bugün

her üniversite'de yapılır bu hedeler. çoğunlukla partiler olur bazende geziler ve balolar. okul hayatı boyunca kar sağlamak amacı güden zeki öğrenciler bu organizasyonları düzenler. katılımcıların bir çoğu kız kaldırmak için gelir.

(bkz: kız kaldırmak)
üniversiteye yeni adımını atan genç sosyalleşmek adına önüne gelen bütün topluluklara, birbirleriyle çelişseler bile üye olur.
(bkz: türk japon iletişim topluluğu)
(bkz: amerikan futbol takımı)
(bkz: sosyalist düşünce topluluğu)
(bkz: atatürkçü gençlik topluluğu) *
frpkulübü açmak. hayatımda bu kadar zavallıca bir şeye daha rastlamadım. böyle sosyalleşecekseniz, gidin kendinizi gebertin daha iyi.

-ben büyücü ak recep, ve şimdi sana kululambia büyüsü yapıyorum!!
+ve ben onurlu savaşçı mingus oğlu necati. büyünü onurlu demirci tekin'in kalkanıyla savuşturuyorum.
-bu karşılığının ardından karanlıklara karışıyorum.

bu ne lan? manyak mısınız? koskoca adamlar olmuşsunuz bizim çocukken oynadığımız oyunları oynuyorsunuz hasta ruhlular. hepsinin tek hayali "ulan şunları bi yenip kral olayım da, bu kulübe elbet bi prenses gelir. hatır hatır sex role play'ine sararız onla."dır. halbuki bütün kızlar, sinema, dans, cart curt kulüplerindedir. sizin gibi manyakları napsınlar?
ne yazik ki :

(bkz: uyusturucu kullanmak)
(bkz: kahvede batak oynamak)
biz anca böyle sosyalleşiyorduk aga.
büyüyünce unutulur.
"quantum fiziği kulübüne" katılmak. *
yaşanmış bir olay.
+ hacı şu kız ne güzelmiş ya!
- hangisi?
+ şu gazete okuyan. sizin sınıfta mı?
- evet.
+ bi ara okeye çağırsana muhabet kuralım!
Abazanların hedefindeki bilimum okulda bulunan öğrenci grupları konseyleridir amaç içerik değildir içeriye girenlerdir onun için ne içerikten haberleri olur ne de hedefledikleri içeri girenlerden.. en son soluğu şenliklerde alırlar ama ordanda bir şey çıkmaz bu arkadaşlara ilginç olan şudur ki sosyalleşmek adı altında abazan kalmaktır evet en acısıda budur.
ortamlarda asosyal rolü yapmak sosyalleşmeye çalışmanın en büyük belirtisidir. hanım kızlarımız kısa küt kestirdikleri dalgalı saçlarıyla, kısa, paspal şortlarıyla, anneanne gözlükleriyle, ellerinde sülale boyu cips paketleriyle otururlar bir köşede. yağız delikanlılarımız kısa kestirdikleri saçlarıyla (çoğunlukla arkadaş elinden çıkma), halka küpeleri, şiş gözleriyle başka bir köşede beklerler. arada sırada dudaklarından o grup müthişötesi, bu film sıradışı kalıplarından başka bir s.k duyulmasa da onlar ortamların sosyalleşmek için sırtlan gibi kumpas kuran üyeleridir.
zırt pırt fotoğraf çektirmek. çevrenize bir bakın her yerdeler.
ders çalışmak.Özellikle teknik bir bölümde okuyorsanız ilk sene saçı jöleli vucut yapmış geyik muhabbetli tipler daha popülerdir ve daha sosyal gözükürler.Ders çalışan öğrencimizinde amacı okulunu iyi bir notla bitirmektir.Fakat zaman geçtikçe sınıfları atladıkça dersler girdikçe insanlara, ihtiyaç pramidindeki ihityaclar değişir.Dersleri geçmek zaruret olmuştur.Ders bırakırsan alttan evden paran kesilir bu cocuk dersi işi gücü bıraktı diye yani sosyalleşme çalışmaları para ile doğru orantıda azalır.işte bu noktada ders çalışan öğrenci ortaya cıkar herkes tarafından aranılan ihtiyac duyulan kişi, arkadaşlarının ihtiyaclarını karşılaması karşısında bazı ayrıcalıklara ve kıyaklara nail olur.Örneğin projede yardım isteyen bir arkadaş cat kapı fıstık gibi bir hatunla gelmektedir ve hatun çalışkan öğrencimize rezervedir.Bir başka örnekte ise toplu halde bir yere gidilecektir çalışkan öğrenci gitmiyorum derse kimse gitmez gidelim derse herkes gider cünkü o komunitenin beyni olmustur.Sosyal ağı yönlendiren router görevini almıştır.Üniversiteye ilk geldikleri zamanda sosyaleşem diye elli takla atanlarada götüyle gülmektedir artık başından beri bunları planladıysa çalışkan öğrenci.
(bkz: komşudan tuz isteme bahanesi)
%100 çalışıyor *
donsuz koridorda depar atmak..
*
(bkz: aiesec)
(bkz: aegee)
tabi ki kampüseks. üni yıllarında tüm kampüsle sevişmiş bir insan olarak söylüyorum mükemmeldir.
bir mühendis olarak iibf kantininde takılmak.
çimlerde yatmak. aslında ailecek pikniğe gidince hep yapıyosun ama kampüs içinde yapınca ayrı bir boyut kazanıyor sanırsın.
sınıfça kaynaşmak adına salak mekanlara gidilir ve salak muhabbetler yapılır. (ama fazla sürmez gruplaşmalar olur ve herkes kendi yoluna naşlar)
(bkz: ota boka hede demek)
Eğer Amerika'nın herhangi bir eyaletinde üniversite okuyarsanız ve bu eyaletlerden de North Carolina'nın UNC adlı üniversitesindeyseniz, kampüsü çıplak koşmak, hemen hemen haftanın hergünü yapılan partilere gitmek (sex partisi değil çoşmayın beyler), kızlarla strip poker oynamak ardını siz düşünün efenim, fifa 2010 turnuvası yaptıktan sonra mariuhana sarmak(yavşak kuzenimde makinesi var, incecik sarıyor pezevenk).Marihuana içerken öksürene karambol yapmak.( Bana yapmaya yeltendiler sonları pek iyi olmadı.)
(bkz: home party)
bazılar için: (bkz: abi evi)
(bkz: taşra üniversite partileri)
öğrenci kluplerine katılmak. hiç bi bok olmaz öylecekatılmış bulunursunuz.
bahar şenliklerine katılmak. içip içip sarhoş olursunuz onuda elinize yüzünüze bulaştırırsınız.
en iyisi üniversitede sosyalleşmekten vazgeçip dalgana bakmaktır.
güncel Önemli Başlıklar