bugün

Bu oyunun en güzel yanı soru soracak kişiye sıra gelince "Kanka soru bulamıyorum" demesidir. Başımı onlarca kez gelmiştir. Eskiden oynadığımız efsane oyundur.
Burada 1000 soru var isteyene: https://www.enkucuk.com/e...u-cesaretlik-mi-sorulari/
Bir anımı asla unutmam...

O zamanlar - o zamanlar dediğim bir ay önce filan- sınıftan bir çocukla sürekli ismimiz çıkıyordu yani herkes hep kesin onlar birbirine aşık diyorlardı yanlız çocukla epey bir yakındık neyse efenim...

Bir gün şişe çevirmecede birbirimize çıktık birden herkes gülümsemeye filan başladı

Çocuk daha doğrulumu cesaret mi diye sormadan sevdiğin çocuk adı ve soyadı dedi demek hep bunu bekliyormuş neyse

Bende hiç kimse dedim ve oda dahil herkes hehe demeye başladı o anda benimde ağzımdan bir üst sınıfımıza giden ve yeni facede arkadaş olduğum çocuğun adı Mertcan çıktı -özür dilerim o facede tanıştıgım cocuk-

Neyse oyun bitti biz yerlerimize geçtik ve yanıma bir arkadaşım geldi ne dese beğernirsiniz

" Mertcan benim kuzenim gerçekten sevgilibmisiniz?"
Bendevutana sıkıla hoşlandığım kişiyi soylemek istemedigimi bu yuzden onu söylediğimi soyledim bizdeki sansda zaten bu kafsr olur
sonunda dürüstlük mü cesaret mi diye sorulan oyundur.

en son oynadığımızda cesareti seçmiştim arkadaşlarımın gazına gelip,

söyledikleri şey de yoldan geçen 3 kıza seni seviyorum diyecektim, nitekimde yaptım çok güzel bir kız gelmişti 3. olarak seni seviyorum dedim pardon ? dedi. seni seviyorum dedim tekrar, güldü kız çok naziksin dedi tebessüm ederek yoluna devam etmişti.

o günden sonra cesaretlik demiyorum.
bana hiç sorulmayandır. bir kez olsun şişe çevirmedim soru da sormadım. kendimi çok ezik hissediyorum. allah rızası için biri şişe alıp gelsin karşıma.

not: gelen arkadaşlar kız olsun eğer erkek gelirse şişeyi götüne sokarım sonra söylemedi demeyin. *
sorduğunuz kişi hoşlandığınız birisiyse özel hayatını öğrenmeye yönelik sorulan sorulardır.
erkekler arasında oynanan oyunun sonuçları...

- sence bu okuldaki en iyi göt kimde?
+ didem
- lan!!!
+ olm tamam senin hatunda afedersinde göt tabak gibim.
- birazdaha konuşursan bu şişeyi o götüne...
+ öyle değil mi lan sizde birşey deyin!
* öyle valla!
- sikerim alayınızı arkadaş dedik hatunun götünden düşmüyosunuz ak
+ oyun olm bu sonuçta yalnız o göte bülbül....
- LAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!
-erkek
+kız

-doğruluk mu cesaret mi ?
+doğruluk
-en son kiminle öpüştün ?
+ya olmaz böyle. cesaret diyorum
-tamam çık camdan en son kiminle öpüştüğünü bağırarak söyle
bade işçil mi yoksa bade işçil mi?

görsel
genelde ıssız bir adaya düşsen diye başlarlar, vur vurabildiğin kadar.

bazende ucu mu soruyor götü mü? diye de kavga edilir.
sütyen numarası sorulabilir.
iç çamaşırının rengi nedir? Tarzında sorular sorulur genellikle.
hangimize vermek istersin.
yaş kaç olursa olsun hiç farketmez bu oyun oynandığında kimden hoşlanıyon? sorulacaktır. ve cevap veren kişi mutlaka hoşlandığı kişi ortamdaymış gibi kasılcaktır. *
(bkz: kaça gidiyorsun)
şu an burda birisiyle sevişmek isteseyde bu kim olur ?

(bkz: filiz sevişelimmi)
(bkz: seni benden başka siken oldumu)
lise yıllarında profesyonel voleybolcu olarak oynamış bir hatuna sorulan soru.

- daha önce hiç milli oldun mu? *
+ 2 defa seçtilerde gidemedim.
- onlar geldi mi? *
kur yapan kızları götürmek için sorulan sorulardır
içinde ne tür kulot var?
hiç ilişkin oldu mu?
benimle yatarmısın?
kız erkeğe sorar:
- kız olsan aramızdan hangi erkeğe verirdin
+ asgjş
* *
(bkz: len hiç mi şişe çevirmediniz)
(bkz: böyle soru mu sorulur)
- aramızdan kimle sevişmek isterdin?
soru soracak kişinin " ayy aklıma soru gelmiyor ki arkadaşlar ben sormasam siz sorsanız" diyerek daha ilk çevirmede oyunun bitmesine sebep olan soruldur.
(bkz: şişe çevirip üstüne oturmaca)
hoşlandığın kişiyle oynamayı arzu ettiğin oyundur.genelde 'sevgilin var mı?' sorusuyla özel hayata giriş yapılır, bilgi toplanır. işe yarayan bir yöntemdir.*
- öptün mü hiç?
+ evet..
* noldu lan azından mı öpmüş
güncel Önemli Başlıklar