bugün

video fena müzik efsane.

izlenir.

evet.
(bkz: sahuru sakata getirmek için yapılacaklar)
tro olabilir?
Niye lan niye bir insan boyle bir videoyu çeker de kaydeder de ortamlara düşer? Hafi düştün bu şarkıyla nasıl düştün? Nasıl iştahın geldi de kıvırdın? Ayrıca bunun üniversiteli tuğçe olduğu nerde yazıyor? Kafamda deli sorular.
görsel
ulan sıska kezbanin teki yaa.
hayatimdan 3.33 dakikami çaldı kevase..
Muzik seçimi kötü ve senkronlarda uyumsuzluk var. Buna karşın Kendinden emin dans etmesi ise olumlu ve gelişmeye açık. Ben evet diyorum.
hiç hoş değil.
Gayet başarılı.
akp döneminde soyunmuştur.
akp dönemimde gerçekleşmiştir.
Başarılı bulduğum performanstır. Yalnız kadın varoş gülüne benziyor. Mahallenin kekolarına meze olmaktan öteye gidemez.
3.33 dk 2 figürü tekrar ederek geçti. Şarkı seçimi de efsane.

Kodumun varoşu seni.
içimi titretmiştir.
Hadi kızın türk olmadığını anlamadınız, amk duvarın ortasındaki tip b prizi demi görmüyorsunuz. Tip b priz ne amk diyen varsa başta abd olmak üzere kuzey amerikada kullanılan 110 voltluk priz çeşidi. Kız zaten türke benzemiyor biz de o elmacık kemiklerine sahip insan kolay bulunmaz artı ne kadar rahat olsa da bir türk kızı böyle bir dansta yüzünü göstermez gösterirse salaktır zaten.

Hepiniz abazasınız.

Edit: ses ve görüntü uyumu başarılı adamın hakkını yemeyelim.
siktirin lan beğenmemişlermiş. ulan bu abazalar çok iki yüzlü amk.

kızın fiziği düzgün. dansı da normal işte aq armağan çağlayan gibi figür migür yorumu yapıyosunuz d:
Ver mehteriiiiiiii.
şahanedir.
Tam şertleşiyorum bi zıplama hissi geliyor kanguruyum sanki lan hadi diyorum kafamda bir sürü sorular var. olacak gibi oluyorum ama full depo da değil tannuuuusum.
ilerleyen zamanlarda bi tarikata girer kapanır kendini birine ittirir milli mücadelenin sembol isimlerine söver bir gecede cahil kaldıkcılardan olur böyle birini tanıyorum biliyoruz da konuşuyoruz ...
Şarki lens mi pampa?

Boylesi Leş bir şarkı eşliğinde böylesi hevesle kıç sallayanini da ilk defa görüyorum. saskinim.
zıplıyo herkes kanguru sanki.
elektirik fişinden gördüğüm kadarıyla amerika orası.

ya tuğçe amerkaya gitmişse nolcek ? olabilir.
Tipik türk erkeğini de göstermiştir aynı zamanda.
Tipik türk erkeği bir kızı elde etmek için her boku yapar, elde edemezse veya elde edemeyeceğini anlarsa da o kızı kötüler; orospu, kaşar ilan eder.
Kızı elde etmesi mümkün olsa, onun köpeği olacak olanlar şimdi burda gelip de tüh kaka yapmasınlar mk.

Gayet seksi ve güzel bir kızdır. Dansı da harikadır.
nasıl bi abazasınız hiç mi bikinili kız görmediniz, buna striptiz denmez. striptiz naked olur.