bugün

benimdir.
Sevilesi insandır.
iyi dedin, kalkıp bi çay koyam.
Oh mis.
Tanım: bu sıcakta bu vatanın topraklarında yetişen çayı demleyip, bu vatanın topraklarından yapılma çay bardağında içen bu vatanın insanının evladıdır.
çay harareti alır.
sıcaklarda yapılacak en mantıklı şeyi yapan insan evladıdır.
Gitmeseydi konuşurduk, hem çay koymuştum ocağa.
"Ben çay sevmem kola yok mu ?" dedi. O an küfür ettim.
"ananı skeyim emperyalizm."
Harareti alır diyolla.
http://www.komikkarikatur...ksisi-3-umut-sarikaya.jpg
ganyan bayide zorla önüne çay koyulan insan evladıdır.
çaysız bir gün hiç düşünemiyorum,bendeki de çay aşkı.
Benimdir. "Bu sıcakta da çay mı içilirmiş" diyenlere karşı tepkim;

görsel
seviyorum ben bu insanları, dokunmayın bence onlara. allahın sıcağında sıcak çay ve sıcak kahve içer bu insanlar. yüksek ihtimal kimseye zararları da yoktur. söyleyeceklerim bu kadardı evet.
ne iççez aq. delikanlı adam çay içer .. yaz kış demez ... limonata mı iççez oldu bi de küpe takalım aq.
kola ic diyon da turkiyede kola mi icilir hadi askeriyede olsan tamam 330ml 1 tl al ic ohh mis de 2tl ye kadar ciikiyo disarda hatta az lüks mekana kacsan 2.5 3 tl. 50kr cay oh
Sivas'ta yaşıyordur.
Klasik bir türktür. Çay iÇmenin yeri ,zamanı,hava şartlarının uygunşuğu gibi bir zamanı yoktur her zaman yer yerde iÇilir. kışın iÇini ısıtır yazın harareti alır iÇkinin dibidir.
(bkz: beni tanidilar sen kaç).
istemeden yaptığımdır.
ekvatorda yaşasam yine de çay içerim. çay içen adam candır. annemin yanında buz gibi soğuk bira içecek halim yok ya.
Kimbilir soğuk havada ne içer dedirten hadisedir.
çayın serinletici etkisini her daim duyan kişidir. benimsemiştir artık. vazgeçmiştir.
çay candır can keyiftir, zevktir.
Boğaz ağriniz varsa seve seve içersiniz..
(bkz: ben)
Yok öyle bir insan evladı.
bırak o çayı evlat.
al sana soğuk c vitaminli limonlu soda.
Çay içmenin sıcağı soğuğu yoktur her zaman içilebilir. Benim sadık yarim demlik demlik götürdüğüm çayımdır.