bugün

entry'ler (422)

müge anlı ile tatlı sert derya olayı

üstte linki verilmiş jahrein videosunu kahkahalarla izledim. bu olayı youtuber tayfa sürekli işliyor. vatandaş erdal, bana anlat, jahrein ve magazin kanalları bu konuyu konuşuyor.

beyler, o köyde dna testi yapılamazmış zaten. çünkü kimin eli kimin cebinde bilinmiyor. herkes herkesin kardeşi, babası, emmisi, dayısı çıkabilir. rezillik diz boyu.

köprüden atlayıp intihar eden polis memuru

Çok genç, hayat tecrübesi olmayan bir vatandaş intihar etmiş. Polisler için düzenli olarak psikolojik muayene lazım. işleri çok stresli ve millet bu insanlara canını emanet ediyor. Bu şahıs bu ruh haliyle o kızı ve kızın ailesini de öldürebilirdi.

Bir kız için değmez. Bir erkek için de değmez. Bu ülkede tecavüz mağduru kadınlar, evlatlarını ısıtamadığı için bunalıma giren anneler, çocuğuna pantolon alamadığı için kendini çaresiz hisseden babalar intihar etti. Karşı cinsin sikik ilgisine bu kadar muhtaç olmayın işte. Dünyada çok büyük dertler var ve hiçbirinin aşk ile ilgisi yok.

2002 öncesi türkiye mi 2012 öncesi türkiye mi

türkiye atatürk dönemi dışında hiçbir zaman iyi olmamıştır. 90'lar türkçe pop nedeniyle 90'lar diyorum. evet.

anatidaefobi

Çocukken bir kaz tarafından kovalanmış kişilerde görülmesi muhtemel fobi. Yoksa normal bir insanın ördekten korkması için ağır ruh hastası olması lazım.

ördekleri neden bu kadar çok sevmek

Bu sikik, yıkık ve zalim dünyadaki en masum varlıklar oldukları içindir. Ördekler olmasaydı dünya gerçekten çok sıkıcı olurdu. O tüylü tontiş popolarını sallayarak paytak paytak yürümeleri bile insanı çok mutlu ediyor. Çok sevimliler.

tavukları sevmek ama korkutmaktan korkmak

Tavukları sevmeyen insan gördüğüm için şok olduğum başlık. Olm bunların bebeği civcivler dünyanın en tatlı ve en masum varlıkları lan.

Bu ülkede pitbull besleyen bir sürü manyak var amk. Keşke herkes tavuk sevse, tavuk beslese.

metamfetamin

(bkz: emine ustael)

Bu örneğin verilmesi iyi olmuş. Emine bu maddeyi kullanan en gariban ve salak kişiydi. Kimseye zarar vermedi belki ama kocası Tuncer'in robot kölesi oldu, çocuklarını koruyamadı, ablasını ve yeğenlerini kurtaramadı. O papağan gibi "ölüm susurluğu" diye saçmalıyordu ya, o işte beyninin eridiğini gösteriyor işte. Tuncer ne ezberletirse onu söylüyordu. Müge Anlı şöyle demişti: "Bu zavallı kadının yaraları kurtlanmıştı. Burada kaldığı süre boyunca zarar göreceği paranoyasıyla doğru düzgün yemek yemedi, banyo yapmadı. Hatta kadınların her ay ped ihtiyacı olur. Biz para verdiğimiz halde ped bile almadı. Nasıl halletti bilmiyorum."

Metamfetamin hayatınızı karartır arkadaşlar. Kadının vücudu yara bere içinde kalmış, kurtlanmış aloooo! Bu sadece dayakla olacak iş değil. Resmen çürümüş işte. Bu maddeye karşı gençler bilinçlendirilmeli.

gaziantep te derin dondurucuda bulunan çocuk

Amını ırzını siktiğimin cani primatları! Biri gider annesinin kafasını kesip balkondan atar, öbürü bebek öldürüp buzlukta saklar.

Kıyamet kopsun artık yeter!

civciv bebek ve yavru kediyle oynamak

Bugün herkes kalben ve ruhen yoruldu.

Civciv ve minnoş kediciğin melekler gibi uyudukları video:

https://youtu.be/BFNekjEgvuk

Ooohhh pamuk gibi oldum yeminle.

25 eylül 2022 bağcılar da korkunç anne katliamı

Katledilen hanımefendinin adı hava s. Oğlu olacak, Ali adını taşımasından bile utanç duyduğum yaratık bir zamanlar annesini çok sevdiğine dair paylaşımlar yapmış.

Güya annesini seven biri nasıl bu hale gelebilir? Uyuşturucu bu konuda en büyük etken elbette ama bazıları gerçekten şeytani bir ruh taşıyor.

