bugün

Sırf bu yüzden akp'ye oy atmak acizlik ve hatta ihanet sayılabilir.

http://www.youtube.com/watch?v=s_7KPdPL6qg
(bkz: ihanet)
postalcıların 1000. kez kullanmaya çalıştıkları slogan.
"bundan 30 sene önce tayyip erdoğan bunları demiş o yüzden şimdi oyunuzu bana verin" diyebilecek kadar aciz durumda olduklarını görmek sevindirici.

birde akıllı sanarlar kendilerini full halini vermezler. ne demiş tam olarak araştırmazlar. zira araştırmak ve öğrenmek bilinmeyen kelimelerdir onlar için.
gevşek ve yavşak ağızdan çıkan, şehit edenleride kutlamalarla sınırda karşılatan zihin.
bu söz tayyip erdoğanın sölediği nice sözlerdir biridir. bir diğerleri için de vatandaşa ananı da al git demesi, göçük altında kalan maden işçileri için ölüm onların kaderidir demesi ve bunları halkın göre göre hala akp ye oy vermesi gerçekten acınası bir olaydır.yazık.
çokmu eski buldunuz bu lafı pekala ozaman biraz kitap okuyun da özelleştirmelerle satıldığımızı,suriye sınırındaki toprakları yahudilere kiraladıklarını,türkiyem şarkısının yasaklandığını,Kürt açılımıyla türkiyenin nasıl bölündüğünü vs. görün.inanın o kadar çok ihanet varki hangisini yazsam bilemiyorum.
Devlet bahçelinin sıkıştığı durumlarda araya sıkıştırdığı bir aptalca kelime.
bir allahtan korkmazlık sözü. şehitlik mertebesi peygamberlikten sonraki en kutsal mertebedir.
bir (bkz: teröristleri çoban zannettik) değildir.

sorumluların(!) terörist(ler)e "çoban(lar)" demesi, askerimize (bkz: şehit) dememize neden olduğu gerçeği apaçık ortada ike bir kelle lafı sürekli dillendirilmesi neyi örtbas etmenin çabası.

(bkz: Şehit Asteğmen Bozkuş) un anı defterinden(ruhun şad olsun);

"Bugün var ya aşkım... Bu terörün bitmeyeceğine bir kere daha şahit oldum. Gözümüzün önünden on katır on kişi geçiyor, "gidelim öldürelim" diyoruz göndermiyorlar. Helikopter çağırıyoruz yollamıyorlar. Bi de bunun üzerine adamları telsizlerinden de dinliyoruz. Hala elimizi kolumuzu bağlı tutuyorlar, çıldırıyoruz. Adamlar resmen önümüzden geçiyor. Biz de öyle salak saçma dağ başında bekliyoruz, neye kime hizmet ettiğimizi bilmiyoruz, ilk defa burada bulunuşumuzun boş olduğunu anladım."

"O sabah sana demiştim ya terörist ve dolu katırlar gördük bir şey yapamadık diye, ********ler ellerini kollarını sallaya sallaya gittiler yüklerini boşaltıp geri döndüler ve biz gene bir şey yapamadık. Emir vermedi üstlerimiz. Gene "gidelim" dedik "bırakın gitsinler" dediler. Başlarım böyle işe dedik, elimizi kolumuzu bağladık. Ne kadar saçma bir şey. Çıldırdık çaresizlikten. On tane adam vardı, parçalardık ********leri. Manyak gibi durduk yerimizde."
hala buna takılı kalmış yazarları gösteren yanlış söylem.

- sekiz yıldır iktidarda olan bir partiyi hala yok sayın dedi yok özelleştirmelerle satıyor ülkeyi yok ananıda al git dedi diye mi eleştiriyorsunuz. akp'li falanda değilim bilesin. proje koyacaksın. devlet bahçeli'nin ağzından bir tek proje duymadım.duysam ona vericem, eh kemal kılıçdaroğlu biraz biraz proje açıklıyor ileride ona veririm oyumu ama hali hazırda yerel seçim haricinde oy kullanmamaya devam ediyorum. ha merak etme yerelde ideolojik manada bana ters gelen bir partiye oy verdim, çünkü başkan adayı on numara adamdı. yani bu çocukça yok sayın yok ananı da al git faanları bırakın artık.
hala bu zihniyeti savunanlar var. unutmayın, unutturmayın.
türkiye cumhuriyeti başbakanının kırdığı pottur. ananı al gitler ve kelle söylemleri bir insanın kişiliğini göstermektedir. ülkemizde partiler krallık gibi yönetildiğinden bu kişi bu parti demektir. bu kişinin elbette kişiliğine de bakılacaktır oy verilirken. bunu çocukluk olarak görenlerin mantıkları sakat işliyor bence. ayrıca böyle sözler dünyanın her yerinde aynı etkiye neden olur.

