bugün

kurtlar vadisi pusu nun yeni karakteri.

ali sürmeli oynuyor...
şivesiyle bizi yaracak karakter.
(bkz: ne istilermiş ki)
kurtlar vadisi pusu dizisi'nin yeni piskopat karekteri. kulak feşisti. lakabı zaza dayı.

ali sürmeli, değişik mimik ve sözleriyle çok iyi bir performans sergiledi ve diziye süper bir giriş yaptı dün akşam.

" nassın, eyi missin "

" haydi zaza, çıkıyorsun " diyen gardiyana " ben inenmeyi sevmiyem, çıkmayı seviyemm " deyişi görülmeye değerdi doğrusu.

dahası hapisten çıktığı andan itibaren bol bol kulak keseceği hissini izleyiciye çok güzel verdiğini düşünüyorum. nitekim bir süre sonra ilk operasyonunu gerçekleştirdi bir kulak kesti.
kulak memesi fetişisti, komik, eğlenceli ve pisikopat dizi karakteri.
ali sürmeli için geçbile kalınmıştır,diziyi kopartmazsa bende birşey bilmiyorum arkadaş.
bu dünya da üç şey vardır, yeyilir lele yeyilir vıy vıy yeyilir.
biri elma, biri ayva valla nar da var lele nar da var lele nar da var.

http://www.youtube.com/watch?v=fo6juLKOgCc
iskender büyük'e sikender bey diyor lan bu adam. *
yerli malından pek hoşlanmayan karakter.*
efsane deli yürek in turgay atacan karakterini oynayan ali sürmeli yeni oynadığı karakterin adı.

bu tipleri sadece ali sürmeli oynayabilir zaten, adam harika rol yapıyor.

deli yürek'te "hakkkkkiiiiiii" diye seslenişi hala kulaklarımda, şimdi de zazaoğlu rolü çok yakışmış...
--spoiler--
-sen beni sevmiyırsen.
+seni sevmeyen ölsün dayı.
(akabinde dayı adamı öldürür)
--spoiler--
şivesi malatya yöresinden aldığına inandığım, kurtlar vadisi pusuya yeni bir hareket katmış gerçek adı ali sürmeli olan dizi karakteri.
Mematinin siklemediği , aksine tırstırdığı eleman.
Bu adam diziye girmeden önce kurtlar vadisi pusu'nun saçmalıklarına artık dayanamayarak diziyi izlemeyi bırakmıştım, sadece fragmanlarına şöyle bir bakıyordum. Lakin bu adam beni tekrar ekran başına oturttu. Ha dizi saçmalayı bıraktı mı? Nerde...
--spoiler--
-sen mematiyi seviymisen?
+seviyorum
-sen beni seviymisen?
+sevmiyorum
-o zaman git mematiyi sev.o sana yeter.
--spoiler--

mükemmel bir oyuncu diziye renk ötesi bir şey katmıştır taptatlı yapmıştır.

ellerinden öperem dayı seni sevmeyen ölsün.
kurtlar vadisi'ni bizim için eğlenceli kılan karakter.
(bkz: ali sürmeli)
+ Beni seviyimisin?
- Seni sevmeyen ölsün dayı
+ Amin Amin..
(bkz: Ali sürmeli nin)canlandırdığı mafya babası.
bugünkü bölümde gördüğümüz üzre dost süt içmektedir. sana yakışmadı zaza, cool adamdan bi farkın kalmadı gözümde.
iskender in ex vermesi ile bugün yarmış karakter. aron feller in masasından kalkarken biz kalkıyoruz hesabı getirinde ödeyelim demesiyle sınırları zorlamıştır.
dün akşamki bölümü skece çevirmiş yaran karakter. ağzının sütünü silmeden uyuması da bi ilginçliğidir. dahası büyük toplantıda hesabı ödeyip kalkmak isteğini ayan beyan belirtmiştir. ayak üstü de lale zara yı cevher e yamamıştır. *
sözde önderlik 'e ''öndergil'' demesi güldürmüştür.
kurtlar vadisini hüsnü ile birlikte yaran karakteri. ulan bir insan bu kadar mı orjinal olur.
(bkz: ya ben insan sevmiyim diyim)*
çok beğendiğim ve çok iyi bir oyuncu olan ali sürmeli'nin canlandırdığı, belli bir raconu olan, sevilen, sayılan bir karakter. zaza dayı. diziye girdiği ilk bölümde kulak keserek ve sen beni sevmisen repliğiyle beğeni kazanan karakter.
eski günlerini mumla arayan kurtlar vadisi pusu'nun şu an için lokomotif karakteri. diziyi bu adamın üstüne kurgulasalar ikinci bir süleyman çakır efsanesi yaratır. ali sürmelidiyorum...başka söze gerek yok.