bugün

(bkz: bi gün yılmaz hocaların lokalde skişiyoruz)
edit: başlık başıma kalmış
(bkz: kızla sevişiyorsun allah la değil)
(bkz: gomik la)
sevaptır.
caiz değildir.
ayıptır.
günahtır.
çünkü tanrı kızları yaratmıştır.

erkekler de kadınları.

--spoiler--

that' s why we created faith !

--spoiler--
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)*
(bkz: yalanım varsa şurdan şuraya sevişmek nasip olmasın)
(bkz: yazarin fantezilerini gercekmis gibi anlatmasi)
önce gece lambası söner, sonra kitaplıktaki kitaplar yıkılır, birden ay doğar sonra batar, iyi bir çocuk olursan deprem bile yaratabilirsin. arkadaşım amacın nedir yahu, ne skim sonik başlıklar bunlar... sözlüğe zerre faydası olmayan başlıklar silinir diye bir kural var, itinayla hatırlatılır...
üstüne allah yazan kolye takan kızla sevişmek günah olmayabilir. yalnız eğer "üstünde" allah yazan kolye takan kızla sevişirseniz günaha girersiniz. belki de günah size.

düzeltme: unutmadan, üstüne kolye takmak da bi' tanımlanırsa fena olmaz.

sevişin gayri.
kolye çıkarıldıktan sonra gerçekleştirilmesi gereken cinsel aktivitedir.
(bkz: çektim çakıyı atladım aslanın üstüne)
(bkz: atma ziya)

edit : o değilde hikayenin kahramanı nasıl bir hayvansa* artık kolyeyi yalayıp yuttuktan sonra fark etmiş. la havle velaşante mikantare.
cevşen denen şeyle tuvalete girildiğinde bi sıkıntı olmadığından, allah yazan kolye takan kızla sevişilmeyecek şeklinde bi sıkıntının olmaması gereken durumdur.*
(bkz: bsgçkg)
(bkz: allah allah)
sevişirken ''oohh allahhımm'' deyip gavur hemcinslerine özenen ya da onların sex ifadelerini oryantalist bir stile indirgeyen kadınlarla sevişmenin bi alt sınıfı olan sevişme çeşididir.vazgeçilip vazgeçilmeyeceği kişinin inancına bağlıdır.bizde her türlü diyorsanız o ayrı mesele tabi.
(bkz: allah allah diyipte geçme)
allah allah demenize sebep olabilecek durumdur.