bugün

konuşma tarzı ve kaprisleriyle ortamda hemen sivrilen, incecik tiz sesiyle her şeyi eleştirme özgürlüğünü kendine nasılsa bulabilen ağzına tokat çarpma isteği uyandıran sevimsiz ergen.
dünyanın kendi etrafında döndüğünü zanneden, bizim abaza türk erkeği sayesinde kendini kaf dağında gören, bir erkeğin sadece hoyrat bir yatak fantazisini süslemekten öteye gidemeyecek tip.
abartmadığı sürece sempatiktir.
(bkz: ikoncan)
(bkz: fettan kız)
abartırsa şımarık ve çekilmez olacak kızdır. *
bazen, cinsimden utanıp ağızlarının ortasına bir tane çakmak istediğim kızlardır. gerzekçe konuşmaları, kobra yılanı gibi erkek arkadaşlarına dolanmaları, tuvaletteyken bile nerde olduklarını bildirmedikleri için sevgililerine çemkirmeleri, marka olmayan her şeyi horlamaları, insanları paralarına göre yargılamaları, türkçe nin içine edip garip okunamayan cümleler yazmaları ve kendilerini dünyanın en güzel ve en akıllı kızı zannetmeleri.

apaçilerin gelip hepsini torlayıp toparlayıp bir yere kapatmalarını, kendilerinin de yanlarına girdikten sonra odanın anahtarını yutmalarını istiyorum.
genelde at gözlükleri gibi güneş gözlüğü takan kızlardır.
(bkz: yahşi cazibe simge)
agzında sakızla yolun ortasında ses ayarını saglamadan konusan, bütün dişlerini göstermekten cekinmeden kahkahalarla gülen, ukala, ne dedği tam olarak anlasılamayan kız tipidir.
kime şımardığına bağlıdır sevimlilikleri.. ayrıca tam da şımarmak denmez ona, naz da olabilir, ne bilim sevgilisine şımarıyorsa işve cilve yapıyordur, tatlıdır.

yanlış anlaşılmasın ağzını yamultarak konuşanlardan bahsetmiyorum. ay aklıma geldi o suratsızlar.

(bkz: iıığğyyreençç berkkcuoaaağnn)
çoğu ölse hiç fena olmaz. nefret ettiğim, asabımı bozan insan türü. onlarla aynı cins olmaktan çoğu zaman utanıyorum.
midemi bunlar kadar bulandıran bir şey daha yok! bitmiyorlar da; yeni nesil daha bir şımarık sanki! sanki değil öyle aslında. bunları gördükçe onlarla aynı cinste olmaktan utanıyorum. hatta cinsiyet değiştiresim bile geliyor. etrafımda bir tane bile 90'lı yıllarda doğmuş insan istemiyorum artık.
Özel okulllarda sıkça barınan türlerdir.
(bkz: hamam böcüğü)
çekilir dert değildir.
zengin bir ailenin tek çocuğu olan muhtemelen şişman, makyajla anca güzelleşir gibi olan kızdır.
Dünyanın kendi etrafında döndüğünü sanan, bencil kızdır.
obezse,çirkinse ve salaksa hiç çekilmiyor.Sadece Güzel ve akıllı kızların şımarma hakkı olmalı bence.
Az biraz itici kızdır.
Evin kucuk kizidir. Hic buyumezler. Her dedikleri yapilsin her sey istedikleri gibi olsun isterler.
bir erkek tarafından çok sevilen kızdır.

başka türlü şımarmasına olanak yok.

çok severseniz şımarır, her dediğimi yapıyor diye daha da çok şey yaptırmaya başlar ve sonra sizden sıkılır.

niye hep aynı klasik şeyler olur anlamıyorum ki.

şımartmayın efendim.
kendine güvenen, kendini seven, başkalarını umursamayan neşeli, tatliş kızdır .. kıskanç ezikler tarafından genelde sevilmez.. haa bir de çirkinseniz lütfen şımarmayın o zaman hiç çekilmez oluyorsunuz.. teşekkürler.
hiç çekilmez, olabildiğince seri ve fuleli adımlarla bulunduğu bölgeden uzaklaşın.
Kucağa yatırılıp, pantolonunun çıkarılarak, poposunun ceza amaçlı olarak tokatlanması gereken kızdır. Arada malum giriş yerlerine de parmakla dokunarak oynamak, kızı zevkten deli edecektir.