bugün

entry'ler (416)

metamfetamin

(bkz: emine ustael)

Bu örneğin verilmesi iyi olmuş. Emine bu maddeyi kullanan en gariban ve salak kişiydi. Kimseye zarar vermedi belki ama kocası Tuncer'in robot kölesi oldu, çocuklarını koruyamadı, ablasını ve yeğenlerini kurtaramadı. O papağan gibi "ölüm susurluğu" diye saçmalıyordu ya, o işte beyninin eridiğini gösteriyor işte. Tuncer ne ezberletirse onu söylüyordu. Müge Anlı şöyle demişti: "Bu zavallı kadının yaraları kurtlanmıştı. Burada kaldığı süre boyunca zarar göreceği paranoyasıyla doğru düzgün yemek yemedi, banyo yapmadı. Hatta kadınların her ay ped ihtiyacı olur. Biz para verdiğimiz halde ped bile almadı. Nasıl halletti bilmiyorum."

Metamfetamin hayatınızı karartır arkadaşlar. Kadının vücudu yara bere içinde kalmış, kurtlanmış aloooo! Bu sadece dayakla olacak iş değil. Resmen çürümüş işte. Bu maddeye karşı gençler bilinçlendirilmeli.

gaziantep te derin dondurucuda bulunan çocuk

Amını ırzını siktiğimin cani primatları! Biri gider annesinin kafasını kesip balkondan atar, öbürü bebek öldürüp buzlukta saklar.

Kıyamet kopsun artık yeter!

civciv bebek ve yavru kediyle oynamak

Bugün herkes kalben ve ruhen yoruldu.

Civciv ve minnoş kediciğin melekler gibi uyudukları video:

https://youtu.be/BFNekjEgvuk

Ooohhh pamuk gibi oldum yeminle.

25 eylül 2022 bağcılar da korkunç anne katliamı

Katledilen hanımefendinin adı hava s. Oğlu olacak, Ali adını taşımasından bile utanç duyduğum yaratık bir zamanlar annesini çok sevdiğine dair paylaşımlar yapmış.

Güya annesini seven biri nasıl bu hale gelebilir? Uyuşturucu bu konuda en büyük etken elbette ama bazıları gerçekten şeytani bir ruh taşıyor.

(bkz: we need to talk about kevin)

Emniyetin açıklamasını okudum. H.s. adlı maktule 58 yaşındaymış. Oğlu olacak katil pezevenk de 26 yaşındaymış. Büyük ihtimalle kadının başka çocuğu da vardır. O şahıs eğer düzgün bir insansa bundan sonra nasıl yaşayacak? Başına gelebilecek en kötü şey gelmiş. Kardeşi annesinin kafasını kesmiş. Bu dertle nasıl yaşanır?

Bir sigara yakacağım şimdi. içim daraldı yemin ediyorum. Uyuşturucu satıcılarına ve ıslah olması mümkün olmayan canilere idam cezası verilmeli.

Videoyu bulup izledim. Ruh ve sinir hastalıkları hastanesinden kaçmış, uyuşturucu bağımlısı bir pislikmiş bu. Kadının kanlar içindeki kafasını görünce kapattım. Çok korkunç olay.

işte böyle caniler nefes almamalı. idam şart.

ortaköy de gece kulübünde dövülen kişiler

Maşallah dindar troll var, mafyatik bodyguard yalakası var. Sırada ne var?

Kafa atan gerizekalıyı dövsünler tamam ama yanındaki 2 adam ve 1 kadın boku bokuna dayak yemiş. Kadının eskort olduğunu sosyal medyada yazmışlar. Eee? Eskortsa dövülmeyi hak ettiği anlamına mı geliyor? Oradaki bütün heriflerden daha delikanlı o kadın. Maalesef arada kaynamış.

24 eylül 2022 çin askeri darbesi

yesinler birbirlerini ete para vermesinler, siksinler birbirlerini göte para vermesinler.

inşallah tayvan ve doğu türkistan tam bağımsız olur.

zengezur

batı trakya nasıl ki türkiye'ye aitse zengezur da Azerbaycan'a aittir.

sokak tavukları

Horozlar kimseye durduk yere saldırmazlar. Herifin karısına, cücüğüne "geh bili bili bili" diye zırvaladıysan ona tepesi atmıştır. işsiz güçsüz adamlar değiller. Sen ben osura osura uyurken bunlar karga bokunu yemeden kalkıp ötüyorlar.

