1. 1.
    tek ihtiyacımız iyilik zaten. bakkaldan gelse de olur.
    ... rings of saturn
    #35343167 :)
  2. 2.
    bizim bakkalın da öğrenmesi gerekendir. adam pek iyi değil. kaynak hiç değil.
    ... akbaba31
    #35358169 :)
  3. 3.
    ah be nerede o eski bakkallar adam gibi on numara insanlar.
    3 ... hayvan gibi siy yapan adam
    #35377535 :)
  4. 4.
    şahsım bizzat zaten iyilik kaynağıyım. her yerimden şakır şakır iyilik akıyor, ancak kıymetimi bilen yok. yere düşüp kırılsam içimden iyilik sıçrar her yere.
    1 ... don dale
    #35398830 :)
  5. 5.
    duyduğuma göre erikli'nin yeni sloganıymış. yakışır.
    1 ... kaplan vezir
    #35398844 :)
  6. 6.
    iyilik kaynağı, aslında insanın kendisidir. insanın aklı ve yüreği iyiliğin nüvesidir. erikli de, su kaynağı ile iyilik kaynağını birleştirip güzel bir reklam sloganı yapmış.
    -1 ... 1415 5122
    #35398886 :)
  7. 7.
    herkesin hayatında olması gerekendir. kimine göre dosttur, bazısı anne der, başarı diyen hırslı insanlarda vardır tabii, hayattan pek bir beklentisi olmayan da minik bir bebeğin gülümsemesidir der, bense kesinlikle sağlık diyorum. o olmadan hiçbir şeyin anlamı da olmuyor. hiçbir şeyden zevk alamıyorsunuz. bunu en yakın zamanda yaşamış biri olarak söylüyorum. su içmeyi ihmal etmeyin her şeyin başı su. benim tercihim memleketimin oralardan gelen erikli, en güvenilir marka bence.
    1 ... marty helberg
    #35398905 :)
  8. 8.
    keşke sahiden böyle bir kaynak olsa ve insanlar o kaynağa erişebilse. iyilik kazansa, bütün dünya buna inansa, hayat bayram olsa.
    ... 151 662 612
    #35398910 :)
  9. 9.
    bir zamanlar babam hep iyi ol evladım, insanlar için umut olman, iyilik aşılaman, iyiliğin kaynağı olman gerekir derdi. ne güzel söylemiş babam, gerçekten de haklıymış, hayatımıza iyilik katan şeyler o kadar az ki bulunca değeri anında anlaşılıyor. mesela evde film izlerken yediğin bol tuzlu patlamış mısırın üstüne kana kana içtiğin buz gibi sudur iyilik kaynağı.
    ... komutan logar kapagi
    #35398959 :)
  10. 10.
    mahallenin güzelliklerinden en kayda değer şey çocukluğunda top koşturduğun mahalenin sokaklarıdır. ve aynı zamanda o bakkalıdır seversin sayarsın iyilik görür mutlu olursun. işte o senin iyilik kaynağındır.
    ... uzun adamdan uzun adam
    #35420918 :)