bugün

entry'ler (379)

evladına tapınan aile

kendi çocuğunu tanrı ilan ettiği yetmezmiş gibi herkesin de veledine tapınmasını ister. evlat sevgisi bu değil. bu artık psikopatlık.

kimse kimsenin veledinin sıkıntısını çekmek zorunda değil.

2022 grip salgını

Milletin içinden geçen salgın. Grip olunca çok görülen uçuk ve aft de süründürüyor. Bu ara hava da çok soğuk. Sabahın köründe işe gidenlerin Allah yardımcısı olsun.

cin çıkarma seansında işkence ile öldürülen kadın

Anneliese Michel adlı koyu Katolik alman kızın başına gelenleri hatırlatması çok doğal. Avrupa'da aklını dinle yemiş kimse yok zannediliyor herhalde. 70'lerde Almanya'daki Katolik rahiplerin izniyle şeytan çıkarma seansı esnasında cahil ailesi ve gerzek din adamları yüzünden o kız işkenceyle öldürüldü.

Hristiyan da, müslüman da, pagan da, ateist de düşüncelerinde aşırıya varınca birer canavara dönüşüyor işte. Özge Nur tekin adlı kadın da Anneliese'in Türk versiyonu olmuş maalesef.

Bu arada anneliese Michel sadece epilepsi hastasıydı. Özge Nur tekin de büyük olasılıkla psikozdan muzdaripti ve psikiyatrik tedavi görmeliydi.

gerçeğim

bu şarkı kalbimin teksahibinegillerden bir şarkı. gerdek yatağının bile videosunu çeken aptal çiftlerin tiktok müziği.

mithat körler in sapık hayranı olmak

Nasıl bir duygu olduğunu aşırı derecede merak ettiğim şey. Konserine mithat körler yazılı ve fotoğraflı tişört giyip gitsem, sonra da ayılıp bayılsam ne tepki verir diye çok merak ediyorum harbiden.

bina

son zamanlarda yapılanlarının hepsi birbirinden çirkin olan heyulalar.

celal öz ün muhteşem sana çok bağlıyam klibi

(bkz: yaran başlıklar)

Ulaaaan niye daha önce haberim olmadı bundan adfhsfhdgjdg. Sonuna kadar dinlemeyi başaranlara madalya takılmalı.

eşi kaçan genç canına kıydı

Başıma bir şey gelmeyecekse farklı bir açıdan bakmak istiyorum. Bu adam devlet memuruydu. iş yerinde müge Anlı'da kendini yerden yere attığı için alay konusu oldu ve kendine yediremedi diye düşünüyorum. Siber zorbalık da cabası.

Ha eğer aşk acısı yüzünden canına kıydıysa çocuğunu düşünmediği için fazla üzülemeyeceğim. Zavallı çocuk şimdi babasının kaderini yaşayacak.

eşi kaçan genç canına kıydı

Nereden tutsan elinde kalır. Evli barklı kadının 4 kere kocasını aldatması, evli kadın Zehra kıyak'a göz koyan pideci Gökhan denen şahıs ve kocanın tüm bunlara rağmen karısını tepine tepine geri istemesi...

Olayda kimse normal değil. O küçük çocuğa üzüldüm. Büyük olasılıkla babası da rahmetli Serkan Kıyak değil.

bacısını siken adama eniştesi diye saygı duyan mal

(bkz: yaran başlıklar)

Yalnız mesele bacının evlenmesi değil de, bacısının düğününde şakır şakır oynayan adamlar bana daha ilginç geliyor. Gece bacısına olacakları bilip göbek atmak... Bilemedim.

Manyak mısınız AMK! Bu nasıl başlık sikikler!

tokat erbaa canlı yayınının hipnotize etmesi

Yaşamak istediğim kafa bu işte. Milletin hiçbir acelesi yok, zaman adeta durmuş, herkes yaylana yaylana yürüyor. Çok imrendim lan.

denizlide bıçaklı öğrenci kavgası

Ülkede gebze-samsun-ordu üçgeninden sonra okeye dördüncü olarak Denizli mi geliyor diye düşündüren rezalet. 10 kişi tek kişinin üstüne çullanmış. O bıçaklı gavat eniği o kadar delikanlıysa teke tek dövüşseydi. Cibiliyetinizi sikeyim AMK kabile üyeleri.

abd de arabanın üstüne çıkıp 3 köpek öldüren adam

Vahşi köpeklere karşı en büyük hakkı olan yaşam hakkını savunmuş. Gerzek Karen'ler, sjw tayfası Twitter'da yırtınıp duyar kasıyor.

cenaze levazımatçısı olmak

Kesinlikle batmaz. Belediyeler de kendi kefenini kendi üretmiyor. Yine levazımatçıdan alıyorlar. Bir de yani her belediye babasının hayrına cenaze levazımatı temin etmiyor.

Trendyol'da millet yaldır yaldır cenaze levazımatı satıyor, alıyor. Hepimiz bir gün öleceğiz.

hele yar zalim yar

çok hoş bir diyarbakır türküsü.

dincilik ve milliyetçilik bu ülkenin kanseridir

atatürk ilkelerinden birinin milliyetçilik olduğunu bilmeyen salak liboş veya komünist sanrısı. dincilik konusunda katılıyorum. ülkenin kanseri dincilik ve kürtçülüktür.

millet götüne giyecek don bulamayacak

bir sonraki aşamada millet acından donlarını yemeye başlayacak diye devam edebilitesi olan cümle.

boğa burcu kadını

Verdiği tüm tepkiler muhatabını seviş sevmemesine göre değişir. O nedenle size soğuk davranıyorsa hiç zorlamayın.

