bugün

entry'ler (4645)

kafakoparanus un twitter da beğendiği videolar

kesin seni kocan böyle sikebiliyor mu temalı videolardır.

şeriat çığırtkanlığı yapan dalyarakların hepsi aynı, bu zavallı da afedersiniz doğu karadenizli bir yobaz.

din din diye gezip aklından sikiş çıkmaz bunun gibilerden, çok iyi biliyoruz.

diyanet sen başkanı imamın alkollü yakalanması

hem yobaz hem bunak bir mal var sözlükte, koyun gibi meeeliyor sürekli.

beyin yok ki söylenileni anlasın, hem bunak hem mal hem de afedersiniz doğu karadenizli. bu kadar boş özellik bir araya gelince ortaya bunun gibi bomboş birey çıkıyor işte.

laikliğe kafayı takmış bu mallar, e mal demezler mi adama, laik demokratik cumhuriyetin ekmeğini yemektesiniz yıllarca diye?

burası türkiye cumhuriyeti, laikliği sevmesen de sike sike kabul edeceksin ve ona göre yaşayacaksın.

laiklik senin inancını da garanti altına alıyor ama işte bunu anlayacak bir kapasite yok sen ve senin gibilerle.

yarın o zaman diyelim ki hristiyanlar gelsin ülke idaresine, cumhuriyetin değişmez ilkesi olan laikliği de kaldırsın. o zaman ne yapacaksın? ya hristiyan olacaksın, ya gebereceksin ya da bu ülkeden siktir olup gideceksin.

bunu anlayamayacak kadar malsın ama işte.

arkadaşlar bi bakar mısınız

elimdeki böbreklerin hepsine alıcı çıksın yaparız yenisini.

2 tane temiz böbrek kaldı, arayan varsa özelden mesaj atabilir.

saklaması zor oluyor, bu sebeple stokları 2 böbrekten yukarıya çekmiyorum, bu yüzden bu sıralarda zirveyi unutun.

ismail kartal

kim gelirse gelsin çöp olmuş bir sezondu zaten.

fener yine 2 ileri 1 geri mehter takımı gibi devam eder.

domenec torrent

şahsi fikrim net tutmaz.

dayanağımın temeli ispanyolların türkiye’de becerememesinden geliyor. del bosque de aragonez de tutunamadı, yanlış hatırlamıyorsam 2 puan ortalaması bile tutturamadı.

bu düşünceye sevk eden diğer sebep de guardiola’nın başta olmak üzere ispanyol ekolünün pasa dayalı bir oyun sistemi üzerinde durması. adamı tanımıyorum ama muhtemelen bu arkadaş da benzer felsefeyi temel olarak ele alacaktır diye tahmin ediyorum.

galatasaray’ın mevcut kadrosunun pasa dayalı bir oyuna elverişli olmadığını düşünüyorum. kan uyuşmazlığı olacak diye düşünüyorum.

annenin ve babanın ölmesi

fotoğraf güzel ama 2015 fotoğrafı benim 1995 fotoğrafları kalitesinde.

1995 yılında siyah beyaz fotoğraf hemen hemen hiç kalmamıştı sanki.

neyse.

yetim kalmaktır.

true yi evlendiriyoruz

(bkz: true yi ne amk)

limperatrice

doğuştan kestane.

bir insan kendi fotoğrafını koyup neden bir de kendini taglesin bu bir.

bugünkü kombin başlığına girdiğin kıyafetin haliyle o gün giydiğin kıyafet olması beklenir, aynı gün hem instagrama bu fotoğrafı koyup hem buraya atıyorsan galerinden de haliyle gitmemiş olması beklenir bu da iki.

uğraşamazsın zaten, her seferinde gelişine tokatı yiyorsun ama doymuyorsun hala…

limperatrice

yine instagramdan arakladığı fotoğraflarla burada prim kasmaya çalışan zavallı.

hayır seni kaç kez daha rezil etmek lazım? neden pes etmiyorsun da hala fake fotoğraflarla belki de hayal ettiğin vücudu/hayatı burada sergiliyorsun?

klein dönüşü diye fotoğraf koymuş gece, pazartesi gecesi de ne klein yapılır he…

alın size instagramdan foto arakladığının bir ispatı daha. azcık bekleseydin de öyle ss alsaydın bari, yakalanmazdın belki. hoş, a’dan z’ye sahte olduğun için her türlü yakalanırdın ama neyse, sahtekarlık yapacaksan dahi layıkıyla yap.

görsel

fake fotoğraflarını yakalıyorum sonra siliyor diye bu sefer de ben ss aldım.

