bugün

sizin zihniyetinizden de dininizden de zekanızdan da varlığınızdan da nefret ettim artık.
toplu halde yandığınızı görsem oh çekecek hale geldim.
canavar yarattınız masum, naif insanlardan..!
bokunuzda boğulun yanına koyduğumun evlatları..!!
Taşları bağlayıp itleri salmaya bir örnektir.
Reina katliamcısı serbest, fetos serbest, ne istediyse verenler serbest, türkiyede tedavi ettirilen ısid liderleri serbest, milletin a*ına koyacagız diyen işadamı serbest, apo adadaki lüks otelinde ama içip içip youtube'a video yükleyen barbi tutuklu.

Haa bir de Sarhoş araba kullanırken Polis öldüren zengin yandaş çocugu vardı sırtı sıvazlanarak serbest bırakılan.

ikiyüzlüler.
türkiye' deki siyasal sistemi, gidişatı, her gün yoğunlaşan yobaz, gerici baskıyı artık sindiremeyen çok da önemli olmayan birinin paketlenmesi bana göre çok büyük ve gerekli bir şeydeğildir, ancak;

modacı barbaros şansal' ın her şeye rağmen ülkesi hakkında her ne kadar ifade etmek istediği şeyler farklı ise bile, o şekilde konuşması da yanlış ve suçtur.

herkes ne konuştuğunu bilecek kısaca. muhalefet edeyim derken, vatandaşı olduğunuz ülkenin tüzel kişiliğine hakaret etme hakkı vermez yasalar size. yöneticileri eleştirebilirsiniz, sistemi eleştirebilirsiniz, bunu bir çok cümleyle anlatabilirsiniz. ama içinde sizin görüşünüzden milyonlarca insan dahi yaşarken , kendi ülkenize bu şekilde küfür edemezsiniz, alay edemezsiniz, ülkenizi küçük düşürücü, o ülke insanlarını rencide edici videoları tüm ülkenin izleyebileceği şekilde sosyal medyaya yükleyemezsiniz. söylediği sözler kendisi kadar laik, sosyal, demokrat atatürkçü birey olarak beni de rahatsız ve rencide etmiştir.

sonuç olarak kendini iyi savunması durumunda, sözlerinin güttüğü amacın çok yanlış cümlelerle ifade ettiğini izah edebilmesi ve mahkemeyi ikna edebilmesi halinde tutuklanmaktan belki kurtulabilecektir.

ancak ülkenin genel durumuna, şahsın toplumda tanınmış ve söylediklerinin bir kesim tarafından dikkate alınmaya değer bulunacak bir şahıs olmasına, işlediği suçun internet yoluyla işlenmiş olmasına göre yüksek ihtimalle tutuklanacağını düşünüyorum.
güncel Önemli Başlıklar