bugün

entry'ler (365)

hele yar zalim yar

çok hoş bir diyarbakır türküsü.

dincilik ve milliyetçilik bu ülkenin kanseridir

atatürk ilkelerinden birinin milliyetçilik olduğunu bilmeyen salak liboş veya komünist sanrısı. dincilik konusunda katılıyorum. ülkenin kanseri dincilik ve kürtçülüktür.

millet götüne giyecek don bulamayacak

bir sonraki aşamada millet acından donlarını yemeye başlayacak diye devam edebilitesi olan cümle.

boğa burcu kadını

Verdiği tüm tepkiler muhatabını seviş sevmemesine göre değişir. O nedenle size soğuk davranıyorsa hiç zorlamayın.

Bir boğa burcu kadınını yere oturtup "beni bekle" derseniz ve sizi gerçekten seviyorsa yıllar boyu vazgeçmeden sabırla bekleyebilir. O yüzden aşkını sınarsanız hem kendine eziyet eder, hem de büyük bir ah almış olursunuz. O ah da adamın iki yakasını bir araya getirmez. Hani şu 30 yıl boyunca evlenmeden sevdiği adamı bekleyen kadınları duyarız ya, çoğunun boğa burcu olduğuna kalıbımı basarım.

Sinir bozucu derecede detaycılar ayrıca. Bir şeyi kafaya takarlarsa didik didik etmeden bırakmazlar. O yüzden asla kafasında soru işareti bırakacak bir şey yapmayın. Her konuda açık ve net olun. Üzülecek bile olsa dürüst olmanızı bekler.

Çocuk ve hayvan sevgisi delilik raddesinde olabilir. Yanına bir insan veya kedi yavrusu bırakırsanız şahane vakit geçirir.

aslan burcu erkeği ve boğa burcu kadını uyumu

Evet, sululuk yapmaya gerek yok. Bu sefer ciddi yazıyorum. Boğa burcu kadını, sevdiği erkeği göklere çıkarır. Aşıksa bir rüya gibi ideal kadın olur. Ama aşıksa... Değilse ve siz ona aşıksanız sıçtınız. Asla merhamet etmez. Ananızı sikmekte zerre kadar tereddüt etmez. Çünkü maalesef çok açık sözlüdür ve sevmiyorsa acı verecek laflar etmekten çekinmez. O yüzden sevgisi kadar sevgisizliğini de ciddiye almakta fayda var.

Boğa kadını Aslan burcu erkeğiyle ilişki yaşıyorsa aslan erkeğini mutlu etmeyi gerçekten başarır. Çünkü bu kadınların olayı bu. Aşırı derecede mükemmeliyetçi oldukları için her konuda en iyisi olmayı da isteyeceklerdir. Bir boğa kadını Çok iyi sever, çok iyi sevgili olur, evlenirse çok iyi eş olur, çok iyi sevişir, çok şefkatli anne olur. kıskançtır ama gereksiz kıskançlık yapıp olay çıkarmaz. eğer bir kıza kafayı takıp onunla görüşmenizi istemiyorsa görüşmeyin çünkü siz daha farketmeden o kızın size yavşayacağını sezmiştir. sizin onunla görüşmesini istemediğiniz birileri olursa da "peki hayatım" der ve görüşmez. öyle yırtık tiplerden değildir ama size birinin asıldığını görürse acımaz yırtar. ben hiçbir zaman sadakatsizlik yapmadığım için bana yönelik bir öfke patlaması olmadı. sosyal kız arkadaşlarımla tanıştırdığım için onları sorun etmedi zaten.

Hemcinslerim diyorlar ya "abi kadın yatakta kan verir gibi yatıyor AMK." Boğa kadını onlardan biri değildir işte. Estetik algısı çok güçlü olduğu için yatakta da muhteşem olmak için ne gerekiyorsa yapar. Sokakta hanımefendi, mutfakta aşçı, yatakta orospu olur. Yalnız bu kadınlarda bir tek erkeğe ait olma isteği çoktur. Onlar sadece bir erkekle seks yapmayı tercih ederler. Nemfomanyak denecek düzeyde cinsel arzusu yoğun olup bakire Meryem gibi yaşamak çok acayip olsa gerek.

Aslan burcu erkeği ise evet egoisttir ama seviyorsa gerçekten seviyordur. Yalan söylemez, yedekte başka kadın tutmaz. Yani sadıktır. Götü başı ayrı oynamaz. Zaten yanar döner bir herif olmak ona göre değildir. Övülmeyi, tazim edilmeyi çok sever. Ayrıca yatakta çok iyi olur. Boğa kadının arzularına yetebilecek güçtedir. Buna mukabil Boğa kadını da aslanın yelelerini parlatacaktır. Aslan burcu erkeği olduğum için biliyorum. Bir Boğa burcu kadını ile ilişkim olmuştu. Ve evet, onu asla unutamadım. Saçma bir sebepten dolayı karşılıklı olarak inatlaştığımız için bitti. Keşke inat etmeyip barışsaydık.

