bugün

entry'ler (345)

aramız nasıl diye soran insan

Bir bok yemiş olması şart değildir.Bunu sürekli soran biriyse kaybetme korkusunu fazla abartmış olabilir. Anksiyete bozukluğu olan biri olma olasılığı yüksektir. Çoğunlukla sevgili veya yakın arkadaş kişisi olur bu.

volkan patlamasından sonra tonga halkı

Kimsenin umurunda bile olmayan zavallı halk. Evet o felaket tüm dünyada iklimi etkileyecek ama yaklaşık Türkiye kadar bir alan patlıyor. Bu insanlar kim bilir ne haldeler. Yazık lan!

kalp gözü dizisine saran tip

Salağın teki olması muhtemel tip. Ben şimdiye kadar kötülük yapanın bedel ödediğini görmedim. iyi olmak bir boka yaramıyor.

gerçeğim

(bkz: gelinlerin tatlı telaşı)
(bkz: tatlım inan beklemediğin anda oluyo)

kıl kurdu

Ekonomik nedenlerle ilgisi olmayan, çoğunlukla et ve sebzelerden bulaşan illet parazit. Vücudun ihtiyacı olan besinleri sömürür.

2021 2022 kıl kurdu salgını

Olması mümkün olan şey. Özellikle et fiyatları arttığı için büyük olasılıkla çoğu kasap domuz eti satıyor. Dolayısıyla bağırsak parazitine neden oluyor olabilir. Tenyadan muzdarip biri olarak söylüyorum. inanın bana tenya daha zor.

şirin bulmak kavramının karmaşıklığı

şahane ve ilginç bir başlık. Masum olduğunu düşündüğümüz şeylere koruma içgüdüsüyle yaklaşıyor olabiliriz ama yine de bir muhabbet kuşu için kafayı yeme durumunu açıklamaya yetmiyor. Bilen biri anlatsın.

mustafa kemalli tişörtle cumaya gitmek

ironi falan değildir, yapan çok var. ulu önder atatürk'ün komuta ettiği kahraman türk askeri iki siper arası çok kısa mesafeden düşmanla çarpışırken kur'an-ı kerim okuyarak şehadete koşmuştur. bugün onların sayesinde cuma namazı kılıyoruz. çünkü başımızın üstünde ay yıldızlı bayrağımız dalgalanıyor.

gayet normal bir durum.

tokat erbaa canlı yayınının hipnotize etmesi

(bkz: yaran başlıklar)

Kahkaha attım lan. Erbaa'nın şebeke suyuna antidepresan karıştırmışlar sanırım. Vatandaşlar amaçsızca ve aşırı sakin şekilde yürüyorlar.

boğa burcu kadınına yapılmaması gerekenler

Maddeler halinde yazalım.

1.temizlik, özellikle de vücut temizliği konusunda çok titizdir. Pasaklı olmayın.
2. Yemek konusunda fazla seçicidir. Sevmediği yemeğe maruz bırakmayın. Sevdiği yemeği ise bolca yemesine izin verin.
3. Eğer kocası iseniz veya evlenmeyi düşünüyorsanız cinsel arzularının had safhada olduğunu bilin. isteksiz olmayın. Cinsellik onlar için evlendikten sonra ilk sırada olacaktır. Öyle başı ağrıyan karı gibi arkanızı dönüp yatmayın yani. Boşanmaya kadar gider.
4. Bak bu konuda asla şakaları yok. ister duygusal, ister fiziksel olarak sakın ola aldatmayın. Hem affetmez hem de adamın belasını siker. Bunu sessizce ah ederek bile yapabilir. Gelecekte başınıza gelenlerden sonra "ulan keşke ağzıma sıçsaydı" dersiniz. Boğa burcu kadını susuyorsa çok tehlikelidir. Evliyseniz sizi gizli kamerayla elin orospusuyla çekip cümle aleme rezil de edebilir. Bunu yapmış arkadaşım var çünkü.
5. Siz onu bir düşünürsünüz, o sizi bin düşünür. Eğer değer görmediğini hissederse anası, babası, kardeşi, sevgilisi, en yakın arkadaşını bile silip atar. Sevilmediğini anlarsa gider. O nedenle seviyorsanız umursamazlık yapmayın. Taktik falan hiç yapmayın. Ters teper.

cenaze levazımatçısı olmak

Nereye batıyor kardeşim? Gasilhane için muşamba ve mezar tahtası bile satsa dünyanın parasını kırar. Özellikle Mermerciler çok kazanıyor. Bu dünyada bebek eşyası ile cenaze levazımatı satan batmaz. Doğum da bitmez, ölüm de.