hadi bakalım.

sözlük kızlarının fotoğrafları

yahu şu embesilin kullandığı fotoğrafların fake olduğunu ortaya çıkardım, hala oltaya mı geliyorsunuz cidden?

fake olduğunu ortaya çıkardığım fotoğrafları kaldırmış zaten galerisinden, şimdi baktım.

yine galerisine bakın, bir fotoğrafı instagramda taglenmiş bir fotoğrafın ss alınmış hali olduğunu görebilirsiniz.

bu kadar saf olmayın, böyle embesillere prim vermeyin.

bence beyaz atletli bir erkek ama kadınsa bile yarrama makyaj yapsak ondan daha güzeldir, o kadar da eminim.

iyestanın ölüm tehdidi alması

kınıyoruz.

muhtemelen homofobik birisi tarafından yapılmıştır.

tercihlere saygı duyulmasını istiyoruz. hikayedeki kişi nonoş diye tehdit edilmesi son derece yanlış.

ümraniye de duvara çarparak durabilen iett otobüsü

kaza yapan şöförlerin hepsi akp döneminde işe alınan şöförlerdir.

tipik badem bıyıklı, müslümanmış gibi görünüp işi gücü iftira ve hainlik olan padişahım çokyaşacı yavşakların ibb’yi yıpratmak amacıyla kasıtlı yaptığı kazalardan biridir.

bu tür iftira ve kumpasları fethullah hoca efendi hazretlerinden öğrendiler zaten, hepsi vatan haini.

buradaki yavşaklar da vatan haini.

hem nonoş evladı hem iftiracı yavşak.

sözlükte hala fetöcü gavatların olması

ben de zamanında kendisine hoca efendi demiş, saygı duymuş, savunmuş kim varsa anasını götten sikeyim.

biz fetö piçi derken siz sakso çekiyordunuz lan şerefsizler.

şimdi ağzınıza geleni söyleyin tabi, tek sebebi sizin gibi orospu çocuklarıyla ters düşmüş başka bir orospu çocuğu olması.

bak yukarıda yazdığıma göre akp’lilerin 5 de 4 ünün anasının götü gitti bile.

amına kodumun mekke maymunları.

online sayısı

bir zamanlar 500 sayısının az olarak kabul gördüğü sayıdır.

bir sosyal medya platformu potansiyel vaadeden platformdan çöp platforma nasıl dönüşür isimli çalışmada örnek olarak sunulabilecek bir done niteliğindedir günümüz online sayısı.

darked

yeniden yazmaya başladığına gördüğüm için mutlu olduğum eski yazarlardan. eski dediysek bizim gibi fosil demedik, ama eski işte baktığın zaman.

kendisi gerek sosyo-kültürel seviye, gerek bilgi-birikim, gerekse de seksapalite olarak sözlüğe fazla bir insandır, tıpkı benim gibi.

bu sebeple sözlüğün günümüz halinden sıkılması kaçınılmazdır, tıpkı benim gibi.

kendisine buradan teklifte bulunuyorum; silelim bu üyeliklerimizi el ele kaçalım buralardan, uzak diyarlarda, kimsenin bizi tanımadığı yerlerde mutlu mesut yeni bir hayat kuralım.

karton toplayan cocuk

iddiali iddiali konuşup, bu konuşmasının karşılığı olarak iddia teklifi yapan yazara karşı ölü taklidi yapan kimse.

ilgili entry şuradadır.

(#45299175)

bence ya bu iddiaya girsin, ya da sonsuza kadar sesini kessin.

azcık yüreği varsa, totosu yiyorsa girsin iddiaya.

hoş, ben iddiaya girip de kaybetse dahi sözünü tutmayacağına eminim. güvenilir bir profil çizmiyor.

fatih terim

galatasaray camiasında onu gönderecek göt kimsede yok. ancak kendisi isterse gider.

alt tarafı bir hocanın koskoca camiadan büyük olması demek bu. başkan bile kovamıyor lan adamı.