Entrika çevirmeyi bilmeyen, aşık olduğu adamın ayaklarının altına dünyayı serecek kadar sevebilen, fazla dürüst ve net boğa kadını ile ilgiyi seven, dürüst ve güvenilir aslan burcu erkeğinin uyumu muhteşem olur.

beş başlı köpekbalığı

iki saat boyunca 4 kafa görüp sonunda 5. kafanın götünde olduğunu anladığım hayvan. Nasıl sıçıyor acaba? Olm bu ne lan?

Bu hayvan aşırı radyasyona maruz kalıp da mı bu hale gelmiş? 5 kafası varsa kaç midesi var?

Beyin yakan film.

meral akşener

Aşırı samimiyetsiz bulduğum, partisini ilk kurduğu dönemde "anatürk" denerek müritleri tarafından uçurulan şahıs.

Bir milletin her kesimi biatçı ve aklını kiraya vermiş olur mu lan? Yazık bu ülkeye.

ekşi sözlük ten bir yazarı korkutan şizofren kadın

Olayın Samsun'da olması bana aşırı normal geldi. O şehrin havası kafa yapıyor herhalde. ilkadım ve Atakum halkının can güvenliği tehlikede olabilir. Twitter'da bu kadını bu vaziyette gördüğünü söyleyen kişiler var.

fahrettin koca nın sapık hayranının vazgeçmemesi

Millet artık zıvanadan çıktı gerçekten. Bu şahsın baldızı olduğunu hiç zannetmiyorum. Kadın çok net erotoman. Kendinden statü olarak çok üstte bir adamla aşk yaşadığına kendini inandırmış. Bu tipler çok tehlikeli olabiliyor.

Umarım hale Koca bir önlem alabilir. Hastanede tedavi görmesi lazım bu kadının.

aslan burcu erkeği ve boğa burcu kadını uyumu

aslan ateş, boğa toprak burcudur. boğa kadınında peygamber sabrı olduğu için bu ilişki yürür. aslan burcu erkeği de aşıksa sadıktır zaten. öyle gidip aldatma gibi bir şerefsizlik yapacak tip değildir. boğa burcu kadını zaten ölümüne sadıktır. sevince uğruna yapamayacağı şey yoktur. erkeğinin geyşası... öhöm yani biricik sevgilisi olur. arada egoları çatışır. her ikisi de pohpohlanmaya, ilgiye, sevgiye bayılır zaten. birbirlerini ilgiye boğarlarsa gayet güzel yürür.

boğa kadını zaten öyle kafa siken bir kadın türü değildir. uyumludur, ağırbaşlıdır, trip atmaz, yanmaz, yapışmaz, kaymaz, çok amaçlı ve portatiftir. " aşkooom annen/bacın bana şöyle dediiii" diye ananızı bacınızı gelip şikayet etmezler. ailenize değer verirler. huzur = boğa kadını. sadık olun, sevginizi gösterin, saygısızlık yapmayın ve yatakta iyi olun yeter.

sahi, geyşa demişken bak bu doğru lan. evleninceye kadar aşırı muhafazakar takılan boğa burcu kadını evlendikten sonra seks tanrıçasına dönüşür. her türlü yani. aslan erkeği zaten libido deposudur. yatakta çok uyumlu olurlar. olm ben yay burcuyum ama yani şimdi eğri oturup doğru konuşalım. boğa burcu kadınıyla evlenebilecek (daha doğrusu yatakta yetebilecek) iki erkek vardır: aslan ve akrep. boğa burcu kadınlarının öyle hanım hanımcık durduğuna bakmayın, adamın iliğini kemiğini kuruturlar şerefsizim.

Ayrıca her iki burcun insanı da sağlam karakterli olur. Birbirlerinin uydusu olan, özsaygısını yitirmiş tipler pek çıkmaz bunlardan. Ayrı hobileri, ilgi alanları, çevreleri olan insanların ilişkileri çok sağlıklı oluyor. Yapışmak özgür ruhlu bir yay erkeği olarak bana uygun değil şahsen. Aslan erkeği arkadaşlarım da böyleler.

yani işte formül basit aslında. bazı çizgilerin içinde kaldıkça süper ideal ilişkidir.

kardeşimi öldürüp benimle cinsel ilişkiye girdi

Kanım dondu. Herifin biri sevgilisinin gardaşını öldürüyor. Sonra sevgilisini cesedin yakınında beceriyor. Doğru mu anladım beyler? Sevgilisi de bu pasta börek yerken komşusunu çekiştiren teyze modeli.

Ben şeyi anlamadım yalnız, bu karı elin herifiyle düşüp kalkıyor ama başı kapalı. Niye lan? Saçını göstermek günah da başka yerlerini göstermek helal mi?

Millet çıldırmış AMK.

Bu arada bu post-modern feriştah yenge zamanında ekşi sözlük'te de konuşulmuş ama son vukuatları yazılmamış. Abla sağlık bakanlığı Twitter hesabına aşkını ilan ediyor.

https://eksisozluk.com/fa...in-gizli-hayrani--6795307

Valla açıkçası ben de bu kadına iyi reklam yaptığı için dokunulmadığını düşünüyorum. Paralı troll olmadığını biliyoruz. Yeğeni teyzesinin hasta olduğunu ve tedaviye ikna edilemediğini yazmıştı. Zaten bakanın fotoğraflarını evine çerçeveleyip koyduğu fotoları görmüştüm.