Aha bakın neler dahilmiş
görsel

aslan burcu erkeği ve boğa burcu kadını uyumu

of anam of! Aşkını dağlara kazıyan boğa burcu kadını ile aşkını içinde yaşayan gizemli aslan burcu erkeğinin ilişkisi çok fırtınalı olur sanırım.

bi kere boğa burcu kadını normal şartlarda aşırı egolu bir yapıda olsa da sevdiği adamın yanında evet gururlu ama mütevazı bir yapıya sahip olur. Aslan burcu erkeği fevri davranıp üzmezse bu ilişki gayet güzel gider. Çünkü boğa kadını boynuzlarını ancak sevmediği insanlara vurur. Yine de peygamber sabrını zorlamamak iyi olur çünkü boğa burcu kadını çooaat diye silip, sildiği kişi geberse suratına bakmayacak bir inada sahiptir. Aslan burcu erkeği için de aynı durum geçerli ama boğada bir de kin vardır. Bu arada iki taraf da ihanet etmez, yürütemezse paşa paşa ayrılmayı tercih eder. Aslan burcu erkeği saygısızlığa hiç gelemez. Boğa burcu kadını aşık ise zaten sevdiğini yüceltir ve onun kişisel sınırlarına saygı duyar. Harika olur.

Ha evet uyum diyorduk. Çok uyumlu olurlar. Kendilerini nikah masasında bulmaları işten bile değildir. Bu uyum özellikle şeyde, anlarsınız ya şkgfşjgfşkhf. Tamam ciddi olalım. Evet yatakta çok uyumlu olurlar. iki taraf da yeterince yaratıcı tipler zaten. Libido depoları her daim fulldür. Sonra işte yansın geceler! Aralarındaki cinsel çekim ve ten uyumu müthiş olacaktır.

Ha bir de anne baba rolleri için konuşalım. Boğa burcu kadını çok şefkatli, çocuklarıyla ilgili ama disiplinli bir anne olur. Çocuklarının sorumluluk sahibi olmaları için çaba sarf eder, devamlı pohpohlayıp şımartmaz. Aslan burcu erkeği de aşağı yukarı aynı tutuma sahip olacağından çocuk yetiştirme konusunda pek çatışma yaşamazlar gibime geliyor.

beş başlı köpekbalığı

Kanal d'de birazdan tekrar verilecek olan film. Üst üste yayınlıyorlar.

Oscar ödüllü pek çok filmin eline verir. Katil Köpekbalığı temalı filmler içinde en ilgincidir.

ekşi sözlük ten bir yazarı korkutan şizofren kadın

Görseller cidden korkunç ve korkunç olmasının sebebi insan derisine benziyor olması. Mesela kafasına yaratık maskesi taksa bu kadar korkutmazdı. Gerçekçi durduğu için cidden geriyor.

Ayrıca apartmanda oturmayı bırakın, Samsun'da gazi caddesi'nde bu vaziyette gezdiğini görenler var. Sokaktaki vatandaşlar için de çok tehlikeli.

Kesinlikle ciddiye alınması gereken bir olay.

fahrettin koca nın sapık hayranının vazgeçmemesi

Oha! Bu Nihal denen kadın cidden hale koca'nın kız kardeşi miymiş? Lan olm yalan değilse aile faciası çıkar bundan.

Lahnet olası liberal nickli yazar baldızı olduğunu iddia ediyor.

aslan burcu erkeği ve boğa burcu kadını uyumu

Boğa Burcu kadını lütfen boş yapmasın. Size en çok yengeç veya boğa burcu erkeği yakışır.

aslan burcu erkeği ve boğa burcu kadını uyumu

Güven ve tutku olduğu sürece muhteşem olan uyum.Bol tartışmalı, bol iltifatlı, bol cinsellikli falan.

iki liderin savaşması ve sevişmesi muhteşem olur.

batı trakya doğu bulgaristan ve musul

Bazı babası belirsizlerin ileri geri konuştuğu vatan toprağı. Atatürkçülük milli bayramlarda Atatürk resmi paylaşmakla olmuyor. Selanik'i, Kerkük'ü, Kırcaali'yi istemeyen biri ya Yunan tohumudur ya da cahil ve salaktır. Net.

fahrettin koca nın sapık hayranının vazgeçmemesi

Gülüyoruz eğleniyoruz ama bu ablanın saplantısı tehlikeli boyutlara ulaşabilir. Twitter hesabından cinsel fantezilerini bakana yazıyordu. Abla ağır akıl hastası bence.

sıçmanın mide ağrısına iyi gelmesi

irritabl bağırsak sendromundan muzdarip olduğunuzu gösteriyor olabilir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.