ünal aysal’ın “fatih terim bizim çalışan bir elemanımız” vurgusu bence mükemmeldi. tam olarak "Fatih Terim'in camiamıza son dereceli yararlı ve faydalı bir 'eleman' olduğunu da buradan tekrar ediyorum." demiştir.

bakın sevgili galatasaraylılar, fatih terim’in yaptıklarından ötürü sizin gönlünüzdeki yeri elbette bir eleman değildir, bambaşkadır. ancak olaya düz bakarsak teknik direktör maaşı kulüp tarafından ödenen, yönetim kurulunun getirdiği bir elemandır.

sizce ünal aysal gerizekalı bir insan mı? bu cümleyi neden kurmuş olabilir? fatih terim’in kendisini herkesin üzerinde gördüğüne şahit olduğu için olabilir mi?

fatih terim tek yanlışı olmayan bu cümleye neden sinirlendi?

sürekli ultraslan gibi taraftar gruplarını arkasına alarak stratejik hareket ettiğinin farkında değil misiniz?

kendisi başkan koltuğunda oturuyor olsa, kendisi gibi bir hocayla çalışır mı? çalışsa bile, bu egoya tahammül eder mi?

tüm camialarda hocayı başkan getirir başkan gönderir. galatasaray camiasında hoca başkanı getiriyor ya da gönderiyor.

bu da fatih terim’i galatasaray’dan bile büyük gördüğünüzü gösteriyor, ona bu cesareti de yetkiyi de veren sizlersiniz.

eser de sizin eseriniz.

aslolan fenerbahce dir

bu galatasaraylıları da anlamıyorum he, fener senelerdir kötü, senelerdir burada da her platformda da fener kümeye diye taşak geçiliyordu, aynısı kendilerine yapılınca hemen salya sümük ağlamaya başlıyorlar.

biat edeceksiniz demiş ya bir de, vay amınakoyim.

lan kendileri fatih terime biat etmekten herkesi de kendileri gibi zannetmeye başlamışlar. bakın dostum hani gs fenerden büyük camiaymış ya, o zaman fatih terim de fenerbahçeden büyük mü olmuş oluyor? o bizim problemimiz dediğiniz kişi kendisini camiada en tepede görüyor, başkan dahil kimseye saygısı olmayan sicili bozuk bir insan, farkında mısınız?

bir de demişler kendi camialarında böyle isimler yok falan diye, dalga mı geçiyorlar yoksa cidden bu denli gözleri bağlı mı bu arkadaşların? galatasaray en son kime jübile yaptı? ne bileyim son zamanlarda volkan demirel gibi kariyerini tek kulüpte geçirmiş, kulüp sevgisinden avrupaya dahi gitmemiş tek oyuncu örneği var mı o camiada?

hani vefadır büyüklüktür falan diyorsunuz ya, ona mahsuben konuşuyorum.

fenere zamanında azizbahçe diyordunuz, demokratik bir şekilde, tüm ülkenin canlı takip ettiği bir seçimle aziz yıldırım da yerini ali koç’a bıraktı.

şimdi biz diyoruz fatih terim ismi artık galatasaray isminin önüne geçmiş, kulübü kafasına göre istediği şekle sokuyor, mevcut pozisyon da kötü olduğuna göre sorumlu kendisi olmuş oluyor.

buna ek olarak başarısızlığı siz de kabul ediyorsunuz, e o halde fatih terim’i neden kovamıyorsunuz?

çünkü ft kendi isterse gider, kimse onu kovamaz.

çünkü ft büyüktür gs olmuş oluyor.

doğru tespitler karşısında karşı bir argümanınız varsa savunursunuz, ancak siz topu taca atıp bahanelere sığınıyorsunuz.

siz de biliyorsunuz ki fatih terim camiadaki en sözü geçer isim, bu sizi bile rahatsız ediyor ama başta kendinize itiraf edemiyorsunuz.

bir danışmana görünebilirsiniz. bu sayede en azından kendinize karşı daha dürüst olursunuz belki.

gün itibariyle dolar kuru

cuma günü 17,06 kurundan dolar alan bünyemi sarsmamış kurdur.

mevdutatımın %90 civarı dövizde, bu tutarın da yaklaşık %20 civarındaki döviz maliyetim günün kurundan yüksekte.

ancak umrumda değil. çoğu işim dövizle olsa da yine umrumda değil, mutluyum.

kendi başıma varlıklı olup mutsuz insanlarla hayatı paylaşacağıma hep beraber zenginleşelim, mutlu olalım isterim.

keşke iyice düşse de yine rahat rahat dünyayı gezebilsek…

yılbaşı adı altında dinden çıkmak

dinden çıkmayı belirleyen kim?

allah mı söylüyor bunu? bilgi kesin mi?

neyse ki ben çıkmam.

bunun yılbaşı ile alakası yok, inanç ile alakası var. herhangi bir dine inanacak kadar mal, onun için ibadet yapacak kadar gerzek, burada sözlükte savunacak kadar embesil değilim.

yani gerizekalı değilim, ateistim.

yeyin birbirinizi ete para vermeyin.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.