bugün

mr nobody filminde, nobody nin anılarından birinde geçen olay.

--spoiler--
ne tesadüftür ki çocukken aşık olduğunu iddia ettiği kızın annesi ile çocuğun babası bunlar ergenken evleniyorlar. bunlar da yıllar sonra kavuşmanın acısını çılgınlar gibi sevişerek çıkartıyorlar. (bkz: juno temple) (bkz: üzümlü kekim)
--spoiler--
mr nobody falan dinlenmeden kurmayı bırak kurmayı hayal edenin dahil tahtasının zükülmesi gereken olaydır. üveyi aslı mı var lan bu işin kardeş kardeştir. arada illa kan bağı mı olması lazım ayıp bir şey olması için.
Bir amca kızıyla evlenmek değildir.

Avrupalı bize sapık gözüyle bakıyor.
üvey kardeş kavramını anlamak lazım,
anne bir baba ayrı : üvey kardeş
baba bir anne ayrı : üvey kardeş
anne baba ayrı : yabancı

mr.nobody filminde üvey kardeş durumu yoktur, "sister in law" durumu vardır, step sis fantazisi kurmayın yani *
herhangi bir şekilde ebeveyinlerden biri ortak olması durumunda üvey kardeşlik durumu vardır, sevişmeyin lan...5 milyar insan var..kardeşinize hallenmeyin amk...
ya ben sizin cibiliyetinizi s... ya. trollügün de bir sınırı var.
ben step sis fantazisi değil juno temple fantazisi kuruyorum. sister in law baldız demek. mr. nobody filminde çocuğun babası ile kızın annesi evleniyorlar. direkt step sister olayı var.

ayrıca anne babaları evlenmeden önce çocuklar evlenselerdi problem olamayacaktı ancak onlar evlenince birbirleri ile gen bağı olmayan ve çocukluk aşıkları bu gençler birbirleri ile sevişemeyecek mi? bence kesinlikle sevişmeliler. ebeveynlerin birbirini sikmesi buna engel değil. ne alakası var?

yine ekleyeyim step sis gibi bir fantazim yok. ancak mr. nobody deki ilişkiyi onaylıyorum. şunu da eklemekte fayda var (çünkü buradan bir linç gelebilir); bu bütün step sis durumlarını onayladığım anlamına gelmiyor. sadece bu durum özelinde geçerli.
(bkz: ensest)
ensestlikle hiç bir şekilde alakası olmayan durumdur. kan bağı yoktur. yaparsanız zinadır evet sevgilinle yiyişmen nasıl günahsa üvey ablanla sevişmen de o denli günahtır. fazladan bir günahı falan söz konusu değildir.
üvey kız kardeşi olanları ilgilendiren durumdur.