya doldurulan partici, tarikatçı subay kadrosu. Ordu'nun siyasallasmasinin sonuçlarını Ukrayna savaşında görüyoruz.
Bakım ve iase parasını Yolsuzlukla yiyenler, komuta kontrol kabiliyeti olmayan komutanlarin yaptıkları. Evet bunlarin sonuçlarını telegramdan takip edebilirsiniz.

Yine de Ukrayna kadar dirençli olamazlar.

ukrayna rusya savaşı

ilhak olayı başlıyor. Bakalım şimdi ne olacak.

teröristin gerçek kimliği ortaya çıktı

Kanka merak etme CHP yi karalamasan da onlar sicip batirmayi, akp yi iktidarda tutmayı iyi biliyorlar.

uludağ sözlük

Frank ve götdaşları dışında kavga edecek birini bulamadigim ibne yuvası.

airsoft

Ciddi ciddi başlamayı düşünüyorum.
Lakin silahların fiyatı çok yüksek.
Bir tane erg tipi(geri tepmeli) ak 12 beğendim fiyatı on bin lira. Vermesine veririm ama bilemedim şimdi.
Lan ben kendi 36 cal. Tüfeğine 5 bin lira verdim. Oyuncağı nasıl bu kadar pahalı oluyor anlam veremiyorum.
Oynayan arkadaşlarla mesajlasip bilgi almayı isterim.
Ekipman konusunda sıkıntı yok.

görsel

yolundan sapan insan

Anonim hesap is back.

her gün alkol almak istemek

Bir ara o kadar çok içiyordum ki normal bir insana iki üç duble yeterken ben minimum 35 lik gömerdim. Şükür artık kestim. Yani büyük ölçüde kestim.

Fazla alkol alan ya da alkol bağımlısı bir insanın hayattan beklentisi yoktur, amacı yoktur, boşa yaşıyordur dostlar. Alkolden uzak durmayın ya da durun siz bilirsiniz ama hayat her şeye rağmen güzel. Bir amacınız olsun. Erdal Beşikçioğlu teoman triplerine girip cebinize sagliginiza yazık etmeyin.

tanrı 75 yaşıma kadar soyunmama izin verdi

Eleman kadını nasıl orgazma ulaştırdıysa kadın kendinden geçmiş amk.