bugün

sevdiği entry'ler

yazarların son cinsel seks tecrübelerinden anılar

Cinsel olmayan seks maceraları daha ilgi çekicidir. Neticede imkansızı başardığınızı gösterir.

yazarların becerikli oldukları konular

tembellik, hayal kurmak, düşünmek, her boku hatırlamak, tedirgin ve endişeli olmak, melankolik takılmak.

festival katliamıda yalan çıktı

--spoiler--
biz sizmiyiz yahudi yarrağını boynumuza dolayalım?
--spoiler--

(bkz: rtenin yahudilerden cesaret nişanı alması)
(bkz: rte nin bop eşbakanı olması)
(bkz: rte nin israille bir olup suriye yi çökertmesi)
(bkz: siyasal islamcı iki yüzlülüğü)
(bkz: ciasal islamcılar türk düşmanlarının aletini yer)
(bkz: badelenmek siyasal islamcıların kaderidir)

deyrizor da arap aşiretleri ile pkk sdg çatışması

Tee 2 ay önceki mevzuymuş. Yine bi ışid çıkmıyor ki şu eşek sevicileri bi hoplatsın. Ne güzel kamyon kasalarına üst üste yığıyorlardı 400-500 tanesinin leşini birden. Sonra iş makineleriyle dev çukurlar açıp toplu gömüyorlardı. Adamlar cidden çok güzel temizlik yapıyordu.

kürtler

Genel olarak örfleri, adetleri, her gittikleri yerde birbirlerini tutmaları, tek başlarına kuzuyken kalabalıkta aslan kesilmeleri vs düşününce pek ahbaplık etmek istemediğim bir topluluk. Ha bunlarla hiç alakası olmayan, senin benim gibi sıradan hayatlarına devam eden, kavgada delikanlı gibi tek giren, uyuşturucuyla işi olmayan, ırkdaşlık yapmayan da bir sürü kürt var. Fakat bir fark var ki bu kişilerin nüfus kütüğünü öğrenene kadar kürt olduğunu bilmiyorsun bile. Batıda yaşayan, pkkya herhangi bir sempatisi olmayan, kürtçü partiye oy vermeyen, şivesi olmayan ve ırkdaşlık yapmayan insanlar bunlar. Ki bu kişiler has kürtlere göre özünü unutmuş, türkleşmiş kimseler. Kürt nüfusun yaklaşık yüzde 10'una tekabül ediyorlar. Geriye kalan yüzde 90'nıyla ise bir arada yaşamak istemiyorum. Çünkü varlıkları yekten zarar.

beşar esad

suriye'nin yasal bir şekilde başına geçmiş göz doktoru olan cumhurbaşkanıdır. uzun adam bu adama kardeşim esed derken birden katil esad oluvermiştir. işin komik yanı suriye iç savaşını kışkırtanın uzun adam olmasıdır. beşar esad, suriyelilerin ülkeye geri dönmesi için sürekli çağrı yaparken malum parti, arap yarrağı sevdasını bir türlü bastıramadığı için suriyelileri bize kitlemekte kararlıdır..

dincilerin hamas a olan mide bulandırıcı sevgisi

--spoiler--
siyonistlerce annelerine kayılan babası meçhul müptezellerin yuttukları sperm sonucu
--spoiler--

oo max islamcı ahlakı. frenk üzümü denen cibiliyetsiz feyk hesaplarından millete sövmeye devam etmiş. millete asıl siyonisti göstermek istersem sizin gibi badeyi lıkır lıkır yukan siyasal islamcıları göstermem yeterli olur. israil'le bir olup suriye'yi yıktınız, reisiniz yahudilerden madalya alıyor, bop eşbaşkanı da. rizelu bir gürcü toplarını yalaya yalaya bitiremeyenler, başkalarına s.ksocu muamelesi yapıyor. tarikatlardan gördüğümüz kadarıyla hormonlarına laf geçiremeyen dini bütün kimseler iyi biliyor o işi. sen de ayrıntılı anlattığına göre sağlam tecrübelerin var demek ki.

necmettin erbakan

akli dengesi aynı kadir mısıroğlu gibi idi ,gidip gelirdi.

cumhuriyetin düşmanı idi, parayı sevdiği kadar hiç bir şeyi sevmezdi
öyle ki partinin paralarını menkul ve gayrimenkullerini üzerine yapmıştı. (başkanı olduğu partinin kapatıldığı takdirde mal varlığı devlete geçmesin diye alınan önlem)

hırsız-dolandırıcı olduğuna dair mahkeme kararı vardır, hüküm giymiştir.
milli falan değil gayrı millidir ,arap kültürü aşığıdır.

