bugün
tavsiye

ibb kent lokantası nda günün menüsü

Aşevlerinde ihtiyaç sahiplerine ücretsiz dağıtılan yemeği, uygun fiyata halka sunan koca yürekli adamin, ışıklı başkanımızın sayesinde gerçekleşmiş menidir nonoşlar.

Erbaş istifa ayol?!?!?!?!

patiswiss

isviçreli firma, türkiye’de aynı isimle faaliyet gösteren marka ile herhangi bir ilgileri olmadığını açıkladı.
Patiswiss AG ayrıca, türkiye'deki Patiswiss Çikolata'ya karşı ticari marka kanunu kapsamında marka ihlalinden yasal işlem başlatılmıştır. Tek üretim tesisimiz isviçre'nin Gunzgen şehrinde bulunmaktadır, şeklindeki açıklamayı LinkedIn'den yayınladı.
isviçreli firmaya mARKA Patent ücreti, hakkı vs. Ödemeden nasıl olur da üretebilmiş, olabilir mi böyle bir şey?
Bir yanlışlık var bu işte bence.
https://m.haberturk.com/p...ama-geldi-3680185-ekonomi

patiswiss

isviçreli firma, türkiye’de aynı isimle faaliyet gösteren marka ile herhangi bir ilgileri olmadığını açıkladı.
Patiswiss AG ayrıca, türkiye'deki Patiswiss Çikolata'ya karşı ticari marka kanunu kapsamında marka ihlalinden yasal işlem başlatılmıştır. Tek üretim tesisimiz isviçre'nin Gunzgen şehrinde bulunmaktadır, şeklindeki açıklamayı LinkedIn'den yayınladı.
isviçreli firmaya mARKA Patent ücreti, hakkı vs. Ödemeden nasıl olur da üretebilmiş, olabilir mi böyle bir şey?
Bir yanlışlık var bu işte bence.
https://m.haberturk.com/p...ama-geldi-3680185-ekonomi

eloande ye koca buluyoruz kampanyası

Allah gönlüne versin. kaç senedir sözlükte bir koca bulamadı. Yaşlanıp gidiyor ablamız.

eloande ye koca buluyoruz kampanyası

benim aklımda birisi var ama bilemedim.

hem sahip çıkar hem de yıkar...

bir erkeğe söylenecek en ağır sözler

bir arkadaşım var. 5 yıl flörtün sonunda 6 aydır evli.geçen görüşmek istedi.biraz dertleştik. karısı şöyle bir laf etmiş çok ağırına gitmiş;

-ya anan seni keşke karı doğursaymış. evdeki karı işlerini elleme,çık şu mutfaktan erkek ol.

siz siz olun bir erkeği erkekliği üzerinden vurmayın. arkadaşımın tek yaptığı eşi çalıştığı için ev işlerine ortak olmak. fakat bu cümle sonunda kendisine çok koymuş.

evlilik

ben 3 çocukla gezerken suriyeli sanıyorlar allahtan oğlan 15 yaşında da onu kardeşim diye yediriyorum ordan yırtıyoruz.

ayrıca (bkz: evlenin evlenin bok var)

akp seçmeni

20 yil gosteriyor ki hic de yardim edilmesi veya cahillikten kurtarilmasi gereken bir kitle degil, ciddi ciddi insanlara iftira sikip buna gulebilen, zerre iyi niyetli olmayan, iyi niyetliye enayi gozuyle bakan, altta kalanin cani ciksin ilkesiyle calisan ahlaksiz suru. 750 milyona diyanet ile avrupa gezisi yapiyorlar. tek bir tanesi de ne yapiyorsunuz amk demedi. salakligindan olecekler.

recep tayyip erdoğan

Dizide (Yardımcı Oyuncu) adam, bedelli askerlik parasını ödeyebilmek için her gün sabahtan akşama -yine bir asker dizisinde- figüranlık yapıyor. Ülkemizin hali aslında böyle. Bir şeyi tam olarak bilmek yetmiyor. illaki her şeyden az biraz anlamalı, ucundan kıyısından kavramalı, bilmesekte yalan dolan iki çok bilmiş laf sallamalı; ki göze girip kalkınmalı. Adres sorulan adam bilmediği halde tarif yapıyor, gerisi nerede kalsın? Ekonomist olduğunu iddia eden sucukçu muhasebecisinin yönettiği, canım ülkem benim: Senin değerini bilemedik, affet!

sözlük yazarlarının rüyaları

Birkaç gün önce gördüğüm korkunç rüyama göre evimizin arkasında bir yılan görüyorum. Sonra ona ters bir hareketim olmuş niyeyse bu kısım bende yok. Sonra bu yılan karısı bizim bahçede doğum yapıyor. Evet yumurtlamıyor doğuruyor. Siyah beyaz yılan doğuruyor. Sonra yanında insanlar var ben camdan bakıyorum. Yılanın aklına benim ona davranışım geliyor(ben bu bilgiyi nasıl biliyorum bilmiyorum) bana doğru sıçrıyor. Ben de ödüm kopup uyanıyorum.
güncel Önemli Başlıklar