(bkz: we need to talk about kevin)

Emniyetin açıklamasını okudum. H.s. adlı maktule 58 yaşındaymış. Oğlu olacak katil pezevenk de 26 yaşındaymış. Büyük ihtimalle kadının başka çocuğu da vardır. O şahıs eğer düzgün bir insansa bundan sonra nasıl yaşayacak? Başına gelebilecek en kötü şey gelmiş. Kardeşi annesinin kafasını kesmiş. Bu dertle nasıl yaşanır?

Bir sigara yakacağım şimdi. içim daraldı yemin ediyorum. Uyuşturucu satıcılarına ve ıslah olması mümkün olmayan canilere idam cezası verilmeli.

Videoyu bulup izledim. Ruh ve sinir hastalıkları hastanesinden kaçmış, uyuşturucu bağımlısı bir pislikmiş bu. Kadının kanlar içindeki kafasını görünce kapattım. Çok korkunç olay.

işte böyle caniler nefes almamalı. idam şart.

ortaköy de gece kulübünde dövülen kişiler

Maşallah dindar troll var, mafyatik bodyguard yalakası var. Sırada ne var?

Kafa atan gerizekalıyı dövsünler tamam ama yanındaki 2 adam ve 1 kadın boku bokuna dayak yemiş. Kadının eskort olduğunu sosyal medyada yazmışlar. Eee? Eskortsa dövülmeyi hak ettiği anlamına mı geliyor? Oradaki bütün heriflerden daha delikanlı o kadın. Maalesef arada kaynamış.

24 eylül 2022 çin askeri darbesi

yesinler birbirlerini ete para vermesinler, siksinler birbirlerini göte para vermesinler.

inşallah tayvan ve doğu türkistan tam bağımsız olur.

zengezur

batı trakya nasıl ki türkiye'ye aitse zengezur da Azerbaycan'a aittir.

sokak tavukları

Horozlar kimseye durduk yere saldırmazlar. Herifin karısına, cücüğüne "geh bili bili bili" diye zırvaladıysan ona tepesi atmıştır. işsiz güçsüz adamlar değiller. Sen ben osura osura uyurken bunlar karga bokunu yemeden kalkıp ötüyorlar.

Sokakta başıboş köpekler milleti parçalarken "gıt gıt gıt" diyen adile Naşit'in ruh ikizlerine sallamayın amk.

17 eylül 2022 cenk çelik in vurulması

yeraltı dünyasında kimseye öyle atar gider yapmamak lazım işte. kılıçla doğan kılıçla ölür. cenk çelik mafyatik bir tipti ve yanlış kişiye çattı. durumu çok ağırmış.

eski sevgilinin whatsapp ta hiç çevrimiçi olmaması

Ayrılıktan hemen sonra günlük rutinini değiştiren insan inkar etse de ayrılığın etkisindedir. Ayrıldıktan sonra hiç çevrimiçi olmuyorsa, her zaman girdiği saatlerde ortada yoksa eski sevgilisine bir mesaj vermeye çalışıyordur.

Numarasını silip engelleyin. Böyle mallar enerjinizi sömürür.

mesajını okumadan siliyorum diyen insan

işin aslı şudur: sana verebileceğim mantıklı ve doğru düzgün bir cevabım yok. yazdıklarını okuyorum ama cevap verememek egomu zedeleyeceği için okumadığımı söylüyorum.

bunu diyen kişi eski sevgilinizse kaçın oradan. çok sevilmekten götü arşa değmiştir. götünü yere indirin. bir daha da kimsenin götünü kaldırmayın.

ne kadar çok göt dedim amk. bunu yapan da göttür ayrıca. anana sövmediği sürece birine bunu yapmak saygısızlıktır. göt.

ilişkilerde kadının daha eğitimli olması

Bir erkek olarak gerçeği söyleyeyim, kadının daha yüksek statülü olmasını hiçbir erkek kaldıramaz. O nedenle ya kadının üstünlüğünü kabul edip kadına tâbi olur, ya da kadın çok aşık olsa bile aşağılık kompleksi nedeniyle eziyet eder. Bunu fiziksel olarak yapmasa bile psikolojik olarak yapar. Kadını yıpratıp bağımlı hale getirmeye çalışır. Erken farkedip kurtulursanız gaslighting gibi bir işkenceye maruz kalmazsınız. Sözlüklerde veya sosyal medyada "karılar paraya ve diplomaya bakıyo ağğğbiiii" diye zırlayan mallar üstün bir kadınla beraber olunca götleri kalkıyor ve o kadını ego tatmini için kullanıyorlar.

ODTÜ mezunu öğretmen kadın ile Hakkari üniversitesi mezunu erkek öğretmen ilişkisi bile sorunlu olur. Doktora-lise zaten imkansızmış. Hanım kızımız çok sevmiş ama hayvanın birine denk gelmiş. Olay bu maalesef.