bugün

entry'ler (9224)

allahini bulan apateist silik yesin kampanyası

Sözlüğün selameti açısından desteklenmesi gereken kampanyadır. Her yazarla ayrı polemik içinde, sözlüğün huzurunu da ziyadesiyle kaçırıyor.

Açık ve net.

gal gadot

israilli seksi bir oyuncu. Ulan şu kadına da çirkin demeyin ya. Hiçbir şeyi beğenmeme timi yine iş başında. Ben de şuraya bi görsel bırakıp kaçayım;

görsel
Harikasın baby.

sözlük erkeklerinin bugünkü kıyafetleri

Niye böyle ki nickli yazarı alayım diğerleri sizin olsun. Metal konserine gideriz ne güzel. Ulan tişörte bak be.

Benim yine metallerim geldi en iyisi az headbang yapayım. *

karı için ejderhaların önüne atlamak

Yalnız karı tabiri çok kötü. Bunu bir kadın diyorsa daha kötü.

Şunlara bi kadın dedirttiremedim ha.

açacağınız başlıkları sikeyim ben yatıyorum

Yetkili çıldırdı arkadaşlar. Ama hak vermiyor değilim kendisine.

Sol frame komple cin büyü falan. O değil de başıma ağrı girdi alacağınız olsun.

mülteci cinin daha ucuza büyü yapması

Kesin o işte bi ibnelik vardır. Aman diyeyim!

pencerede durup yoldan geçenlere yumurta fırlatmak

Valla şu devirde bunu yapmak zarardan başka bir şey sağlamaz. Yumurtayı haşlarken bile iki kere düşünen toplumuz.

Hocam yapmayın siz yine de. *

büyü yaparken cinin sistem gitti bekleyin demesi

Cin bile kapitalist çıktı demek ki vay amk.

suriye sınırına mayın döşemek

Mantıklı harekettir. Ülkeye gelmek isteyen surileri avlarız ne güzel. Bu sayede herkes kendi ülkesinde yaşar, sorun da çözülür.

Var bi hayalimiz işte yine be.

en sevilen yazarın online olması

Yine oltasını atmış bekliyor sırtlan. Ulan o değil de ben de saf gibi online listesine bakıyorum öylece. Hayret!

sözlüğü bırakmaktan vazgeçmek

Benim dediğimi yaptı sözlüğü bırakmadı. Şimdi para var huzur yok nickli yazar düşünsün çünkü bayağı bi seviniyordu. *

sözlüğü bırakma kararı almak

Kara erik habbesi le le le canım, yavrum yapma. Buradakilere kızıp da sözlüğü bırakma zira istediklerini yapıyorsun. Amaçları yıldırmak anlayabiliyor musun beni?

Yerinde olsam inadına yazardım amk. Sözlüğe ara verecektim baktım gömüp duruyorlar ara vermedim. Onlar kalsın dediği zamanda gideceğim. Bak sen dediğimi yap. Kıps kıps. *

ümit özdağ

Allahsız kitapsız bir solcu olmama rağmen kendisine yapılan şerefsizliği şiddetle kınıyorum. Adam Mülteci sevdalısı olsaydı, mültecilerin kirli yüzlerini millete göstermeseydi dinciler tarafından bayağı bi el üstünde tutulurdu fakat adam zor yolu tercih edip mülteci karşıtlığı yaptı. Hiçbir siyasetçinin yapamadığını yaptı. Helal olsun.

Eğer protesto amaçlı halkı meydanlara davet etsin çıkmazsam şerefsiz evladı olayım. Zaten bıçak kemiğe dayandı her türlü gemileri yakarız.

sözlük erkeklerinin bakire takıntısı

Aslında bakire takıntılığı yok bunlar da. Kadın düşmanlığı yapabilmek için bekareti kullanıyorlar. Normalde kendilerine pas atan bakire olmayan kız bulsalar hemen nikahlarına alırlar amk. Yani sosyal medyada böyleler.

arkadaşlar bu kız bana bakar mı

Dalga geçmek için bakabilir. Hatta şöyle der; “bu nasıl tip tipini gondiklediğim” diye. Ahahaha.

27 haziran 2022 binlerce bozkurtun hatay a gitmesi

Yetmez ama evet dediğim gelişmedir. Vallahi ben Zafer partili değilim ama Ümit Özdağ’a yapılan net şerefsizliktir. Sosyal medyadan olsun, reel hayatta olsun bu durum protesto edilmeli.

Zafer partililer boş durmayın, boş durursanız haklıysanız da haksız duruma düşersiniz. Açık ve net.

akp karşıtlarının potansiyel terörist olması

UZun uzun yazıp da yoramam kendimi. Sadece siktir deli demek istiyorum.

Mal adam.

denizbogrulcesi

Yetenekli mi yetenekli, güzel mi güzel on birinci nesil yazar. Sadece güzelliği değil sanatçılığı da müthiş be. Siz onu piyano çalarken gördünüz mü? Ben gördüm, çatlayın. *

Seviliyorsun ve yolun çoookkk açık olsun kardeşim. <3

Edit: bu kızı kimseye yedirtmem mi? Bu kız sana bakar mı lan vasat herif. Yalaklıkla ne alakası var? Mal bu herif ya.

bir olalım iri olalım diri olalım

Yine manası derin olan söylemdir. Neden iri neden diri? *

Rasim Kaan aytoğu bunu beğendi.

ümit özdağın hataya sokulmaması

Akp döneminde gerçekleşen faşizan bir harekettir.
lakin başlık açmayı öğrenelim ya. Ümit Özdağ ın Hatay a sokulmaması. Bu şekilde olacak. Tamam, sözlükte atom parçalayın demiyorum ama en azından başlıkları doğru düzgün açalım.

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.