Bir boğa burcu kadınını yere oturtup "beni bekle" derseniz ve sizi gerçekten seviyorsa yıllar boyu vazgeçmeden sabırla bekleyebilir. O yüzden aşkını sınarsanız hem kendine eziyet eder, hem de büyük bir ah almış olursunuz. O ah da adamın iki yakasını bir araya getirmez. Hani şu 30 yıl boyunca evlenmeden sevdiği adamı bekleyen kadınları duyarız ya, çoğunun boğa burcu olduğuna kalıbımı basarım.

Sinir bozucu derecede detaycılar ayrıca. Bir şeyi kafaya takarlarsa didik didik etmeden bırakmazlar. O yüzden asla kafasında soru işareti bırakacak bir şey yapmayın. Her konuda açık ve net olun. Üzülecek bile olsa dürüst olmanızı bekler.

Çocuk ve hayvan sevgisi delilik raddesinde olabilir. Yanına bir insan veya kedi yavrusu bırakırsanız şahane vakit geçirir.

aslan burcu erkeği ve boğa burcu kadını uyumu

Evet, sululuk yapmaya gerek yok. Bu sefer ciddi yazıyorum. Boğa burcu kadını, sevdiği erkeği göklere çıkarır. Aşıksa bir rüya gibi ideal kadın olur. Ama aşıksa... Değilse ve siz ona aşıksanız sıçtınız. Asla merhamet etmez. Ananızı sikmekte zerre kadar tereddüt etmez. Çünkü maalesef çok açık sözlüdür ve sevmiyorsa acı verecek laflar etmekten çekinmez. O yüzden sevgisi kadar sevgisizliğini de ciddiye almakta fayda var.

Boğa kadını Aslan burcu erkeğiyle ilişki yaşıyorsa aslan erkeğini mutlu etmeyi gerçekten başarır. Çünkü bu kadınların olayı bu. Aşırı derecede mükemmeliyetçi oldukları için her konuda en iyisi olmayı da isteyeceklerdir. Bir boğa kadını Çok iyi sever, çok iyi sevgili olur, evlenirse çok iyi eş olur, çok iyi sevişir, çok şefkatli anne olur. kıskançtır ama gereksiz kıskançlık yapıp olay çıkarmaz. eğer bir kıza kafayı takıp onunla görüşmenizi istemiyorsa görüşmeyin çünkü siz daha farketmeden o kızın size yavşayacağını sezmiştir. sizin onunla görüşmesini istemediğiniz birileri olursa da "peki hayatım" der ve görüşmez. öyle yırtık tiplerden değildir ama size birinin asıldığını görürse acımaz yırtar. ben hiçbir zaman sadakatsizlik yapmadığım için bana yönelik bir öfke patlaması olmadı. sosyal kız arkadaşlarımla tanıştırdığım için onları sorun etmedi zaten.

Hemcinslerim diyorlar ya "abi kadın yatakta kan verir gibi yatıyor AMK." Boğa kadını onlardan biri değildir işte. Estetik algısı çok güçlü olduğu için yatakta da muhteşem olmak için ne gerekiyorsa yapar. Sokakta hanımefendi, mutfakta aşçı, yatakta orospu olur. Yalnız bu kadınlarda bir tek erkeğe ait olma isteği çoktur. Onlar sadece bir erkekle seks yapmayı tercih ederler. Nemfomanyak denecek düzeyde cinsel arzusu yoğun olup bakire Meryem gibi yaşamak çok acayip olsa gerek.

Aslan burcu erkeği ise evet egoisttir ama seviyorsa gerçekten seviyordur. Yalan söylemez, yedekte başka kadın tutmaz. Yani sadıktır. Götü başı ayrı oynamaz. Zaten yanar döner bir herif olmak ona göre değildir. Övülmeyi, tazim edilmeyi çok sever. Ayrıca yatakta çok iyi olur. Boğa kadının arzularına yetebilecek güçtedir. Buna mukabil Boğa kadını da aslanın yelelerini parlatacaktır. Aslan burcu erkeği olduğum için biliyorum. Bir Boğa burcu kadını ile ilişkim olmuştu. Ve evet, onu asla unutamadım. Saçma bir sebepten dolayı karşılıklı olarak inatlaştığımız için bitti. Keşke inat etmeyip barışsaydık.

Entrika çevirmeyi bilmeyen, aşık olduğu adamın ayaklarının altına dünyayı serecek kadar sevebilen, fazla dürüst ve net boğa kadını ile ilgiyi seven, dürüst ve güvenilir aslan burcu erkeğinin uyumu muhteşem olur.

beş başlı köpekbalığı

iki saat boyunca 4 kafa görüp sonunda 5. kafanın götünde olduğunu anladığım hayvan. Nasıl sıçıyor acaba? Olm bu ne lan?

Bu hayvan aşırı radyasyona maruz kalıp da mı bu hale gelmiş? 5 kafası varsa kaç midesi var?

Beyin yakan film.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.