bugün

Saldırgan ifadesinde şortlu kadının kendisini tahrik ettiğini savundu.

ulan o zaman kapalı giyinmiş açık giyinmiş ne fark eder ki, sen sapıksın...

http://www.cumhuriyet.com..._sucundan_cezaevinde.html

ya da diyelim ki tahrik oldun, evet baktın, oruçlusun şayet, senin kadına vurmaya ne hakkın var namus köpekleri, tahrikçiler, puştlar. orada olan erkeklerin de biri de tutmuyor adamı neyse,

son dönemde bunların artmasının nedeni, iktidardan güç almaları, ne güzel darp et ceza yok, ulan ben orada olsam gözümün önünde o şekil vursa, belki cinayet işleyeceğim ya, bu nasıl adalet...

bakın bu tahrik olan, kendini durduramayan cinsi sapıkları toplayın bir araya birbirlerini siksinler.

normal bir şorttan bu kadar tahrik olup saldırabilen bu ayılar, analarına halleniyordur. nasıl insanlarsınız lan.
abuş arasını gördüm demiş sığır.

kafanı sokmak istemişsindir oraya sapık piç!
bir tane polis memuru da senin o verdiğin ifadeden tahrik olup suratını sikememiş ya aşk olsun o memurlara..
irade meselesi her erkeğin öfke aralığı farklı yalnız şu bir gerçek gerçekten öfkelendiyse bile vurma hakkı yok, uyarmak da saçma kulak asılır umursamadan inmek gerekiyor ya da terketmek gerekiyor.
Etekle bile merdiven altından bile görmek mümkün değil. Şort ya da keten tulum her neyse, genital bölge ve yakınlarını tamamen kapatır, hani öyle etek gibi sıyırıp ve tam altına girip bakmak bile mümkün değil. Görünmesi imkansız. Bacaklarından tahrik olmuş, abartıyor. Yalan. Tabii bu hiçbir şeyi değiştirmez. Demek istediğim adamın yalancı olması.
Ben görmek istiyorum belki, o da görünsün istiyor, senin inancın onu bağlamıyor. Senin görmemen bakmaman gerekmesi senin sorunun. Varsayımsal düşüncelerinizin sadece sizi bağladığını öğrenmeniz lazım.
Tabii bunların düşüncesi "Benim durumum bu, her şey bana uygun olsun ki ben zorlanmayayım." Yani bu bunların kötü ve bencil olmalarından kaynaklanıyor. Ahlak?
Şortlu genç kıza saldıran bir maganda
Dondurma yiyen bir kaç ergene tepki gösteren bir cübbeli şahıs
Ve ortalama 70 milyon Müslümanın yaşadığı bir ülkede yaşanan iki münferit olay
Ve günlerce medyanın bunu kurcalayıp durması...
Olay sadece özgürlük değil ciddi bir dezerformasyon var
Böyle giderse oruç tutanlar kendini gizleyecek
Oruç tuttukları için oruç tutmayanlara ekstra saygı ve eziklik hissedecek.
Hazır bu kıvama gelmişken
Ben bir sigara tiryakisi olarak çocuklu ailelerin ve kapalı mekanlardaki sigara keyfime saygı beklesem mi ?
Bence bekleyeyim
Evet evet bana saygı lütfen !
Sigarama ekstra ekstra saygı
Şikayetçi olacakmış.

5 vakit döverim bu herifi. Hiç de sıkılmam.
Komik bir savunmadır. insanın kendisinde irade olacak. Eğer insan iradesinin sağlamlığına sahip çıkamıyorsa zaten büyük sıkıntı vardır.
Buna bu cesareti veren ülkede sıkıntı var, lan haysiyetini siktiğim, senin anana birisi yanlışlıkla eli çarpsa adamın sülalesine atlarsın ama başkasının kızı kardeşi olunca tahrik oldum bilmem ne, orospu çocuğu insanlar senin sikinin keyfine göre mi yaşayacak, bi de kızdan şikayetçi olmuş aq ruh hastası.
hayatta kimse hakkında kötü bi dilekte bulunmaya dili varmamış, varamamış bana bile: keşke ölse, dedirtmiştir.
lanet ediyorum, küfür ediyorum ama neye yarar. ne yazık ki bundan seneler sonra belki de böyle ruh hastası sapkınların varolduğu bir toplumda çocuklarımız büyüyecek.
türkiye süper güç hüloooğ diye bağıranların o kıza sen haketmişsin beter etseydi seni keşke diye yorum atmaları beni hiç şaşırtmadı hatta bizzat hepsinin profilini inceledim, bu bir belgeseldi. gerçekten bir antilop veyahut bir kertenkele bile doğada daha mantıklı bir şekilde varlığını sürdürmekte.
umarım bir gün biter bu işkence, kızlı erkekli kalmaya bu kadar kafalarına takacaklarına bu şerefsizlere bi çözüm arasalar ya? ama olur mu, adaletin kusursuz sağlandığı cağnım ülkemizde serbest bırakılmasına itiraz eden bi savcı çıkıpta durun ne yapıyorsunuz hakim bey demese; bu adam bugün tekrar toplum arasına karışacaktı.
umarım ölürler, hem de işkence falan çekerek; mümkün ise sürünerek.
namusu o sapık beyinlerinizde arayın.
osmanlıyı dirilticez diyenlerin yaptığı kepazelik dizilerden gaza gelip gelip kendilerinde bazı haklar bulmaya başladılar hak hukuk tanımaz oldular cumhuriyeti demokrasiyi sallamaz oldular hükümetin yanlış politikalarının sonucunda ki ayrışma artık iyice gün yüzüne çıkmaya başladı yapmamız gereken mağdurlara destek olup suçluları bir güzel ifşa edip önce sosyal alanlarda bitirmek sonra da gereken cezayı almasını sağlamaktır (aq çocukları harbiden ruh hastası ).
(ses:#5649)
Hayal dünyasında yaşayan bu ve bu gibi piçleri, türk yargısı bi güzel öttürür. Yok öyle osmanlıyım deyip sağa sola saldırmak. Sikerler adamı.

Sikiyorlar da.
Din gerçekten bu değil ben de müslümanım ama sırf seninle aynı duyguları yaşamayan birisini gördüğünde içinden ona zarar vermek geliyorsa, zarar veriyorsan özellikle nefislerin tutulduğu bu ayda... kendine çeki düzen vermelisin.

Çünkü sen hristiyanların bayramında ya da farklı dine mensup kişilerin kutladıkları bayramda onlara göre kendi yaşamını şekillendirmiyorsun.

Başkalarından da sana bu şekilde davranmasını beklememelisin. Ramazanını dinini yaşa!
10 tane farklı suçtan hapis cezası bulunan ve mahkemeleri devam eden bir şerefsizin sözleridir. adam ( kelime olarak adam yoksa alakası yok ) tam bir suç makinesi zaten. dün elleri kelepçeli götürülürken ifadeleri var ve nasıl bir şerefsiz olduğu konuşmalarından iyice belli oldu zaten. darp yok diyor bende şikayetçi oldum diyor. o kızı hem darp etti hemde evinden kaldırtıp adliyeye ifade vermeye gitmek zorunda bıraktı. yüzsüz pezevenk ar damarı sonuna kadar çatlamış. hem genç bir kızı darp edeceksin hemde o beni darp etti diye şikayetçi olacaksın. inşallah mahkemesini görecek hakimde bir veya daha fazla kız evladı sahibi bir babadır da empati kurup bu piçi uzun bir süre içeri tıkar..
güncel Önemli Başlıklar