bugün

acun'a canlı yayında attığı; parayla ilgili, miami'deki otelle ilgili mesajlardan sonra yaptığı açıklamadır. bir talihsizliktir canlı yayında bir nevi dilenci gibi para istemiş ve milyonlarca insan buna şahit olmuştur. çok medeni bir açıklama yaparak acun ile önceliklerinin çocukları melisa olduğunu vurguladığı videodur. geçmiş olmasın hanfendi iyi olmuş https://twitter.com/enson...tatus/1186574183926554625
adamın iliğini sömürdün amk karısı.
Acun da kafa yok bu sülükten kendini kurtaramiyor.
manevi ne konuşuyormuş acaba ? mesela yeni sevgilisi ile her gün paylaştığı yatak fotoğraflarını falan mı ? beni şöyle güzel seviyor böyle evire çevire seviyor diye mi anlatıyor ? o çocuğa yazık günah böyle bir annesi var. sıkışınca hemen çocuğu at ortaya. o çocuk bu kadının yanında yakınında nasıl ruh sağlığı yerinde büyüyecek..
Maddi manevi değil de sade maddi.
Danışıklı dövüş. Şunlara prim vermeyin, paylaşmayın buralarda.
Aile kavramının bu ülkede değeri olsaydı, çocuğun velayetini ne anne ne baba alabilirdi.

Büyük konuşmamak lazım, şahsen bu durum benim başıma gelse çocuğun velayetini annesinden alırdım.

Söylenecek çok şey var da...
Neyse, susalım.
Allah kimseyi bu kadar düşürmesin.
Yazık para uğruna babası yaşındaki adamın altına yatıp bu durumlara düştü.
Videoda insanlara konuşurken bir ara eliyle başının arkasındaki saçlarını kaşıyor ve ne derece ciddiyetsiz lakayt biri olduğunu gösteriyor.
Zaten o çocuk olmasa ben halini düşünemiyorum. Yatsın kalksın o çocuğa dua etsin. Heralde bu yola da çocuk yapmak için çıkmışdır diye düşünüyorum. Aksi halde ben işveren olsam bu kızı işe bile almam. Sosyal medyadaki videosuna bugün denk geldim.herkesi mutlu edemezsiniz çünkü pizza değilsin diye söylüyordu. Kızımızın çıkardığı kitapda da bu cümle geçiyormuş. Kendisi videoda da bunu söylüyor. Herkesin pizza sevmediğini kızımız idrak edememiş. Kendisi sadece pizza ile mutlu olanlardan ama o pizzayı miami gibi yerlerde yemekten daha bir mutlu sanırsam:) Yani acun sağoldukça mutluluğuna mutluluk katacağı bir gerçek:)
güncel Önemli Başlıklar