bugün

sevdiği entry'ler

akp nin bir sonraki mağduriyet planı

iyi bir sosyal yardım ve imar affı sosuyla servis ederlerse her türlü hayvana yedirebilirler bence...
tabii bi yerlerden dolar bulup piyasaya sürmeleri lazım...

akp nin bir sonraki mağduriyet planı

hayvan terli daha yemez.

dolar ın 85 tl olması

85 kere reisin konuşmuş olması demek. Malum konuştukca artıyor aq.

başkanlık sistemi sayesinde akp gidecek

ne bu kadar hırsızlıklar kayıtlar taşan lağımlar zenginleşen taşşakzadeler. hiç biri bu milleti akıllandırmadı. ama şimdi kazık dübüre dokunmaya başladı. her şey keyfe göre yapa yapa artık ekonomi birilerini fena batmaya başlayacak bakalım madem bu kadar meraklılar onun keyfine iyice varsınlar zevklerini alsınlar ondan sonra göreceğiz.

dolar ın 85 tl olması

2023'te mührü akp'ye vurmaya engel değildir, olamaz.

ali erbaşın evlenin çağrısı

bizim sefa içinde yaşamamız için sisteme yeni köleler lazım diyor yani.

tam ay a çıkacakken sogan ekmeğe razıyıza gelmek

tam aya çakacakken diye okudum ama yanlış okumama rağmen nedense hiç şaşırmadım...

Bizim akçomarların başına gelen hadise. Tek olayları bu zaten. Mal gibi şükretmek.

ay bize çıktı.

milli ve yerli bir ay politikası izleyeceğiz ve kendi ayımızı yapacağız. derler mi bence derler *

soylu: görceksiniz temmuz ayından itibaren türk ekonomisi öyle bir uçacak ki avrupa çatır çatır çatlayacak.

sonuç: gözümüzde bi don kaldı.

recep tayyip erdoğan yönetimindeki akp zamanında gerçekleşmiş olaydır.

(bkz: ekonomik başarısızlığın sorumlusu)

1 doların 11 11 tl olması

2 doların 22.22 TL olması demektir.

1 doların 11 11 tl olması

ülkenin battığına delalettir. hala savunanlar var. dolar 250 milyon tl de olsa bunlar gene savunur. düşünebilme yeteneği olmadıktan sonra boş.

10 68 den dolar alan sözlükçü

Yeni bi aylık tatilden döndüm kalmadı param. Kuzenden dolarla borçla pc aldım üstüne. Param olsa dolar alırım çünkü ben ödeyene kadar 15 görmese bile 12-13 kesin görecek.
Niye?
Çünkü ülkede düşmesi için bi sebep "yok aq" da ondan.

fethullah gülen in öldüğü iddaası

Tüm akp liler adına Frank a başsağlığı dilerim. Biliyorum çok severdiniz, artıklarını yemek için birbirinizle savaşırdınız., Dön gel artık diye şiirler okurdunuz, ona laf söyletmezdiniz.

18 kasım 2021 dolar kuru

sabah saat 10 itibariyle 11 olmasını beklediğim kurdur. euro'dan da 12.5 bekliyorum. freni patlak kamyon gibi uçuruma yuvarlanıyoruz.

yapıştır devalüasyonu, halkının mülkünü peşkeş çek arap'a, ekonomiyi düzeltirsin belki.

tebrikler türkiyem. reyizinizin arkasında durun hep bunlar dış güjler.

ekleme: faiz indirimi gelirse 12 bile görebiliriz yarın, hazırlıklı olun.

balıkesir 10 dolar 11 euro 12 bitlis 13.

ben ekonomistim

ekonomist hali böyleyse bir de ekonomist olmasaymış düşünmek bile istemiyorum ekonomiyi.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.