bugün

sözlüğü açıp üye girişi yaparken, sağ tarafta çıkan balık, tarla, ot, çiçek gibi anlamlı resimlerdir. az önce kardeşime turuncu bir japon balığı, bana ise tarladaki bir kız çocuğu denk geldi. * güzel bir uygulama, ufkumuz açıldı sözlüğe girerken.
(bkz: resim çizilir fotoğraf çekilir)
uludağ moderasyonu tarafından uygulamaya konmuş güzel fikirdir. beğenerek bakıyoruz resimlere.
şaşı bak şaşır şeklinde bakılırsa sözlüğün kodlarının görülebildiği resimlerdir.
dikkatli baktığınızda zall ın sözlük hesabının şifresini görebileceğiniz fotoğraflardır.
anlamını bir türlü anlayamadığım resimlerdir. "bize bir mesj mı verilmektedir?" "verilmekteyse biri beni dürtsün!" dediğim resimlerdir.
sürekli çayırda gezen küçük kız çocuğuna rastlamaktayımdır.

(bkz: yoksa bu bir işaret mi)

edit: yok bu kesin bir işaret olmalıdır. şimdi de patika çıkmıştır. (bkz: küçük kızı al ve patikayı izle!)
(bkz: login sayfasındaki balık resmi)
bok atıyormuş gibi olmasın ama (yok lan olsun olsun);

(bkz: sozluge eklenen ozelliklerin mega gereksiz olmasi)

başta zall'a atılan özel mesajların cevabının gelmemesi ve istatistik bölümü içeriğinin zayıf olması gibi bir milyon tane eksiği var sözlüğün. bu tarz fanteziler sonra da denenebilir.
aralarında adult material içeren fotoların da bulunduğu fasilite. şaka lan yobazlar hemen ayaklanmayın.
her alanda komplo teorisi bombardımanına tutulmuş ve alışkanlığa evrilmiş naçiz bünyenin, sürekli balık resmi görmesi karşısında "bu bana sazan demek mi istiyor" biçiminde işkillenmesine yol açan durumdur.

düzeltme: laedri uyardı, doğrusu işkilleme imiş. ben böyle kıçımdan başımdan yeni kelimeler uyduruyorum mütemadiyen.
galatasaray lisesi kültür ve sanat festivali bir de resimdeki balık. bir mesaj verilmeye çalışılıyor. evet evet derin devletin haberleştiği mecra uludag sözlük.
resimlerle bir şey mi anlatılmak istenmiştir bilinmez, gelişmeler kısmında bahsedilmemiştir çünkü bu uygulamadan. açıklama yapılacaktır elbet ama gereksiz bulunan hededir ki sözlükte bir çok eksik varken böyle şeylere gerek var mıdır yoksa bu ufak şeyler başlangıç mıdır? orası da bilinmez, bekleyip görmek lazım.
sozluk moderasyonunun küresel ısınmaya karşı ne kadar duyarlı olduğunun göstergesi. * *
*. ilk önce güvenlik fotosu mu diye düşündüren, güzel bir uygulama, ayrıca yazarların çektikleri fotolar yer alsa daha şık mı olur ne
balık resmi,kırdaki kız,otoyol,sahildeki yaşlı adam resimlerine rastlanmıştır...

(bkz: zall çalışıyor)
Bunun bir de resmin altında yazara mesaj verenli versiyonu vardır * ki, kişinin hayatı sorgulamasına sebebiyet verir. *
(bkz: sözlüğe girişte solunan görevimiz tehlike havasi)
yuklenmeden tahminde bulunulmasi ve tahminin giriste bir yere "kirdaki kiz", "terlik gibi duran japon baligi".. vb. seklinde yazilip onay alinmasi gereken resimler.
constantine gibi oldu *

buarada 7 nolu resim, burzum'un filosofem albumu kapagi resmini~http://img485.imageshack....hp?image=filosofemqk1.jpg~ feci sekilde andirmaktadir.
1 nolu resimdeki kadının göğüs uçları görünüyor. Sayfanın başına gidemeyecek kadar sabırsız(!) arkadaşlar için: http://www.uludagsozluk.com/res/loginback1.jpg
yeni çıkan uludağ zamazingolarından...

üye girişe basınca kullanıcı adının hemen yanında yer alıyor. üç tane balık tutan adamcık gördüm ben. böylece ülke gelişiyor kalkınıyor, turizm artıyor, ab krakerleri çiz kek oluyor...

velhasıl güzel bi şiy...
sahte yazarları şaşırtmak için kurulan tuzaktır. sahte yazarlar sözlüğün böyle şeyler yapamayacağını düşündüğünden " ulan biz yanlış yere geldik galiba. dönelim" şeklinde sözlükten uzaklaşmış olacaklar.* *
zall ın sözlüğün bandwidthinin artması sonucu yaptığını düşündüğüm alengirli resimlerdir. bu zall'ın godaddy'e * kişisel gıcıklığından kaynaklanan bir şey olabilir. veya hiçbir sebebi olmadan sadece keyfiyet unsuru da olabilir. yine de güzel değişik olmuş. bence sol frameye de yanıp sönen alengirli ışıklar takılsın üst frame de süslensin çok güzel olur çok.
Üye girişi yaparken karşıma çıkan, garip bakışlı * japon kızla dumur olup, 5 dakika kendime gelemememi sağlayan resim.
* ilginç gibi görünen ama sanki insanlar giriş yapana kadar seyretsin diye konmuş olabilir dedirten resimlerdir.