tavsiye

erdal beşikçioğlu nun öğle yemeği

erdal beşikçioğlu bence rahmetli recep yazıcıoğlu'nun hayatını canlandırırken rahmetlinin hayatından ve tavrından fazlasıyla etkilendi diye düşünüyorum.

doğuran ünlülerin bebek bezi reklamında oynaması

emin olunuz normalde o market bezlerini çocuklarının iki metre yakınına yaklaştırmazlar; o şampuan reklamlarında oynayan afilli saçlı kadınların reklamını yaptıkları şampuanlardan kaçındıkları kadar walter white ve jesse pinkman üretim yaparken zararlı maddelerden o denli kaçınmamıştır.

sağlıklı yaşamak bu devirde çok büyük bir lüks dostlar. orta kesim ve altı istese de sağlıklı yaşayamaz. tükettiğiniz gıdalardan tutun giydiğiniz kıyafetlere kadar çoğu sentetiklik barındırıyor yani her an kademe kademe sizleri hasta ediyor.

gusül abdesti

Eğer uykuda falan boşaldıysanız, camiye gitmeden önce almanız gereken abdesttir.
Her yerinize su değecek. Ve 3 kez ağza 3 kerede burna su çekeceksiniz.
Cuma günü hatırlatmak istedim.

nihavend longa

sözlükte gore türevi içerikler paylaşarak user kaybı yaşatan bir aktroll.

örneğin nickaltıma sümüğünü boşaltan bir çocuk koymuş.

aynı mantıkla ben de başlıklarda kusan, sıçan insanların giflerini videolarını koysam bu sözlükte bi süre sonra adam kalır mı? hayır. çünkü tıklanan her link sonrası daha çok nefretle dolar insanlar.

işte bu tür zararlı dangalakları beslemeye devam eden, müdahale etmeyen yönetim kaybetmeye, bitmeye mahkumdur. bu yazıyı da olduğu gibi bdv'ye yolluyorum.

yunan basını

abd türk askerinin başına çuval geçirdikten sonra bizimkiler aklı sıra bunun karşılığını kurtlar vadisi üzerinden vermişti. başka da bi cacık yiyemediler.

onu hatırlattı.

kuva i milliye ne ise hamas da o dur

tarihten bi haber cumhuriyet, demokrasi, milli mücadele ne demek olduğunu bilmeyen, bilmek istemeyen ampulü elinde patlamış diplomasız ekonomist (?) açıklamasıdır, gülün geçin.

ismail kartal

bugün hava kararmadan kulüp ile ilişkisi kesilmesi gereken kişidir. tazminat olarak da zajc ve cengizi verisinler 3 ü birlikte gitsinler. giderkende güle güle değil defolup gitsinler..

ulan ismail fenerbahçenin 5 lig 5 de avrupa maçını izlemiş herhangi birisine sorsan fred ve irfan can sakatlanmadıkça oyundan çıkartılmamalı der. zajc ve cengizi kadroya bile almayın der. dzekoyu en fazla 60 dakika oynatmak lazım der. tadiç yedek beklemeli 11 başlatılmamalı takımı eksik oynatıyor der. sen her maçı en yakından hemde tam saha kenarından izliyorsun ama sıradan vatandaş kadar gözün görmüyor aklın kesmiyor şunlara..

türkiyede bütün yiyecek fiyatları aşırı fahiştir

Biz neredeyse 1 senedir cikmiyoruz disari. Gozumuzun icine bakarak kazik yemeye razi degiliz. Makro duzeyde olmasa da mikro duzeyde tepkimizi koyuyoruz ortaya.

Toplu hareket olsa sonuc verir. Cunku bu fiyatlarin nedeni enflasyonla aciklanamaz. Yuzde 150 enflasyon varsa, esnaf da ustune bir yuz daha ekliyor. Iste o zaman tepkimi koyarim ve koyuyorum da.

Bir fincan kahvenin 100 tl olmasini, enflasyona, elemana ve kiraya baglayamazsiniz kardesim. Bu resmen adam duduklemektir.

emektar ustanın poposunun çatalının açılması

dikkat ederseniz göğüs çatalı değil popo çatalı. her genç kızın hayalidir.
robocop emre

Yav he he komple kızlar hetero zaten lezbiyenlik yok hükmünde yani s*ktimin beyinsizi.yok öyle bir dünya,
bundan bir b*k olmaz.
Öncekinde özür diledik valla değmez.
Entryleri *** ediyor biraz.

Tiksindim.

Hor gonç kozon hoyolodor.

O s*k kadar beyninizi biraz büyütün veyahut konuşmayın aq.

tuana

Anlamı, cennete düşen ilk yağmur tanesi demek olan kadın giyim markasıdır. Belki de algıda seçiciliktendir bilmiyorum. Akıllara direkt https://www.tuanaferace.com gelmiştir.