bugün

şişman ve kompleksli kızlar üzülmesin diye sarf edilen yakışıklı değil ama sempatik lafının kızlara uyarlanmış hali...
içimden o zaman kilo versin de güzelliği ortaya çıksın dediğim durum.
bu tarz başka bir avuntu için; (bkz: bir dirhem et bin ayıbı örter)
ya da şişmanlıktan yüzü gerilmiş dediğim olay
(bkz: yakışıklı değil ama sempatiksin)
Kilo verince güzelliğini de kaybeden kişiler. * *
(bkz: yakısıklı degil ama karizma)
şişman ama keşke zayıflasa dediğimiz içimizdende belki zayıflar bi deneyim beraber diyete gireriz gaza gelir diye ümitlendiğimiz anlarda kullandığımız kelimeler bütünü=cümle.
bir de cok kilolandim diyenlere boyu uzunsa, digeri zavalli ne desin avutmak icin : ama sende boy var
(bkz: amy lee)
(bkz: küfür olmadığı halde küfür etkisi yaratan sözler)
nedense her şişman için kullanılan kavramdır.lakin o yüz güzelliği muhtemelen yanaklar fazlaca şiş olduğundan kemikli bir burnun bile hokka kalmasıyla bağlantılı olabilir.belkide kilodan dolayı yüzün iyice gerilmesindendir.
Genelde butun sismanlarin kaderi.
(bkz: adele)
(bkz: yeni bir hayat elif)
insanın içini burkan insan tipidir. o yüze yazık edilmiştir.
hayal kırıklığı yaratan durum.

üniversitede gözde olduğum zamanlar. kızın biriyle fena kesişiyorum, öyle güzel öyle tatlı. masalarda oturduğum için ve masalarında uzaklığı baya olduğu için vücudunu göremiyosun tabi. ama yicez birbirimizi o derece kesişiyoruz. abi masadan bi kalktılar, bütün hayaller suya. ya kötülemek için söylemiyorum da herkesin kendine göre bi estetik anlayışı var. bütün hoşlantı gitti birden. yanlış bişey belki de ne yapayım şimdi?
facebook ta sürekli yüzünün resimlerini paylaşan kızdır.

kendine kadın seçerken profil fotoğraflarına bakıp aldanan çok erkek vardır, mümkünse boydan resim isteyin, sonra çok üzülebilirsiniz.

evlenilmek amacı varsa hamile kaldıktan sonra daha da şişeceğini unutmamak gerekir.
Güzel değil ama kaportası sağlam kızın tersidir.
(bkz: eurovisiona a katılan malta nın şişman assolisti)
Sempatiklerdir sevdirirler kendilerini.
(bkz: balık etli)
Chubby diye geçer giderleri vardır bana göre.
genelde hep öyle oluyor, bunun bilimsel bir araştırması var mı merak ediyorum sözlük
Şişman olmasa yüzü güzel olmayacak kızdır.
güncel Önemli Başlıklar