bugün

bir kadının, bakın kadın diyorum. kız değil, bayan değil. gerçek bir kadının şort giyen bir erkekle birlikte olması doğasına aykırıdır. kadınlığına terstir. onu bu kirlenmiş dünyaya getiren anne ve babasına yapabileceği daha büyük bir saygısızlık yoktur. çünkü o anne baba yememiş içmemiş, hiçbir masraftan kaçınmamış, kendi boğazlarından kısmış, ilk reglinden itibaren küçükken o kızcağıza molped almıştır.

peki o kızcağız ne yapmıştır kadın olunca? yahu hiç mi miden yok anlamıyorum ki? giymiş şortu gelmiş, oturmuş karşına çocuk gibi. küçükken de barzo gibi sabahtan akşama futbol oynayıp ayak kaslarını çıkarmış. vücudunda tek kas olan kısım da orası zaten. abidik gubidik uyumsuz bir ayakkabıyı da giymiş altına. yarısı çorapsız giyer bir de pis pis o ayakkabıyı. meşk etmek için seni yatağa attığında alırsın tabi o kokuyu anca. tabi iş işten geçmiştir. rezalet bir durum yani kısacası.

daha önce söylemiştim size. vajinanız var, büyük düşünün demiştim. anlamamıştınız tabi. yıllarca çaba sarf edilip elde edilen adonis kası bile seçme hakkını erkeklere veremezken, sen nasıl vajinaya sahip olmanın avantajıyla elde ettiğin seçme hakkını böylesine kötüye kullanabiliyorsun?
herkes istediğini giymekte özgürdür.
ne yapsın bu sıcakta tabi ki giyecek yani.
Hiç giyinmeyen bir erkekle sevgili olmaktan daha utanç verici değil.
insanları kendine güldürmektir.

- abi elemanın bacaklar manitanınkinden güzel allah çarpsın.
Olabilir neden olmasın.
Bi de alevli şortsa tadından yenmez.
herkes çizme, fotör, kot pantelon

oh memo, ya sen memo???

https://youtu.be/uGxqtWuUEt8
allah Allah ne enteresan bir başlık . bu anormal bir şey mi gerçekten yoksa düşündüğüm gibi trol mü?
Yazın ne giysin adam siz nerde yaşıyorsunuz ben anlamıyorum ya.
Vajinaniniz var büyük düşünün kısmına takildim sadece gerisi boş laf.
şort giyen erkeklerinde çok sikindeydi zaten.
sevgilim olamayacak erkektir.

Ben millete sevgilimin orasını burasını göstertecek kadar godoş muyum?

Herkes giyim nedir bilecek o kadar.