bugün

şehit cenazesinde tayyip erdoğan'a bakış atan çocuğu hepiniz gördünüz değil mi?
görmeyenler için;
görsel
(bkz: tayyibe öfkeyle bakan şehit çocuğu)

bir şehit çocuğu.
cumhurbaşkanı taziyesini sunuyor, ama çocuk babasını kaybetmiş.
belki o an aklından hiçbir şey geçmiyor, belki boşluğa bakıyor, belki cumhurbaşkanı ile tokalaştığının dahi farkında değil, muhtemelen de kendisine sakinleştirici ilaç verilmiş...
kısacası çocuk babasını kaybetmiş.

işte o çocuğun bu bakışı, birtakım kraldan çok kralcıları rahatsız etmiş.
ve hadsizce ve saygısızca bu küçük çocuğa saldırmışlar.
hatta fetö ile ilişkilendirmişler çocuğu ve ailesini.
onlara göre çocuk, tayyip erdoğan'a "nefretle" bakıyormuş, bunu "başkanlığın aleyhinde kullanmak için" yapıyorlarmış.

inanamadınız değil mi?
bir insan böyle bir kansızlık yapabilir mi diyorsunuz belki de.

bu saygısızlığı yapan, şehidimizin kemiklerini sızlatan şahıs şu;
https://twitter.com/eski_istanbulum

buyrun işte yaptıkları;

burada akit çocuğun rte'ye "nefretle baktığını" yazmış.
nasıl bakacaktı ki çocuk?
babasını kaybetmiş, belki de rahmetli babası tek parça bile değildi.
çocuğun reisine nefretle bakmasını hazmedemiyor.
https://twitter.com/eski_...status/807964552163889152
görsel

akit hızını alamıyor.
babasını kaybetmiş delikanlının bakışını içine sindiremiyor.
çünkü kraldan çok kralcı biri.
flooduna ve nefret söylemlerine devam ediyor şehit çocuğu hakkında.
utanmadan, sıkılmadan şehit çocuğuna ve şehidimizin ailesine fetöcü iması yapıyor ve ailenin araştırılmasını istiyor.
https://twitter.com/eski_...status/807965360406274048
görsel

şehit çocuğuna "seviyesiz" diyor.
"cumhurbaşkanına bu şekilde bakan bir şehit çocuğu seviyesiz davranmış" bu akite göre.
https://twitter.com/eski_...status/807965666737352704
görsel

flood devam ediyor.
ve şehitlerimizin kemiklerini sızlatacak bir paylaşım geliyor.
şehit ailelerinin şehitleri kullandığını ve "kendi ölülerinin üzerinde tepindiğini" yazıyor bu akit.
bu çocuğu berkin elvan ile rabıtalandırmaya çalışıyor.
cumhurbaşkanına bu şekilde bakan bir çocuk ancak berkin elvan olabilir iması yapıyor akit.
https://twitter.com/eski_...status/807966833223430146
görsel

yazık...
bu insan görünümlü hayvanlar aramızda.
pek tabi ki bu profil tüm akp seçmenini kapsamıyor, bunlar çoğunluğu trollüyerek yönlendiren azınlık bence.
cahil seçmen kitlesini bu tip aldatmacalarla etkiliyorlar.
daha dün gece patlamanın üzerinden henüz dakikalar geçmişken başkanlık sistemi propagandası yapanlar da bunlardı işte.
ama halk bu dolmaları yutmuyor.
halk bu trolleri tanıyor artık.
Boşuna oksijen tüketen bir adet çomardır. Evet çomardır ben bu lafı hiç kullanmazdım her zaman bana önyargılı bir kelime gibi gelirdi ama bakınız bu hesap sahibine ne kadar yakıştı. Şimdi bu hesap sahibi omurgasız bir an olsun kendini o şehit çocuğu olan kardeşimizin yerine koysun, o bombanın patlamasının sebebi cumhurbaşkanı veya değil ona laf söylemiyorum ama karşına gelmiş bir yöneticiye aynı bakışı atmaz mıydı. Yahut karşısına gelen yöneticiye bir laf etmez miydi. işte benim apolitik olmamda ki en büyük sebep nedir diye sorarsanız bu ve bunun gibi cahil insanların seviyesinde bir parti sempatizanlığı yapmak kanıma dokunuyor. O kardeşimizin o kinli bakışı, öfkesi, çaresizliği rüyalarınıza girsin her gece bu patlamaya sebep olanların korkulu rüyası olsun bu kandil gecesinde tek duam budur.
yalaka sistemin insanı, çocuk da olsa onurlu durana tahammül edemez.
tayyip adamların allahıdır önce bunu anlamanız gerekir, ondan sonra her şey normal gelecektir. onlara göre tayyip her konuda hatasızdır.
gözler önünde canı yanan kaybı büyük bir evladın hedef gösterilip harcanmaya çalışılmasıdır.

bu gazete ve bu taraftarlar azmettirici hedef gösterici, suça zemin hazırlayan toplum zararlısı bir yayın organıdır.
artık bu kadarı gerçekten fazla. çocuk babasını kaybetmiş çıkardığı olaya bak. bunları neyle besliyorlar bu kadar oluyorlar. insanlıktan utandırıyorlar. evet.
iyi günde, kötü günde sevgiyle bakmamız gereken, yerlerin ve göklerin yaratıcısı, ulu önder teyyip (ccc)'e öfkeyle bakan herhalde ateyiz çocuğa nefret kusan ak ittir.

