bugün

bursa çıkışlı bir süt ürünleri markası. tava yoğurdu ve yayık ayranı oldukça iyidir.
öylesine bir aşkın soyadı.
(bkz: eker yayık ayranı)
yörsan gibi kolpasını değil yayık ayranının harbisini yapan firmadır. helal olsundur,ürünlerini beğenerek tatmaktayımdır ***
yayık ayranındaki ve sütlü tatlılarındaki başarısından kaşar peynirinde eser yoktur.
son günlerde tanesi 1 liradan satılan sütlü tatlılarını makromarketten alıp afiyetle yediğimiz firmadır. gerçekten bu konuda başarılılar.
süt ve süt ürünlerinde harikalar yaratan marka.
çok ucuza neredeyse şahane bir tavuk göğsü tatlısı yiyebileceğiniz marka. keşkül, profiterol, höşmerim gibi türleri de yok değildir.
ayran, yoğurt ve süt üreticisi firma.
görsel
http://www.eker.com.tr/
sütlü tatlıları tam fiyat-performans ürünü. Geçen kazandibi denemiştim sonra da marketten sakızlı muhallebi,profiterol,puding,supangle fln aldım olmamış diyebileceğim bir ürün yok. Gayet lezzetli.
Bursa'dan çıkan en iyi şey belki de.

Profiterolleri ile hayata tutunuyorum resmen. üç günde tek doz. ilk kaşıklamada insanın bütün sinir stresini bir anda def ediyor. Adeta serotonin patlaması yaşatıyor vesselam. Enfes marka.
kaliteli ürünler üreten marka.
tava yoğurdunu çok beğeniyorum.
bir de bunun efsane isimli yoğurdu vardır. genelde ucuz olur. onu beğenmiyorum. tadı acı gibi. sanki ikisi başka firmalardan çıkıyor. ben olsam öyle bir ürün çıkarmazdım. ne olursa olsun kalitemi bozmazdım.
Şu sıralar arapça süt skandalıyla twitter gündeminde.