mühendisliği de abartılacak mühendislik değildir. alman tankı olayı falan palavranın dik alasıdır.

pancar motor denilen garabet bir motor fabrikası kurup motor yaptılar,ilkel su motoru ,italyan-abd patentli lombardini su motorunun bir kopyası,öyle ilkeldi ki(çok kulandım) ancak kara betoniyer denilen harç(beton-sıva) makinesinde de tam randıman verirdi. bir gün denize düşürdük denizde bile çalıştı, çıkarttık kurudu usta bir kaç yerini düzeltti çalışmaya devam etti.

pancar motor ilkelden ilkeldi, lombardini motor bunun yanında mersedes gibiydi.(lombardini çok gelişti pancar erbakan gibi geri kaldı)

pancar motor'dan bile kovuldu, koltuğa öyle bir yapışmıştı ki evet koltuktan kalmamış koltukla attılar fabrikadan.

anladığı tek şey para işleri idi ,düşünsenize boğaz'da yalı miras bıraktı.
çocukları türk-islam aile yapısına çok sadıktır, miras için birbirlerini mahkemeye verdiler, abla amerika'ya kaçtı ,enişte bile yalı davasına karıştı ,neyse ki mahkeme sonucu miras paylaşıldı. yazsak rezillik ama basında var okuyun. saadet partisini bile icraya verdi çocukları çocuğu(basın haberi var)
kimse çıkıp arkadaş sen nasıl kazandın bu parayı demedi.

alman fabrikasından da kovulduğu söyleniyor kibarca nazik insan almanlar.

tek düşündüğü şey para-mal-mülk-altın-mücevher yani maddiyattı, maneviyatını bilemem.

bakın chp denilen allah'ın belası parti bunu milli ilan etti,anlayın garabeti.

şimdi oğlu ülkeyi yönetmeye aday ,milletvekili.1999-2023 yaptığı tek şey siyaset iş güç nanay.(6 ay kadar üniversite çalışmış .)( tweter'de sordum partisinin üyelerine işyeri-işçiliği var mı diye, cevap alamadım)

şunu ekleyeyim kabahat erbakan'da değil bu millette ,böyle başa böyle tarak.

dürüst bir sosyalist lider çıkar yada belediye başkanı çalmıyor diye oy vermezler, ama meşhur sözdür ,ortaya söylenmiş laftır, ''çalıyor ama çalışıyor.''

sonra yakıt niye 40 lira.

siyasal islam kötülüğün anasıdır.(müslüman insana lafımız olamaz ,olmaz.)

boğazına akp dövmesi yaptıran kadın

boğazıma kadar aldım diyor...

https://twitter.com/odatv...5I8XpNzSi_bDpFPw&s=19

aktrollerin tarih bilgisi

Yakın tarihi de bilmiyorlar ki uzak tarihi bilsinler. Saddamı kaddafi yi koymuşlar sayfalarına bunlar olsaydı israil Filistin e o kadar rahat eziyet edebilir miydi diye. Ulan saddamı tezkere ile bizzat kaddafi yi de ambargoya uyup dolaylı olarak satışa koyan kendi reisleri zaten.

ayrılıkçı türkler

bu fikre karşı çıkanlar genel olarak ne söylüyorlar?

-vatan bölünmez, fetöcü piçler, gizli pkk'lılar, tek bir kare toprak vermem!!!11

işte bunlar gibi salaklar varken şu fikrin doğuracağı sonuçlara bir türlü odaklanamıyoruz. dönüyoruz dolaşıyoruz yine aynı noktaya geliyoruz. fikri çürütemeyince hemen ana avrat küdür etmeye başlıyorlar, bir de pkk'lı olmakla suçluyorlar. bu gazla çalışan adiler, daha o çok sevdikleri kırdo gardaşlarının pkk'lı olmalarına ses bile çıkaramamışlardır. neden? güneydoğu denen dandik ve çorak bölgeye asla gitmeyecekler ama haritasında orası görünüyor diye toprak mastürbasyonu yapacaklar. ülkenin herhangi başarısı da olmayınca elinde tuttuğu daha doğrusu rüşvet verdiği toprakları kendi malı zannedecekler. ulan o topraklar senin malınsa halkı neden pkk'ya destek veriyor? türk öğretmeni, doktoru neden o topraklarda can veriyor? neymiş oranın halkı da pkk'dan çok çekmiş... ne çekmesi lan denyolar? pkk'ya ödedikleri paranın haddi hesabı yok. halkının çoğunluğu pkk'nın sıkı sıkıya destekçisi. pkk sayesinde kaçak elektrikten, yeşil karttan, çocuk yardım parasından faydalanabiliyorlar. pkk sayesinde devlete borusunu öttürebiliyorlar. kırdolar bir de tüm ülkeye göz koymuşken bunlar ciddi ciddi pkk'nın sadece doğuyla yetineceğini zannediyorlar. enayilik böyle bir işte. musa anter bile tüm türkiye bizim, gerekirse tüm türkleri katlederiz dedi lan cahiller.

