bugün

(bkz: kopya vermek)
söyleyenin,bari okulun adını da söyleseydi dediğim,beni kastırıp geçiş yapmaya teşvik edecek söz.zira bizim okuldakiler vermiyorlar.*
üniversite öncesi insanı motive eden ancak gerçeklerle yüzleşildiğinde hayal kırıklığıyla son bulan bi durum. ayrıca ordaki bütün kızların bu şekilde düşünülmesi onlara haksızlık yapmaktır. universite burası genelev mi!
abartmayın yok ööle bişi diye hemen cevap verilebilir..
abazan ergenlerin bir türlü tadamadıkları sex olayını speküle edislerini sergileyen söylem.
öss'ye çalışılmasına yardımcı etken
(bkz: ayar verilmez alınır)
öss yolundaki erkek öğrencileri gaza getirme ihtimali çok yüksek olan kandırık cümlesi.
her nekadar doğruluk payı az olsa da ve okuldan okula değişse de bu durum,o an için netlerin ve deneme sınavlarında puanların tavan yapmasına sebebiyet verebilitesi açısından iyidir.*
palavra degildir gerçektir.geçenlerde ayşegül geldi derse girmeyecekmiş şu ödevi benim yerime sen verir misin diye ödevi verdi bana ben de aptal gibi yazın sıcagında havuza gitmek varken sırf aşk aptallıgıyla gittim derse girdim verdim.ertesi gün ayşegül yine bana vermeye geldi bu sefer de nazlıcanın kitabı bundan kalmış megersem o da benim evime yakınmış(yaklaşık 5 km) ben götürsem olur muymuş.tabi olur dedim neden olmasın aşık olduk bi kere.en çok koyan yanı da şudur ki bir hafta sonu bana bir resim verdi.sandım hatun da bana yaklasıyor megersem bizim karşı ogrenci evindeki bilalden hoşlanıyormus.bilal de bunun resmini iştemiş.gercekten veriyorlar palavra degildir bu söz.
(bkz: kiraladığı ata tecavüz eden mühendis)
(bkz: pantolonun ütülüsü abazanın itülüsü)*
palavra değildir, kesinlikle doğru bir önermedir. israil ajanları türk halkı okumaya heveslenmesin diye bu söylentiyi ortaya atıyordur.
lisede karı kız ortamlarının içinde bulunamayan ve ümitlerini üniversiteye atmış ezik çocuk lafı...
(bkz: güldüğüne göre kesin vericek)
sünnet olmadan önce de acımaz diyorlar ve erkekler buna da inanıyor. erkeklerin ne kadar saf oldugunu düşündüren cümlelerden biri daha. bi de üniversitedeki erkekler de kızlar teklif edio hatta dahası da var diye anlatırlar kendilerinden sonraki nesillere, nedir bu erkeklerin bişileri abartması canım.

üniversitedeki kızlara nedense cidden potansiyel verici gözüyle bakılır, sanki binbir güçlükle annen baban seni okumaya değil ona buna vermeye göndermiştir* * diye düşünülür sen istersen ineğin önde gideni ol aldıgın puan beyinsizler için hiç birsey ifade etmez.

yok evladım öyle seyler, bu söylentiler yüzünden kız cocuklarını sehir dısına okumaya göndermeyen aileler var. kız öğrenci evinin civarında gece gündüz dolasan, huzur bozan korkunc insanlar var. sokakta erkek öğrenciye benzeyen * birini görünce üniversiteli kızların evi şurda diye tarif eden mahalle sakinleri var. * * cünkü biliyorlar ki o kızlar evde o cocugu vermek için beklemektedirler. tövbe tövbe yaaa. bir de tanıstıgı kızın evde kaldıgını duyunca cıkmak isteyenler var, onlar da allahlık zaten. umut dünyası tabii, herkes haklı. güvenli oldugunu düşünüp kızlarını yurda bırakan ailelerin içleri de anlamsızca pek bir rahattır. yurdu gözetleyen tipler nedense hep gözardı edilir. bi de yurtta tecavüze ugrayan kızların hakkını da savunan olmaz. (cevizlibag kız öğrenci yurdunda vaktiyle olmus böyle bişey) demek ne anlıyoruz kızlar vermese de erkekler bi yolunu bulup alıo. bir de namusun bacak arasında olmadıgını iddaa eden abiler amcalar var, bir kız onla bunla gezip tozunca *damgayı yapıstırıyor nedense, kız söyle böyle oluyor.*

üniversitede okuyan kız cocuklarının içinde de lise mezunu kızlarda oldugu gibi hatta hiç okumamıs kızlarda oldugu gibi * teklif eden de var edecek cesareti bulamayan da.. veren de var vermeyen de.. ayıpsa ayıp, günahsa günah.. kimin birilerinin tercihlerini elestirmeye hakkı var?

ama bir de anlamadıgım, okul bitip mühendis, doktor, öğretmen vs vs oldugunda yine milletin gözünde hanım hanımcık, efendi, namuslu, evlenilecek bir kız olup cıkıyorsun. önceden senin için kesin veriyordur diye düşünen insanlar evlenme teklifi ediyor. * *

(bkz: üniversiteli kızların erkekleri potansiyel sapık olarak görmesi)
(bkz: üniversitede kızların erkeklere güvenmemesi)
(bkz: zırnık koklatmayan üniversiteli kız)
üniversite olan şehirlerde aşığı ile yakalanan kızın oralı değilim edası ile söyledi yalan. üniversiteli olsa da olmasa da o şehirden olsa da olmasa da üniversitelilere atılan çamurun ayyuka çıkmış hali. eh üniversitelidir ne yapsa yeridir mantığının bel altı kısmına takılan kulp.
amiyane tabirle ulen sizin ananız bacınız kızınız universiteye gitmiyor mu denilesi baslik
palavranın daniskası
kesinlikle doğru olan bir söz topluluğu.kızların alış-veriş sevdası buna örnek gösterilebilir.
o kafayla asla üniversiteye giremeyecek olan erkek organizmalarının fanteziden ibaret palavraları.
neyi verdiklerine bagli olarak palavra olamayabilecek durum.
(bkz: üniversiteyi genelev, kızları da fahişe sanan erkek modeli)
(bkz: abazan erkek modeli)
palavra olmayan gerçektir. almasını bilene.
palavrayi uyduranlarin kizkardesi varsa onlarin da bir gün üniversiteli olacaginin hatirlatilmasi gereken palavra.
Flaş Flaş...

TUKIB* Basın açıklamasında bulundu;

"vermiyoruz.*"
evet bütününe yakını vermektedir ancak vermenin alt kümesindeki elemanlar değişir. "bütün kızlar" değildir fakat yarıdan fazlası "vermektedir" kalan azınlık ise; gönülünü vermektedir.. ama bu er kişinin isteme şekline, şemaline de bağlıdır, ikna gücüne bağlıdır, karizmasına bağlıdır, cebindeki paraya, altındaki arabaya, kıcındaki diesele bağlıdır.
2 sene almak için uğraşıp aldıktan sonra egosunu tatmin etmenin verdiği rahatlıkla hatun kişiyi terk eden şerefsizler * de mevcuttur. bu mantaliteye sahip kişilerde en çok bulunan sorunsal da bekaret sorunsalıdır.
tamamen palavra olduğunu düşünmediğim şey... çoğu arkadaşımın birer üniversiteli sevgilisi var hepside cinsellik yaşamakta... üzücü olan şu ki arkadaşlarım evli...