bugün
tavsiye

ataenverci atatalatçılar siktirin gidin bu ülkeden

Ülkeyi biz kurduk, burası biz Türklerin.
Maocular Çin'e siktirsin gitsin.

Ama oraya geleceğimiz günler de gelecek!

Ayrıca cumhuriyet inkılaplarının temeli 20-25 yıla değil yaklaşık son 100-150 yıla dayanır.
Çoğunun temelini ittihat atmıştır.

(bkz: ikinci meşrutiyet)
Söke Söke alınan bir demokrasi örneğidir.
31 Mart isyanına rağmen korunmuştur üstelik.

ev işi yapan erkekler

Kendi yaşayanlar zaten kendi düzenlerini kurduğu için rahat ama bir kadınla aynı evde olanların durumu zor.

Yapsa bir türlü, yapmasa bir türlü.

Yapsa beceremeyecek ya da beğenilmeyecek.

Yapmasa göze batacak.

Her türlü sıkıntı.

Kadın kısmına kendini beğendirmek zordur.

anın görüntüsü

görsel
Yolculuk eşlikçisi..
Kına gecelerinde çerez arasında olan bu şekerli leblebiden istedi canım. Yıllardır yemiyordum gittim aldım. Çocukluğuma döndüm. Bence tadı da güzel ya. Öyle kuruyemiş arasından seçip yemek daha değerliydi tabi tadı bir başka oluyordu. *

ev işi yapan erkekler

yalniz ve mecbur degilse yanlis yapan erkeklerdir. bunu yapinca iyi birsey yapmis olmuyor erkek. kadinin ugrasirken ostorojen ve dopamin salgilayacagi islere ihtiyaci var. bunun en kolay ve guvenli yolu ev isleri. esi veya cocuklari icin ev isi yapan kadin mutlu oluyor bakmayin siz onlarin yakindigina falan takdir ve iyi bir performans bekledikleri icin yakiniyor sadece. hatta evde bu isler yapiliyorken mumkun mertebe evde bulunmayin donuste de eliniz bos gelmeyin iki kilo elma da olsa birseyler getirin gelirken ki o tatmini yasasin dişi beyninde.

boğa

boynuzlarına sarılıp havada sürüklenilerek koşturulması gereken hayvan. hem öfkesini boşaltırdı hem de maruz kaldığımız saçmalık renklenirdi.

uludağ sözlük aslında öğrencilerin sözlüğü idi

hayatta herkes daimi öğrenci olduğundan, değişmemiş olan durumdur.

hiç evlenmemiş erkek boşanmış kadın ilişkisi

olmaz degil ama realist temeller uzerine kurulmayan sevhet iliskisi olma ihtimali cok yuksek. ciddi iliski degilse ve evlilikle neticelenmeyecekse kadini oldurmez ama surundurur.

ibb kent lokantası nda günün menüsü

Aşevlerinde ihtiyaç sahiplerine ücretsiz dağıtılan yemeği, uygun fiyata halka sunan koca yürekli adamin, ışıklı başkanımızın sayesinde gerçekleşmiş menidir nonoşlar.

Erbaş istifa ayol?!?!?!?!

patiswiss

isviçreli firma, türkiye’de aynı isimle faaliyet gösteren marka ile herhangi bir ilgileri olmadığını açıkladı.
Patiswiss AG ayrıca, türkiye'deki Patiswiss Çikolata'ya karşı ticari marka kanunu kapsamında marka ihlalinden yasal işlem başlatılmıştır. Tek üretim tesisimiz isviçre'nin Gunzgen şehrinde bulunmaktadır, şeklindeki açıklamayı LinkedIn'den yayınladı.
isviçreli firmaya mARKA Patent ücreti, hakkı vs. Ödemeden nasıl olur da üretebilmiş, olabilir mi böyle bir şey?
Bir yanlışlık var bu işte bence.
https://m.haberturk.com/p...ama-geldi-3680185-ekonomi

patiswiss

isviçreli firma, türkiye’de aynı isimle faaliyet gösteren marka ile herhangi bir ilgileri olmadığını açıkladı.
Patiswiss AG ayrıca, türkiye'deki Patiswiss Çikolata'ya karşı ticari marka kanunu kapsamında marka ihlalinden yasal işlem başlatılmıştır. Tek üretim tesisimiz isviçre'nin Gunzgen şehrinde bulunmaktadır, şeklindeki açıklamayı LinkedIn'den yayınladı.
isviçreli firmaya mARKA Patent ücreti, hakkı vs. Ödemeden nasıl olur da üretebilmiş, olabilir mi böyle bir şey?
Bir yanlışlık var bu işte bence.
https://m.haberturk.com/p...ama-geldi-3680185-ekonomi
güncel Önemli Başlıklar