-zibilyon tane ırkla yaşıyoruz. ırkçılık yapmayın. iyisi de var kötüsü de hebele hübele.

en saçma argümanlardan biri. avrupa ülkeleri kendilerine uyum sağlamayan sömürgelerine nasıl tekmeyi bastıysa, pembe götlülük yapmadıysa, ayrılıkçı türklerin de kırdolara tekmeyi basma hakkı var. bir de şu ırkçılık yapmayın ayağına kıl oluyorum. bir sen merhametlisin, bir sen insansın. insan olan insanlığını göstermeye ihtiyaç duymaz emin ol. biz türklerin yok olmaması için bu fikri ortaya koyduysak, sırf iyisi de var, genelleme yapmayın diye diye tüm türklerin geleceğini tehlikeye atan enayi dangalaklardan çok daha insanızdır, daha merhametliyizdir emin olun. istisnalar kaideyi bozmaz. kırdonun iyisinin bana bir faydası yok. kötüsünün ise zararı çok. elbet bazıları da bu fikirden payını alacak. bir şey feda edilmeden kazanç olmaz. sırf iyisi de var diye 1000 şehit vermek kadar saçma bir olay yok. zeka dediğimiz şey bizi hayatta tutmaya yarar ve yaşamdaki problemlerimizi çözmemize fayda sağlar. pembe götlülüğünüzü gözler önüne serip durmayın şu başlıkta. godumun sjw'leri sizi.

-oralar bizim topraklarımız, çok şehit verdik, olmaz malum ırka bir şey verilemez!!11

bu fikir önceden uygulansaydı zaten şehit verilmeyecekti. devletin ve toplumun yaptığı şey, aynı şeyleri yapıp yapıp farklı sonuçlar beklemek. bu da aptallığın daniskası. kırdolar hem batıda hem doğuda varken doğuyu vermeden nasıl kurtulacaksın acaba kırdolardan? düşünüldüğünde bu mümkün bile değil. türkler, kırdolarla yaşamak zorunda değil, hele onların masraflarını ödemek zorunda hiç değil. sizin toprak mastürbasyonunuz, bilinçli türklerin cebini deliyorsa biz de fikir belirtiriz arkadaş. bu gazla çalışan, aklındaki tabuları yıkamayan, toprak mastürbasyoncu arkadaşlar, kırdoların bindiği öşşex olmaya çok meraklı olabilirler fakat ayrılıkçı türkler buna hiç mi hiç meraklı olmadıkları için bu fikri çıkarmışlardır zaten. aramızdaki enayi avanaklara laf anlatacağız diye akla karayı seçiyoruz resmen.

bir de zaten toplumun küçük bir kısmını oluşturuyorsak, kimse bizi ciddiye almıyorsak nedir bu agresif tepkileriniz? korktuğunuz bir şeyler var çünkü. kırdolar gibi korkuyorsunuz bu fikirden. şu fikir uygulansa gider kırdolarla iş birliği içinde bile olursunuz. bu ülke kurulurken de bir sürü arap toprağı bırakıldı. başbuğ atatürk, ayrılıkçı felsefedeydi. götünüz yiyorsa ona da bölücü, hain deyin. o adam sizi araplara bakma zorunluluğundan kurtardı be. bu fikir de tıpkı atatürk'ün felsefesi gibi işte. bunu anlamak bu kadar zor olmamalı... ama bizim millet her şeyi işine geldiği gibi anlar. milletimizin azıcık olsun kafası çalışsaydı, bu fikir zaten uygulanır ve tarih kitaplarında çoktan yerini alırdı..

pringles in türkiye den çekilmesi

Kim ne derse desin ülke olarak fakirlikten yoksulluğa, Ortadoğu ülkesi olmaktan Afganistan olmaya evrilme sürecinde olduğumuza delalet getiren durumdur.

Konu pringles değil, Honda değil, Panasonic değil, Volkswagen değil. Yemeyiz içmeyiz binmeyiz almayız diyerek mağarada avcı toplayıcı toplum olarak onbinlerce yıl öncesi gibi yaşamayı istemek de sorun değil.