Teyze manyak ama bu durum "kadınların bayıldığı erkek" imajı yarattığı için sessiz kalınıyor olabilir. Umarım kontrolden çıkmaz. Fahrettin koca'nın eşi hale hanım durumdan haberdar mı bilmiyorum ama haberdar olursa çok iyi olur çünkü tehlikeli olmaya doğru gidiyor.

sıçmanın mide ağrısına iyi gelmesi

Çok ilginç bir durum. Midedeki ağrı ve yanma hissinin sıçtıktan sonra geçmesinin neye delalet olduğu merak konusu.

boğa burcu kadını

Güzel olan her şeye bayılan kadın türü. Estetik algısı çok gelişmiş olduğu için hep cezbedici olan şeylerin peşindedir. Çünkü boğa Burcu kadını da cezbedicidir. Güzel olurlar ama asıl mesele işveli ve tam bir dişi olmalarıdır.

Ev dekorasyonu, yemek servisi, takı ve makyaj gibi detaycılık gerektiren konularda muhteşem olmalarının nedeni fazla dikkatli olmalarıdır. Ayrıntılara çok eğilirler.

Çok şefkatli ve sevecen insanlardır. Kalp kırmayı hiç sevmezler ama damarına basarsanız kırdıkları tek şey kalbiniz olmayabilir. Kimseye saygısızlık yapmaz ama sevmediği kimseyle konuşmak istemez. Yani muhatabını sevmediğini gösterir.

Sabit karakterlidirler. Bir gün farklı diğer gün farklı olmazlar. Fakat rolleri değişkendir. Yani bahsettiğimiz kadının adı Ayşe olsun. Ayşe bir boğa burcu kadını olarak anne ve babasının yanında evlat olarak en iyisini yapar. Kocasının yanında kadın olarak en iyisini yapar. Evladının yanında da anne olarak en iyisini yapar. Bunu niye anlattım? Çünkü çoğu kadın, anne olduktan sonra kadın olduğunu unutuyor ve kocasına da sanki annesiymiş gibi davranıyor. Bu da evliliğin kardeşliğe dönüşmesine neden olabiliyor. Hah, işte boğa burcu kadını bunu asla yapmaz. Anne olarak görevini yerine getirir ama kadınlığını asla baskılamaz. Zaten onun olayı bu.

Bunların çoğunda koku fetişizmi oluyor. Parfümü güzel kokan erkekler bunların radarına mutlaka takılıyor. Evlendikten sonra eşlerine en çok parfüm hediye etmelerinin sebebi de bu. Güzel kokudan Aşırı tahrik oluyorlar. Özellikle ağaç özü kokularının afrodizyak etkili olduğunu unutmayın.

Bir de çok güzel sever bu kadınlar. Seviliyorsanız değerini bilin. Sevgisine aynı şekilde karşılık verirseniz dünyada cenneti yaşatır.

ne zaman kendimi sana bıraksam çocuğumuz oluyor

Abartılacak bir olay değil ama yersiz ve zamansız bir beyanat. Kadın patavatsızlık yapmış.

philadelphia daki rezil görüntüler

ABD'nin bayılacak veya özenilecek bir tarafı yok. Türkiye şu islamcı politikalardan kurtulup fabrika ayarlarına geri döndüğü takdirde dünyadaki pek çok ülkeye her anlamda bin basar.

Her ülkede bombok tipler var ve bizde de var ama bizim insanımız kimsenin bu şekilde sokaklarda sürünmesine razı olmaz. Özellikle kış aylarında pek çok evsiz vatandaş sosyal hizmetlerin misafirhanelerine yerleştirildi. "Açım" diyeni de ortada bırakmayıp yemek ısmarlarız.

Fazla bireycilik iyi bir şey değildir.

21 yaşındaki kübra 60 yaşındaki öğretmenine kaçtı

Rezillik diz boyu. Artık evde misafir de ağırlayamayacağız. Kimse çocukluk arkadaşından ve çocuklarının öğretmeninden şüphe etmez ama işte herif pedofil çıkmış. Kim kime güvenebilir lan? Bu ülkede öz evladını istismar eden baba müsveddeleri bile var. Ahir zaman alametleri bunlar.

kurban olduğum allahım, nasıl bir yokluksa millet koskoca bakana kerkinmek istiyor. tövbe yarabbim.

türkiye gibi bir ülkede nihal ablanın da talibi olur mutlaka. ne fahrettin sevdasıymış arkadaş!

orospu olmak istiyorum

Eniştecimle akşam akşam delirmeler vakasından önce patlayan, internette gördüğüm en komik ve acınası olay. Yalnız bu gavat "karımı s...in" de diyordu. O yüzden crossdresser olmayabilir. Bir de çok tedirgin bakıyordu.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.