sen inanmıyorsan inanma, ona inanan milyonlar var çocuk. zaten şeriyat geldiğinde mecburen inanacaksın. dinimiz amin.
adı üstünde

ak it.
gizli ak moronların zoruna giden paylaşım, gerçekleri söylemek ile kuru siyaset aynı şeyler değildir.
Şehitler umurlarında olsaydı şehit babasına karakteri bozuk diyen bir adamı desteklerler miydi?
Yalandan üzülmelerini yiyim onların.
Biri kendi pisliğini belli etmiş en azından.
Daha bunlar bunun gibi içlerinde dışarı kusamadıkları ne cerahatler barındırıyor herkes biliyor.
Üzerine şıçmaya tenezzül etmeyeceğim paçavranın bok yemesidir.
Garibim babasını o küçücük yaşında kaybetmiş, o çocuk şu an herkese kin kusuyordur.

Şurada iki hormon dengesizliği yüzünden canavarlaşabilen insanlarız, bunun yaşadığı ruhsal buhran bin kat daha büyük.

"ne yapsa yeridir".

Kayıp hepimizin ama en çok da onun işte.

Sosyal medyada ve hayatta şehitlere saydıranları gördükçe daha bir yanıyordur içi. Acısının üzerinden prim kasanları, hatta rtecilik yolunda bu çocuğun kayıplarını hiçe sayanları gördükçe "bu orospu çocukları için mi öldün baba?" diye kendini parçalıyordur.

Kötülük döner dolaşır sahibine döner çocuk, başımızdakiler alamasalarda zaman intikamımızı alacaktır.

O Kürt yavruları bu ülkeye yaptıklarını çok ağır ödeyecekler.
umarım aynı şeyler bu çocuğa nefret kusanların da başına gelir.
ölen bir polisin şehit olabilmesi için onun aile yakınlarından birinin cumhurbaşkanımıza böyle bakmaması gerekir. yoksa o kutsal makam şehitlikten iner. kafa bu!
nereden nasıl yalakalık yapsam da nemalansam diye uğraşan birinin hezeyanlardır.
ibreti alem için sikmek lazım bu yavşakları. babası ölen çocuğun üzerinden bile prim yapmaya çalışılıyor hepinizin mına koyim ak çomarlar.
insani duygulardan yoksun, beyni ve kalbi olmayan insan müsvettesidir. Acının ve sevginin ne oluğunu bilmediğinden salyalarını yüreği dağlanan küçük bir çocuğunun üzerine akıtmaktan çekinmez. Allah ıslah etsin onu. Merhamet ve insanlık yoksunu.
bu insanlar icin turkiye, vatan, asker, polis onemli degildir. bu insanlar icin varsa yoksa siyasi hareketleri ve liderleridir. inanilmaz bir durum yasaniyor bu guzel ulkede. yaw cocugun babasi sehit olmus, nasil bakmasini bekliyorlardi ???? bu nasil bir ruh halidirki bu cocuga bile bulasiyor bazi insanlar.

kaldiki bu cocuk erdogan'i sevmek zorunda mi ???? belik sevmiyordur. belki nefretle bakmistir. ne var bunda ?
"boynuna mı sarılsaydı amın oğlu, şerefini kitabını, anasını siktiğim evladı" diye yanıt vermek istediğim ak ittir!
Bir gün de Başkası adına Utanmıyayım Diyorum Ama Bu Boktan insanlar varken Ne Mümkün ! Ben şu şerefsiz Adına Senden Özür diliyorum Çocuk Hakkını Bu Millete Helal et Allah yar ve yardımcın olsun... Belki güneşli günler görürüz Mazlumun Zalime diz çöktürdüğü Belki Güzel günler görürüz insanların mutlu ve huzurlu olduğu Kötülüğün hüküm sürmediği !
Bu zihniyetin çocuklarla ne alip veremedigi var anlamiş degilim.

Edit:“Küçük Hanımlar Küçük Beyler”
Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı, bir mutluluk parıltısısınız.
Memleketi asıl aydınlığa boğacak sizsiniz.
Kendinizin ne kadar mühim, kıymetli olduğunuzu düşünerek,
Ona göre çalışınız.
Sizlerden çok şeyler bekliyoruz!
bazen bakışlar sadece anlatır bazen susarsın bazen hayat o kadar oruspu çocuğudur ki susmana rağmen çektiklerini rağmen hala elini senden çekmez işte o oruspu çocuğu kısmı bütün akitlere gelsin.
Eskiden şehit yakınına saygıda kusur olmazdı. Şimdi bu şerefsizler kalkmış insanların acılarını görmezden gelip ve bundan utanmadan hadsizce onları suçluyorlar hareketlerinden dolayı. Diyecek hic bir şey yok. O çocuğun bakışı benim içimi delip geçerken bunlar suratlarina tükürülmedigine şükretmeli.
saldırıyı yapan alçaklardan daha fazla vatan haini olabilecek zihniyetin işidir.
hep diyorum; pkk, işid falan hikaye. asıl terörist, asıl vatan haini bunun gibileri.