Asıl sorun bu halk.
Demokrasilerde Soruna neden olan şey sorunun çaresi olamaz.
En iyi günlerimiz, inanın ülke olarak şu an içinde bulunduğumuz durumun zarar analizini yapacak 1 kişi yok ki bu zarar analizine göre de çözüm çıkış programı yapılsın.
Ne halde olduğunuzun farkında değilsiniz. Bu ülkede bugün doğmuş bir bebek eğer aylık 150.000 geliri olan gruptan değil ise o bebeğin geleceği yoktur.
150.000 liralık aylık geliri olan ve malum kitle cemaat tarafında değil ise bugün doğan bebeğin geleceğinin olma şansı %50'dir.

dincilerin ve solcuların ortak özellikleri

-filistin sevdası.
-arap-kürt yalaması olmaları.
-yobaz olmaları.
-atatürk ve türk düşmanı olmaları.
-terör işinde uzman olmaları.
-sürekli mağdur olmaları.
-işleri güçleri manipülasyon yapmak olmaları.
-götten tarih uydurmaları.
-ordu düşmanı olmaları.
-iki tarafın da farklı görüşlere tahammülünün olmaması.

recep tayyip erdoğan

acilen üstüne ingilizce gramer kitabı atılması gereken, bizi gittiği her yerde rezil eden, dunning kruger sendromuna sahip olan, promptersiz dahi konuşamayan, işi gücü yalan söylemek olan, ağlaya ağlaya iktidara gelip herkesi ağlatan rizelu gürcü liderimsidir.

karedenizin hirçin akan derelerriiiiğ uyyy rizelu, seni bir şiir okudun diye hapse mi attılar? nasıl da nakşibendi'den çıkıp düşmanı olduğun milleti mahvettin ama? hem de %52'lik kesim nasıl da buna izin verdi ama? istediğin her şey oldi rizelu uyyy...

suriye operasyonu an meselesi

Suriye'de yapılacak en akıllı operasyon Esad Rejimi ile anlaşıp buradaki Suriyelileri oraya geri postalamak üstüne iki ülke için de ortak sorun olan Takunyalı-terlikli işidcileri ve Öşexci xexoları birlikte sikertmektir.

Tabi bu gerçek devlet aklına sahip Atatürkçü/Kemalist kadrolar ile mümkündür. Atatürkçü ve Baascı rejimin diyalog kurması lazım.

magicovento vs arbutus unedo

--spoiler--
abüüüüü bi durum mu var abüüü der. sana alemde olmaları sadece islam düşmanlığı içindir ama biz bunlarla top niyetine oynarız sonra şutu çeker hasıl oldukları yere göndeririz. evet..
--spoiler--

emme gömme durumları siz badecilerden sorulur. bizim ne haddimize? olum ben sana tekken eline veriyorum. arbutus reis seni ezelden beri büküyor zaten. sen top gibi oynanmaya mahkum bir civeleksin. islam düşmanı hede hödö. dindoş yine mağdur olmuş. malum ünlü arap kişilik gibi bir günü azıcık badeyle geçir o zaman lol. azıcık bade diyeti yap frenk. bu aralar kilo almışsın hayli lol.

şeyhler

Türkmen evine bir şıh misafir geldi,
Buyur ettiler, köylülerle birlikte odaya aldılar, köylüler ne keramet edecek diye ağzının içine bakarken, şıh arada bir irkilir gibi yapıp “Hoşt” diyordu…

Köylüler bunun bir keramet olduğunu anladılar ama ne kerameti olduğunu anlayamadılar, merakla sordular:

“Ya şıh hazretleri nedir o arada hoş dediğin?..” Şıh:

“Bir köpek Kabe'nin duvarına işeyecek gibi niyetleniyor, onu
görüyorum tabii ki, hoşt diye kovalıyorum…”

Köylülerin itikadı bir iken bin oldu… Olanları kapının eşiğinden dinleyen evin hanım ağası sofrayı hazırladı, herkesin önüne üzerinde et olan pilav geldi…

Şıhın tabağında sadece pilav vardı…
Şıh bir süre etsiz tabağa baktıktan sonra, kapıda beliren hanım ağaya;

“Benim tabağımda et niye yok, bunun bir sebebi var mıdır ey hatun?” diye sordu…

Hanım ağa yaklaştı, tabağı ters çevirdi, onun etlerini pilavın altına koymuştu… Pilavın altında etlerin gözükmesiyle
elindeki kepçeyi şıhın kafasına indirdi:

“Ulan tabağındaki eti görmedin de, Kabe'deki iti mi gördün?…”

recep tayyip erdoğan

ırak'a düşen ilk bombadan para alan, ameriga ile bir olup suriye iç savaşını kışkırtan, süleyman şah'ın türbesini bile koruyamayan, vatandaşa yumruk atan, ayrıca vatandaşa ananı da al git diyen, rizelu mağdur gürcüdür.