bugün

Adına kurban olduğum kızdır, candır.
Tandigim 3 tane seyma var hepsi de kapandi.
eğer isminiz şeymaysa ananızdan türbanlı veya çarşaflı doğmak zorundasınız yoksa siz asla şeyma olmamışsınızdır.
Eğer isminiz seymaysa kesinlikle hayatınızın bir bölümünde kapandiniz veya kazanacaksınız. Kaçarı yok
Edit: kapanacaksiniz.
halen kullanmakta olduğum isimdir. güzeldir severim öyle yani çokta bir şeyi yoktur.
Egoları fazla kabarıktır.
Kulağı çekilir bunların.
tanıdığım 2 şeymada kapalı. güzel sayılırlar. beyaz tenliler.
Güzel isimli güzel kızlardır pek sevimlidirler.
Severim bitanesini fena şekilde.
Benimkide kapalı
Hepimiz aynı şeymadan bahsediyo olabilirmiyiz sorusunu akıllara getirmekde.
Ilk tanıdığım da başı acıktı , sonra kapandı , daha sonra açıldı . Bu şeymaların neyi var anlamıyorum .
ilkokulda aşık olduğum kızın ismidir. şimd
Acaba hepimiz aynı şeyma'yı mı tanıyoruz yoksa bu kapanma olayı nasıl oluyor, her şeyma nasıl kapanabilir lan.
Lise aşkımın adı. gitti en yakın arkadaşımla çıktı.
Erkekleri terk eden kızlarımız olarak bilinirler.

Edit: ayrıca ilk başlarda açık olup sonradan kapanan kızlardır.
toraman gibi olurlar. maşallah.
Genellikle kapalı olan ve çantasında mandalina taşıyan sınıfın en çalışkanıdır.
Sonradan kapanan yengeç burcu kızlarıdır.
23 kişi aynı şeymaya mı yanığız şimdi ?
Çocukluk arkadaşımmış bunlardan biri. Beraber maraş biberiyle oynayıp yemek yapacağız derken zehir gibi yanıvermişiz.
(bkz: bogta çıkabilir korkuyorumda hıhı)
geneli çok güzel olup. küçük şehirlerde büyümüşlerdir. fakat istanbul ya da ankara da üniversite okumaktadırlar.
isime göre katagorilendirilir mi, bilemem.ama benim tanıdığım şeyma'da inci tanesi gibidir. anneler kızlarının iyi, güzel, harika olmalarını isterlerse onun adını şeyma koysunlar bence.
(bkz: ilik gibi)
Tıpkı diğer tüm insanlar gibi isme göre kategorilendirilemeyen kızlardır. Farklı uçlarda yaşayan Şeymalar gördüm. Birbirlerini tanısalar zerre haz etmezler ama hepsi de Şeyma işte ne yaparsın.
"Ilk başta açık olup sonradan kapanan kızlar" şeklinde muazzam bir yorum da almış kizlardir. Doğru diğer kapalılar hep kapalıydı zaten doğduğundan beri.
Kuzenler hep birilerine ayarlamaya çalışırlar.