bugün

sevdiği entry'ler

kürtlerin galatasaray takımını tuttuğu bilinir

beşiktaşlıyım ama beşiktaşlı olan ve fenerli olan kürtler de var. ığdır mesela. geneli hem kürt hem beşiktaşlı. tutulmasında da bir gariplik yoktur. çünkü genel olarak galatasaray'ın her kültüre değmişliği vardır. bu yüzden kültür simgesi olarak da tanımlanır. ek olarak türkiye'nin en başarılı takımı.

22 haziran 2024 türkiye portekiz maçı

Bir dakika bile süre almamış semih kılıçsoy üzerinden bakılması hata olan maç. Zaten oynamadığı için kendisinin ve beşiktaş’ ın takındığı tavır hiç de hoş olmuyor.
Maç eksiği olan altay ve istikrarsız samet’ in sahaya çıkması hatalı bir karardı. Barış, kerem, ferdi dışında da çabalayan yoktu.
Arda neden oynamadı ki ? Neden oyuna geç alındı ? Kazanan kadro neden değişti ?
Çekya maçına kadar şapkayı önümüze koyup cevap vermemiz gereken şeyler var.

22 haziran 2024 türkiye portekiz maçı

şimdi semih'in geçen yıl fet pardon derin galatasaray'da oynadığını bir düşünün. bugün forvette kim oynardı?...

barış alper yılmaz: 37 maç 6 gol - pozisyonu kanat

semih kılıçsoy: 23 maç 11 gol - pozisyonu forvet

sözlüğün en iyi iki erkek yazarı

inci taneleri

Azem karakterinin özel ders için gittiği evde, ev sahibi kadının (adını anımsayamıyorum) ofisini “insanlar için bir akvaryum”a benzetmesi, kadının “bunu iltifat olarak alıyorum” dedikten sonra azem karakterinin sessizce “en azından balıklar için öyle” demesi, akşam aile yemeğinde sofrada kavga çıkması ve sahnenin sonunda kameranın sofradaki balığa odaklanıp bitmesi detayı tipik bir yılmaz erdoğan kalem klasiği. “Bu şatafatlı akvaryumda ölü bir balıktan farksızsınız” mesajını ince bir işçilikle vermiş yazar.

Yılmaz erdoğan’ın kalemini her zaman beğenmişimdir. Bunda bir demet tiyatro’larla, otogargara’larla, bana bir şeyhler oluyor’larla büyümüş olmamın etkisi olabilir. Sen yaz biz izleyelim üstad.

15 ocak 2024 galatasaray kayserispor maçı

iyice açılan puan farkı maç eksiğiyle 5, kazanırsa bugün takım 2. o da fenerin uçana kaçana sözde 4-5 attığı uzay kadrosu kurduğu sezon galatasaray ın -yine sözde- sidik zoruyla ve kötü futbolla oynadığı halde. demek ki galatasaray normal oyununu oynasa +8 falan öndeydi şu anda. bu da ilginç...

maça gelirsek; takım çok eksik. ama bu bahane değil tabi. galatasaray her daim içerde ve dışarıda o formayı giyen tüm oyuncularla birlikte başta sahada rakibin 12. adamın olan hakem dahil tüm rakiplerini yenmek zorundadır...

kadrodaki eksikliklerden dolayı okan ın biraz rotatif ve dikey hücum deneyeceği bir maç olabilir. kayseri ligde orta sıralarda ama tehlikeli bir takım. bu sezon diğer tüm anadolu takımları gibi galatasaray a karşı canhıraş bir şekilde tüm gücü ile oynayacak ve direnecektir, o nedenle ilk yarıdan gol veya goller bulmamız gerekli seyircimiz önünde.

yine tüm etkenleri göz önüne alırsak trabzon maçı öncesi 1-0 olsun bizim olsun denebilecek bir maç, o nedenle dikkatli olunması lazım. umarım tartışmalara mehil vermeyecek şekilde galip geliriz.

başarılar cim bom.

24 ekim 2023 galatasaray bayern münih maçı

yenildik ama ezilmedik falan değil, ezdik ama yenildik maçıdır.

Gazzeli kerem kafasını futbola vermeyi gündemine alırsa kazanmaya da başlarız.

sinan oğan

Çapulcuların, solcuların bir numaraları hedefi olmuş.
Adam zaten ülkücü. Tabii ki milliyetçi ittifakında yer alacak. Gidip de başterörist demirtaş’ın serbest bırakılması için mücadele verecek hali yoktu.

az ötede havlayın. Adam zaten 5% almıştı.
Yok yani şimdi bu havlayanları gören de sanki hepiniz sinan’a oy attiniz, 30% almış felan sanacak amk. Zaten pkk adayına oy verdiniz. 3 sınıf algı numaralarınızı kesin.