Sokakta başıboş köpekler milleti parçalarken "gıt gıt gıt" diyen adile Naşit'in ruh ikizlerine sallamayın amk.

17 eylül 2022 cenk çelik in vurulması

yeraltı dünyasında kimseye öyle atar gider yapmamak lazım işte. kılıçla doğan kılıçla ölür. cenk çelik mafyatik bir tipti ve yanlış kişiye çattı. durumu çok ağırmış.

eski sevgilinin whatsapp ta hiç çevrimiçi olmaması

Ayrılıktan hemen sonra günlük rutinini değiştiren insan inkar etse de ayrılığın etkisindedir. Ayrıldıktan sonra hiç çevrimiçi olmuyorsa, her zaman girdiği saatlerde ortada yoksa eski sevgilisine bir mesaj vermeye çalışıyordur.

Numarasını silip engelleyin. Böyle mallar enerjinizi sömürür.

mesajını okumadan siliyorum diyen insan

işin aslı şudur: sana verebileceğim mantıklı ve doğru düzgün bir cevabım yok. yazdıklarını okuyorum ama cevap verememek egomu zedeleyeceği için okumadığımı söylüyorum.

bunu diyen kişi eski sevgilinizse kaçın oradan. çok sevilmekten götü arşa değmiştir. götünü yere indirin. bir daha da kimsenin götünü kaldırmayın.

ne kadar çok göt dedim amk. bunu yapan da göttür ayrıca. anana sövmediği sürece birine bunu yapmak saygısızlıktır. göt.

ilişkilerde kadının daha eğitimli olması

Bir erkek olarak gerçeği söyleyeyim, kadının daha yüksek statülü olmasını hiçbir erkek kaldıramaz. O nedenle ya kadının üstünlüğünü kabul edip kadına tâbi olur, ya da kadın çok aşık olsa bile aşağılık kompleksi nedeniyle eziyet eder. Bunu fiziksel olarak yapmasa bile psikolojik olarak yapar. Kadını yıpratıp bağımlı hale getirmeye çalışır. Erken farkedip kurtulursanız gaslighting gibi bir işkenceye maruz kalmazsınız. Sözlüklerde veya sosyal medyada "karılar paraya ve diplomaya bakıyo ağğğbiiii" diye zırlayan mallar üstün bir kadınla beraber olunca götleri kalkıyor ve o kadını ego tatmini için kullanıyorlar.

ODTÜ mezunu öğretmen kadın ile Hakkari üniversitesi mezunu erkek öğretmen ilişkisi bile sorunlu olur. Doktora-lise zaten imkansızmış. Hanım kızımız çok sevmiş ama hayvanın birine denk gelmiş. Olay bu maalesef.

sevgiliden ayrılma sebepleri

açık açık ben ayrılmak istiyorum demek yerine karşısındaki kişiye kendini değersiz hissettirerek ayrılan orospu çocuklarının bizzat kendisi buna sebeptir. sonra da pişman olurlar. aslında kalan o gibi görünür ama sevgilisini canından bezdirdikten sonra terk edilmiş olur.

at gibi giden it gibi döner. o da ayrı bir konu.

peçeteleri bantla yapıştırıp kilot yapıp giyiyorum

(bkz: yaran başlıklar)

tcl kanalında mıydı, şu efsane cimri tiplerin programı vardı. oraya konuk olması gereken yazar beyanı.

civcivlerin dünyayı ele geçirmesi

Dünya önce adam olsun da civcivleri hakedip haketmediğini sorgulasın. Evi arabayı civcivlere teslim edip gitmeye razıyım şahsen.

Civcivler bu dünyanın başına gelebilecek en güzel şey. Aha bak şu tipe.

görsel

çay ilahisi

(bkz: doldur sofi çay doldur)

ahahah gaziantep yöremize ait "iğne attım tarlaya" türküsünün müziğini ilahi yapmışlar. yarabbi akıl ver.

kuru kafa ilahisi

korku filmi fon müziği olabilecek kadar korkunç ilahi. euzu besmele çektim. bu ilahiye bir de ciddi ciddi klip çekmişler. klipte de kuru kafa var. süper olay.

cemal kuru adlı ilahici dayının bütün ilahileri de ölüm ve mezar üzerine. gotik bir tarzı var.

yar geylani

şanlıurfalı mahmut durgun abimizin saykodelik ilahisi. abinin sesi ibrahim tatlıses'i suya götürür susuz getirir. bilgisayar oyunu oynarken müthiş gaz veriyor.

efsaneyi dinleyelim:

https://youtu.be/JOhyKkPXtc4