özelleştirmeler ile ülkenin satılması olayına gelince bunu eleştirmek nasıl mantıksız ve çocukça olabilir enteresan. bu tamamen siyasi ve ekonomik bir eylem ve buna verilecek tepki ya da destek de öyle.

ayrıca söz konusu partiye oy vermemek için sebepler sadece bunlar da değil. şahsen polis alımı ve kpss sınavlarında ortaya çıkmış rezaletlerin bile yeterince güçlü sebepler olduğunu düşünüyorum.

proje dediğimizde de parti programlarını kaçımız okuyoruz acaba? ben şöyle üstün körü en fazla oy almış üç partinin programlarına baktım. tamamını ben de okumadım. ama ana hatlar hep benzer. biraz tarım ve hayvancılık konusuna daha detaylı baktım. aynı çözümler üç partinin programında da sunulmuş. istanbul'a kanal yapımı projesi sizleri cezbedebiliyorsa ona bir şey diyemem tabi.*

ama akp'nin sitesinin daha anlaşılır ve kolay ulaşılır dizayn edildiğini söyleyebilirim. siteden parti programını liknklere tıklayarak okumak pdf formatından çok daha kullanışlı.

şuna oy verin buna oy verin dememi sallayan olacağından değil ama kimseye oy verilmesini tavsiye edemiyorum malesef. ama mevcut olana oy vermemek için sebep bulamıyorsanız en basitinden parti ismindeki "adalet" kısmının bom boş olması bile yeter sebeptir.
vatanı için can vermiş o yüce insanlara yapılmış en büyük saygısızlıktır. ve şunu düşünememişler anladığım kadarı ile. o yüce insanlar olmasa şimdi oturdukları koltukta küplerini doldurmak yerine sömürge olarak köle olarak yaşacaklardı. ve inşallah öylede olur. köle olup sömürge olsunlarki yaptıkları şerefsizliğin farkına varabilsinler.
Tayyip Erdoğan' ın sözüdür.
mhp'nin ve chp'nin projesi olmadığını söylüyorsunuz.Seçim beyannamelerini okuyun,projeleride rahatça bulabilirsiniz,hilal kart vs. birçok çalışmaları var bu siyasi partilerin ama işte bunları reklam yapacak fethullahçı kanalları yok,yandaş medyası yok.onlarca gazetesi yüzlerce televizyonu yok.Şu soruyuda akp'nin cevaplaması lazımdır.iktidar olmadan 1 sene önce her ilçede başkanlık açaçak parayı kimden temin etti?
başbakanın gafıdır.
türkiye cumhuriyetini 10 yıldır yöneten kişiyi kınamak , aşşağılamak için unutturulmamalıymış efendim.
10 yıldır yöneten bir kişi var ve sen anca "şehide kelle dedi ananı al git dedi" diyebiliyorsun. gaf yapmış her insan gibi hemde koca 10 yılda 2 tane. (bir de kk ya bakın daha kaç yıl oldu düzineleri geçti)

birde "mayınlı araziyi israile satmaya çalıştı" iftirası var ki akıllara zarar.
arkadaş , ihale ye açılmıştı isteyen girerdi. ama hayır postal buyurmuş br kere israil diye , israil dendiyse israildir değilmi postal yalamaktan dili köseleye dönmüş arkadaş?

10 yıldır ülkeyi yönetiyor , anca iftira ile yaptığı gafları ile vurmaya çalışıyorsunuz o da komik oluyor sadece.
demekki o kadar iyi yönetmiş adam ülkeyi , baksanıza anca "ama 40 sene evvel şunu dedin" diyebiliyorlar.
bunu savunan zihniyetin askerde şehit olması en içten dileğimizdir.

ama bir dakika lan, bunlar o kutsal mertebeye erişecek kadar asil değiller ki!
40 sene önce söylendiğini iddia edenlerin olduğu gaftır. daha üzerinden öyle uzun yıllar geçmedi. ama bu adam karne ile ekmek alınmasından bahsediyor seçim meydanlarında. ekmeğin karne ile dağıtılması 2. dünya savaşının sürdüğü 1941 yılının sonlarında başlamıştır. yani tüm dünyada yokluğun olduğu zamanlarda. kaç yıl olduğunu o güzel kafalarınızın hesabına bırakıyorum.

not: "Mhp chp nin diyecek birşey bulamayınca söyledikleri söz." diyenlere o kadar yazı yazdık başka söz yok diyeceğinize okumak için yanlış organ kullanmayı bırakın diyorum.
asker üzerinden rant sağlayan aciz partizancıkların feryadı.
oğlu kocaa (!) 21 gün askerlik yaptığı halde eleştirilmiş, çiftçiye masumca (!) "ananı da al git" dediği için eleştirilmiş, evladı için bi gemicik (!) aldı diye adı dolandırıcıya çıkmış bir başbakanın vatan savunması için canını veren insanlara hitap şeklidir.
ay yazık ya ona çok yükleniyorlar.
mevcut başbakanın şehit askerlere ettiği hakarettir. bunula olsa kıvırdığında anlaşılır. birde terörist başına sayın demesi vardır.
mecliste şehit annesine bayrak açtığı için akp'li vekillerin yapmadığıda kalmamıştır. valisini, kaymakamını, polisini, vekilini gönderip gelen pkklılarıda alkışlatmıştır. bunları kabul etmemekle de daha bir küçülmeleri ayrı bir sorundur.
(bkz: yanar döner)
Eğer yarın birgün bu sözlüktekilerin kardeşi,oğlu,babası şehit olursa o zaman beni daha iyi anlayacaklardır.
olum canımız yanıyor. bari burada siyaset yapmayın. insanlar ölüyor terbiyesizler. alın siyasetinizi sokun kendinize ya.
başbakan söylemi.
2 oy için yapılan eylemlerdendir.
güncel Önemli Başlıklar