bugün

şarkıyı dinlerken bir kısmında gaza gelinip yapılabilecek bir olaydır. saat biraz da geçse, ailenizden tepki alabilirsiniz.
(bkz: napıyosun oğlum manyak mısın saate bak bi!)
Sözlerini de bilmeyip nakarat kısmında sadece melodiye eşlik edilerek bağırılan kısımdır. insanı rahatlatır.
ayna karşısında yapılırsa eğer, bir elvis bir tarkan havası yakalanır.
insan rahatlatma eylemlerini gerçekleştiren insan.
Manik atak olabilir. *
kısaca coşmak diyebiliriz şarkıda güzel ise tadından yinmez.
volkan patlaması gibidir. introda sabredilir, girişte dinlenir, nakaratta allah ne verdiyse yardırılır.
şarkının manidar kısmında yapılması gereken harekettir.

örneğin;

aşşşk kırıntısıylaaa doymaktansaaaaaaaaaaaa tek başıma aç kalırım bu hayattaaaaaaaaaaaaa şeklinde olabildiği gibi

suavementeeeeee bessameeeeeeeeeeeeeeeee şeklinde de olabilir.

ya da haydi lilililililililii yar haydi lilililili yar şekliyle de çoğu kesime hitap etmektedir. *
http://www.youtube.com/watch?v=dXDnH0mxe6c&feature=related

"noluurr nolurr noluurrr" diye arada yaptığım eylemdir.
dinlemiş olduğum müzik türünde yapıldığı an garip ve gülünç sonuçlar doğurabilecek olan etkinliktir.

(bkz: black metal)
içilen biraların tesir etmeye başladığının göstergesi olabilir.
Güzel sesini komşulara dinletme şansı veren olay.
içgüdüsel davranış. böğürme böğürtlenim böğ. komşular polis çağırıyor her defasında baritonum kom. ses teline kıyma artık. sirenim.

"seni chooqs sefiyom"
gecenin bir yarısı 'aşkııın tenimeee çook yakışacak' diye bağırmamla annemin odaya dalıp 'başına mı vurdu ' diyerek sonuçlanan olay.
(bkz: lethe)

bir aralar alarm sesimdi. çalar dururdu ve ben nakarat kısmına gelince ona eşlik etmeden uyanamazdım.
müzik ruhun gıdası ya hani. o kısım da ruhun şaha kalkması efendim.
annenin içeriden gelip ''ne var? '' sorusuyla karşılaşınca aşırı tepki verdiğinin farkına varmakla sonuçlanan eylemdir.